Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , meleto каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Галена на Живо

 

Това е направо скандално. Фалшиво пеене, абсурдно поведение. Вижда се колко й е досадно, но отиграва, за да е интересно на публиката. Наистина жалка картинка.  Да не говорим за жабешката уста и бръчките около устата. Не е ли на около 40? Защо се е обезобразила така. Мислех, че в капките е било от светлината... или от отслабването.

И Преслава е потресаваща, но при нея май е само от слаботията.

 

Галена беше отличен артист - с имиджа на работохоличка, със здраво семейство, със скъпи клипове и хитови песни, но която не лежи на парите на мъжа си, ами ги инвестира и умножава. Всичките й интервенции бяха топ и в дадени моменти 2013-2015 беше направена като кукла.

Това в момента вече е жалко и факта, че удря все по-често на камъни като продукция, че гласа й е тотално амортизиран и че долната част на лицето й е 1.5x  на горната мен биха ме навели на мисълта за почивка. 

Не всеки може да е Преслава и след две десетилетия по дискотеките и едно десетилетие глад и бело все пак да пази глас.

В крайна сметка Ивана и Азис ще излязат най-хитри. Не съм изненадан. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви почивки? Започва летния сезон и участията ще стават повече от дните в месеца.

Ще видим дали Преслава поне месец преди концерта ще забави темпото. Мен лично ме съмнява.

IMG-4033.jpg
IMG-4032.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка си намери някой, аз не намерих, не. Мислите ми са във черно - като моето кафе. Пия го нетърпеливо, ето дъното дойде. Чашата обръщам - нека бъдещето назове.

И фигури две кафето показа - на мъж и жена.. Навярно е лъжа, къде ми е мъжа? Седя си сама на празната маса, но в миг дочувам глас "Да седна ли до вас?"

 

Поздрав за всички които се чудят къде им е мъжа или жената!
 

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е по-голям ХИТ от “Балканското” и “Мълчете си” взети заедно. Общо 8.5М… Преслава я бива да прави такива видеа, повече да качва😁

 

WWW.INSTAGRAM.COM

19K likes, 314 comments - preslava_official on March 2, 2024: "Я марш при онези…😂😅😂 @ivkabeibe @mateo.mitko #preslava #fun".

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Галена на Живо

 

Това е направо скандално. Фалшиво пеене, абсурдно поведение. Вижда се колко й е досадно, но отиграва, за да е интересно на публиката. Наистина жалка картинка.  Да не говорим за жабешката уста и бръчките около устата. Не е ли на около 40? Защо се е обезобразила така. Мислех, че в капките е било от светлината... или от отслабването.

И Преслава е потресаваща, но при нея май е само от слаботията.

 

Недей да преучеличаваш. Какви бръчки около устата те гонят? Галена е снимана от далеч и такова нещо не се вижда. Нали прави гримаси, усмихва се, движи си устата, как без мимически бръчки?

Поведението й не е абсурдно, а съвсем нормално за нощен клуб, в който е поканена да пее. Пеенето е зле, но това отдавна не е изненада за никого, а на други места пеенето е добре. Бързо й става гласът дрезгав.

И в тяло, и в лице на това клипче изглежда добре. Не ме  разбирайте погрешно, един от видните й критици съм, но мнението на meleto e силно преувеличение и изблик на омразата му към Галена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Thecranfan каза:

Галена беше отличен артист - с имиджа на работохоличка, със здраво семейство, със скъпи клипове и хитови песни, но която не лежи на парите на мъжа си, ами ги инвестира и умножава. Всичките й интервенции бяха топ и в дадени моменти 2013-2015 беше направена като кукла.

Това в момента вече е жалко и факта, че удря все по-често на камъни като продукция, че гласа й е тотално амортизиран и че долната част на лицето й е 1.5x  на горната мен биха ме навели на мисълта за почивка. 

Не всеки може да е Преслава и след две десетилетия по дискотеките и едно десетилетие глад и бело все пак да пази глас.

В крайна сметка Ивана и Азис ще излязат най-хитри. Не съм изненадан. 

