Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, Balkandji1 каза:

Тази ненормалница ми беше пациентка през 2002 година в лудницата в Кърджали, но избяга от огражденията. С екипа се опитваме да я хванем, но всеки път успява да се измъкне. Престъпница-шизофреничка, завлича стари господа с пари. Упоява ги и им краде пари, часовници. Опасна е.

- Д-р Хинова

:D :D :D 
Специален поздрав!

 

  • Like 1
  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 28 минути, Balkandji1 каза:

Тази ненормалница ми беше пациентка през 2002 година в лудницата в Кърджали, но избяга от огражденията. С екипа се опитваме да я хванем, но всеки път успява да се измъкне. Престъпница-шизофреничка, завлича стари господа с пари. Упоява ги и им краде пари, часовници. Опасна е.

- Д-р Хинова

Ще избяга ами. Такива трябва да се държат вързани и с усмирителна риза. Да не може да шава. И само големи инжекции по цял ден. Ей така да си пули очите само като види иглата. 😂😂😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Ще избяга ами. Такива трябва да се държат вързани и с усмирителна риза. Да не може да шава. И само големи инжекции по цял ден. Ей така да си пули очите само като види иглата. 😂😂😂

Мен ме питаха:
тази не е ли луда

:D :D :D 
 

май знам, че нещо й има

:D :D :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак коментирали кака. Тук някои индивиди я изкарват кота нула от 2007-8 година, когато беше в топ 5. Няма как да се очаква обективно мнение и към днешна дата.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Пак коментирали кака. Тук някои индивиди я изкарват кота нула от 2007-8 година, когато беше в топ 5. Няма как да се очаква обективно мнение и към днешна дата.

 

Тук беше много сладка. 

Облеклото е кич и евтинджос, но излезе трета след Глория, която уби публиката и все пак на ''Бразилка'' и ''Зле те чувам'' имаше прием!

Колко амбицирана беше след този концерт, но в живота се появи ВАЛЕРИ ТЮЛЕКОВ и реши да го води по почивки в Дубай и Малдивите вместо да инвестира в проекти! Той как се отплати ? Като отиде да живее в Дубай и да ''работи'' като фитнес инструктор.

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Пак коментирали кака. Тук някои индивиди я изкарват кота нула от 2007-8 година, когато беше в топ 5. Няма как да се очаква обективно мнение и към днешна дата.

 

ХИТ:РАЙНА

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Тук беше много сладка. 

Облеклото е кич и евтинджос, но излезе трета след Глория, която уби публиката и все пак на ''Бразилка'' и ''Зле те чувам'' имаше прием!

Колко амбицирана беше след този концерт, но в живота се появи ВАЛЕРИ ТЮЛЕКОВ и реши да го води по почивки в Дубай и Малдивите вместо да инвестира в проекти! Той как се отплати ? Като отиде да живее в Дубай и да ''работи'' като фитнес инструктор.

Кака, ако Валери Тюлеков беше в моя живот, и аз щях да забравя за всичко друго. Нали ти казах, че го видях на летището веднъж и щях да припадна. Толкова красив и секси мъж рядко се среща в живота, а наша Райна все на такива попада.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Тук беше много сладка. 

Облеклото е кич и евтинджос, но излезе трета след Глория, която уби публиката и все пак на ''Бразилка'' и ''Зле те чувам'' имаше прием!

Колко амбицирана беше след този концерт, но в живота се появи ВАЛЕРИ ТЮЛЕКОВ и реши да го води по почивки в Дубай и Малдивите вместо да инвестира в проекти! Той как се отплати ? Като отиде да живее в Дубай и да ''работи'' като фитнес инструктор.

Райна, зарязана от мъж, който е станал жиголо за гейове в Дубай. Е, няма такава невротичка! Побърка хората. 😎

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Край на сивото, правиш го цветно! Времето с теб..... лети неусетно! Няма празно, няма излишно, вече не помня нищо предишноооооо ! ❤️ 

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Кака, ако Валери Тюлеков беше в моя живот, и аз щях да забравя за всичко друго. Нали ти казах, че го видях на летището веднъж и щях да припадна. Толкова красив и секси мъж рядко се среща в живота, а наша Райна все на такива попада.

 

Стига с тези мъже. Трябва да се гради кариера!

Е... чак все на такива да попада. Нека не забравяме Светльо от ''Вип Денс'', но всеки има черни печати в паспорта си!

Тя ги обича високи, надарени и романтични.

Току що, Balkandji1 каза:

Райна, зарязана от мъж, който е станал жиголо за гейове в Дубай. Е, няма такава невротичка! Побърка хората. 😎

Май Райна го заряза, не той!