Може да прозвучи парадоксално но работохолизма й е най-токсичното й качество, защото както пролича от онези награди е от този тип хора, които мислят, щом работят и влагат автоматично им се полагат позитивни резенции и успехи. С други думи, усилието идва на преден план, а субстанцията (какво представляват тези проекти в действителност) остава без значение. Например почти никой не обръща внимание на творческия й запек в момента, с това непрекъснато бълване на балади. Мислите ли че с албума ще се поразчупи отново?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Отговора на Галин: ми аз какво да направя, не е подсъдимо 💀💀💀

Той си има вече едно входирано досъдебно производство, не му е необходимо ново в момента. :D 

  • Wow 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Може да прозвучи парадоксално но работохолизма й е най-токсичното й качество, защото както пролича от онези награди е от този тип хора, които мислят, щом работят и влагат автоматично им се полагат позитивни резенции и успехи. С други думи, усилието идва на преден план, а субстанцията (какво представляват тези проекти в действителност) остава без значение. Например почти никой не обръща внимание на творческия й запек в момента, с това непрекъснато бълване на балади. Мислите ли че с албума ще се поразчупи отново?

Абе я стига глупости. "От онези награди проличало"... Не може да си номер 1 в държавата от години, постоянно да изкарваш най-големите хитове, да си лидера на жанра и да се подиграват с теб, удостоявайки за n-ти пореден път с най-голямата награда по-симпатичната на шефа.

Галена трябваше да даде знак, че има несправедливости, ясни и на цялата гилдия, не отивайки на въпросните награди. Колко години да търпи да е подтискана и омаловажавана при положение, че е реалния номер 1? Галена износи попфолка на гърба си в последните 10 години. Най-запомнящото се име, с най-въздействащи проекти и най-много на брой хитове.

Няма как да не се обидиш, когато от години влагаш милиони в работата си, тя доказано е най-успешната и харесвана, а дават призовете на друг.

Галена е зациклила, но това е валидно за всички изпълнители. Еднообразието и бълването докараха масово изчерпване на всички. Нима Преслава не е зациклила. Добре, че случи на "Улицата", за да изкара голям хит, но това и при Галена се случва всяка година.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Balkandji1 каза:

Поведението й не е абсурдно, а съвсем нормално за нощен клуб, в който е поканена да пее.

Това е от изпълнението ѝ в Арена София на някакъв световен технологичен семинар/сбор.

Мисля че организаторите обаче са подбрали по-балкански фолк песни (например Сен Тропе, което не вярвам Галена сама да е решила да изпълни там).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , xroflx9 каза:

Не може да й се отрече на македонската истеричка,че само топ лъвчета я блъскат. Евала,друга нейна колежка не може да се похвали с нещо подобно.

Може и тя да ги блъска, на Валери да му е харесало и за това замина жиголо за Дубай

  • Like 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , -A. каза:

@Andrew Cunanan., признай, че омразата ти към Райна идва от факта, че и завиждаш задето е спала с Константин и Валери Тюлеков!!!

Преди няколко години видях Константин на живо - тялото бомба, в лице беше смачкан като 15 годишна джапанка на 45 градусово слънце. Един съсухрен и целия в бръчки, да не отварям уста за наркоманския поглед. Направо се потресох от него и възхитих на тези, дето го рисуват по клипове и снимки. Истински Богове!

Този Тюленов за първи, вероятно и за последен, път го чувам. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DarkChild каза:

Ма Вики нямаше вид на пенсионирана тираджийка.

Не е навършила възрастта, за да стане тираджийка все още :( А  иначе от новородено пеленаче се реди на опашка пред Български пощи около 8-мо число всеки месец, за да си прибира пенсията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Sunlight каза:

Коце е уникален. ❤️

Тези дни пак ще го видя. :P

 

npamu My no3gpaBu om MeH

преди 2 часа , Fast каза:

Може да прозвучи парадоксално но работохолизма й е най-токсичното й качество, защото както пролича от онези награди е от този тип хора, които мислят, щом работят и влагат автоматично им се полагат позитивни резенции и успехи. С други думи, усилието идва на преден план, а субстанцията (какво представляват тези проекти в действителност) остава без значение. Например почти никой не обръща внимание на творческия й запек в момента, с това непрекъснато бълване на балади. Мислите ли че с албума ще се поразчупи отново?

Toky-6mo onuca npeca, koqmo mpona6e c kpak, 4e cHec/\a Haū-MHoGo napu om y4acmuq. A ka4ecmBo nog 0 u u3qBu Ha playback 🤷🏻‍♂️

преди 2 часа , ANGEL каза:

Той си има вече едно входирано досъдебно производство, не му е необходимо ново в момента. :D 

Pa3gyū, ge!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...