 

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, -A. каза:

Мами, мислиш ли, че Нинов е главен виновник за новите грешки в кариерата на Райна ?

ДА! Мисля че е влюбен в нея и влияе зле,че никога няма да я има,било то като се навира в проектите под всякакъв аспект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, -A. каза:

@fengergana, въздишаш и пъшкаш ли като Райна в края на този клип ?

Адски драматична и истинска везна. 

Мами колко клипа има вече във вани¿ В Мръсните им усти,в Цип на устата се плацика,във Виновен...

Галена трепери!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, fengergana каза:

Мами колко клипа има вече във вани¿ В Мръсните им усти,в Цип на устата се плацика,във Виновен...

Галена трепери!

бухаххахах @Balkandji1

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, fengergana каза:

ДА! Мисля че е влюбен в нея и влияе зле,че никога няма да я има,било то като се навира в проектите под всякакъв аспект.

Как ще е влюбен в нея. Той не мисля, че може да е влюбен в жена. Жив и здрав да е! Той е писал текста на ''Един за друг''. Кой 2023 възпява ЗАМУНДА ? Луда работа!

Коментирай, че чух за първи път този трак като бях на 10. Нещо в мен се промени! Любима ми е! ''Стига си ги гледал тия очи, казвам ти изпускаш толкова много. 20 сантиметра леко слезни и продължавай надолу''.

Току що, fengergana каза:

Мами колко клипа има вече във вани¿ В Мръсните им усти,в Цип на устата се плацика,във Виновен...

Галена трепери!

Тя обича да се разголва, чувства се сто процентова жена! Сигурно и в други клипове го е правила. В тях си има джакузи, качвала е клипове във фейсбук от него! Да не говорим, че в клипа на ''Виновен'' наистина е чисто гола! ;) Жена професионалист. Истинска МАКЕДОНКА!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Tongue 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

 Нека покажем истинските звезди какво правят. 

Това е Преслава. Общо взето е продала колкото Стораро, само че нейният концерт е през ноември. Смях. Най-вероятно няма да има места до седмици. На практика почти половин година преди събитието.

Screenshot (1).png

Може ли да ми кажеш, колко места е продала Преслава в двата странични сектора и защо продължаваш да се правиш на ударен?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За 2003-2004. "Не заслужаваш", "Очакване", "Феникс", "Крепост", "Присъда" бяха страхотни хитове. Чува се и на Наградите на Планета за 2003 при обявяване на номинациите и призовете за "Лабиринт" и "Крепост". Но Глория в тоя период вече спря да присъства, явно заради лансирането на Ивана, на която също не може да се отрече влиянието, но тя се бетонира еднолично 2005 - там няма кой да я бутне, нейната си година е, и 2006 отчасти, но Преслава настъпи много яко вече. Анелия беше в апогея си през 2003. Раждането малко уталожи нещата, но 2004 на първото турне гърмеше здраво. Между другото, първият й албум е силен, както и "Феноменална", но като изключим тях, останалите за толкова голямо име са супер слаби, боза до боза. Примерно, още е енигма как при наличието на продукт като "Любовта е само чувство" награда за Албум на 2004 печели "Не поглеждай назад". Поне на НФ беше той. Следващите й два също са много зле, с тук-там някой хит, но абсолютни Токичови банализми, които днес гаранция не се помнят. От най-големите имена най-слабата дискография е нейна, мое мнение. Не говоря за хитове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DevilWish каза:

 

Qko e. 3abaBHo u3B1H3eMHo!

преди 4 минути, adorable каза:

За 2003-2004. "Не заслужаваш", "Очакване", "Феникс", "Крепост", "Присъда" бяха страхотни хитове. Чува се и на Наградите на Планета за 2003 при обявяване на номинациите и призовете за "Лабиринт" и "Крепост". Но Глория в тоя период вече спря да присъства, явно заради лансирането на Ивана, на която също не може да се отрече влиянието. Анелия беше в апогея си. Раждането малко уталожи нещата, но 2004 на първото турне гърмеше здраво. Между другото, първият й албум е силен, както и "Феноменална", но като изключим тях, останалите за толкова голямо име са супер слаби, боза до боза. Примерно, още е енигма как при наличието на продукт като "Любовта е само чувство" награда за Албум на 2004 печели "Не поглеждай назад". Поне на НФ беше той. Следващите й два също са много зле, с тук-там някой хит, но абсолютни Токичови банализми, които днес гаранция не се помнят. От най-големите имена най-слабата дискография е нейна, мое мнение. Не говоря за хитове.

A3 ce pogux npe3 2007, Ho 3HaM, 4e mon xum Ha 2003-2004 e

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...