Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, meleto каза:

 Визирах след 2005та, когато Мира вече беше в Съни. Говоря за тия фенове дето са били топ отдадени. Аудиторията на Планета беше 5-10к зрители на ден. А наградите се гледаха от около 10к души, помня че съм гледал тв рейтинги. Говоря за след 2007.

Изопачаваш ми думите. Казвам, че Мира не е никакво име щом не се задържа. Затова е толкова важно да си някой в бранша. Един хит върши работа за период, после отпадаш. Затова не съм привърженик на хваленето на Джордан, защото е балон. 

Майкъл беше топ име преживе и никога не е отпадал от играта. И не можем да сравняваме мащабите навън. Тия правят по един хит и цял живот си клатят краката. 

И да, къде са изпълнителите на Ах, банана, Селската баня, и други разпознаваеми хитове от 90те? Те каква кариера са имали - 1-2-3 години. 

Не отричам песните, а това да водим някакви треторазрядни изпълнители като значими. Да, Мира оцеля, но с цената да се обезличи и да ограничи аудиторията си максимално. 

Много пъти съм казвал, че Пайнер и Касъмови направиха звезди много изпълнители и им пробутваха участия чрез изградените им мрежи. Когато същите нямаха гръб и потънаха, защото винаги са били един балон със спорадични сезонни хитове и може би няколко големи хитове.

 

Ми затънали. На мен мисълта ми беше, че към тогавашния момент са били топ имената в държавата. Били са гъзари, имали са участия, хората са им пеели хитовете.

То така се гледа на историята по принцип. Затова и в учебния предмет История България навремето е била на три морета, а към днешна дата е най-бедната държава в ЕС. Затова има история, за да видиш какво е било някога.

Щом Мира има два добре продавани албума, номер 1 хит + доста други, които са били топ 5 е била значимо име в някакви 4-5 години в пика на жанра, а това не е малко. Хората от онези поколения я знаеха заради Планета и заради песните й.

Страшно малко ми се вижда това само 10К да са имали интерес към наградите. Та те в залата са само 3500 отишли на крака да гледат церемонията, как пък по телевизията са ги гледали само 10К при все, че имаха няколко пъти повторения. Отделно се излъчваха и на живо...?

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

На яка кака хвърлил си меракааааааааааааа...

Ще се опариш ли? С огън играеш си!!! ❤️ 


Искаш кака да те гали, гали, гали, гали,
всичко в тебе да запали, пали, пали, пали,
искаш и любовни драми, ами драми?! Ами?
Да сме филм като за Грами,
за Грами - ами!

 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Потребители наричат собственика на форума "трол". Завидна популярност и обичливи импулси към любимият ни потребител meleto beibe. :3fdb8960598fa63e:

@meleto

 

 

преди 45 минути, meleto каза:

 Визирах след 2005та, когато Мира вече беше в Съни. Говоря за тия фенове дето са били топ отдадени. Аудиторията на Планета беше 5-10к зрители на ден. А наградите се гледаха от около 10к души, помня че съм гледал тв рейтинги. Говоря за след 2007.

Изопачаваш ми думите. Казвам, че Мира не е никакво име щом не се задържа. Затова е толкова важно да си някой в бранша. Един хит върши работа за период, после отпадаш. Затова не съм привърженик на хваленето на Джордан, защото е балон. 

Майкъл беше топ име преживе и никога не е отпадал от играта. И не можем да сравняваме мащабите навън. Тия правят по един хит и цял живот си клатят краката. 

И да, къде са изпълнителите на Ах, банана, Селската баня, и други разпознаваеми хитове от 90те? Те каква кариера са имали - 1-2-3 години. 

Не отричам песните, а това да водим някакви треторазрядни изпълнители като значими. Да, Мира оцеля, но с цената да се обезличи и да ограничи аудиторията си максимално. 

Десетки пъти съм казвал, че Пайнер и Касъмови направиха звезди много изпълнители и им пробутваха участия чрез изградените им мрежи. Когато същите нямаха гръб и потънаха, защото винаги са били един балон със спорадични сезонни хитове и може би няколко големи хитове.

 

Ma Djordan nocmoqHHo uMa cumoBe, npocmo cq e zB anoGeū. He 3HaM ge cu cna/\ 15 GoguHu…

преди 38 минути, Balkandji1 каза:

Ми затънали. На мен мисълта ми беше, че към тогавашния момент са били топ имената в държавата. Били са гъзари, имали са участия, хората са им пеели хитовете.

То така се гледа на историята по принцип. Затова и в учебния предмет История България навремето е била на три морета, а към днешна дата е най-бедната държава в ЕС. Затова има история, за да видиш какво е било някога.

Щом Мира има два добре продавани албума, номер 1 хит + доста други, които са били топ 5 е била значимо име в някакви 4-5 години в пика на жанра, а това не е малко. Хората от онези поколения я знаеха заради Планета и заради песните й.

Страшно малко ми се вижда това само 10К да са имали интерес към наградите. Та те в залата са само 3500 отишли на крака да гледат церемонията, как пък по телевизията са ги гледали само 10К при все, че имаха няколко пъти повторения. Отделно се излъчваха и на живо...?

+ 2 moma/\Hu xuma B Sunny (gaū Mu u OcmaBeme Hu) + Hqkou nony/\qpHu necHu u c/\eg moBa.

Toū q u3kapa Ka/\uq, CaHu u Hagq 🙄

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Balkandji1 каза:

За пут*ата не знам, ама лицето на това извънземно скоро ще се взриви от набухватели. После ще трябва да я шият. 😂

Бухта Набухвателова. Сбъркала дозировката на филърите и вместо да се изпъне се взривила. Иначе и се иска друго да й се взриви.. 😂😂😂

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

 

Toū q u3kapa Ka/\uq, CaHu

Калия, този невменяем лелченски попфолк бабуин. Силва е бабуинът в естрадата, Калия - в попфолка. Няма база за сравнение с кралицата на селския кючек - Мира.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Бухта Набухвателова. Сбъркала дозировката на филърите и вместо да се изпъне се взривила. Иначе и се иска друго да й се взриви.. 😂😂😂

Това кой нормален може да го е*бе? Някакви дърти отрепки или плаща на жиголо. Дебелачка!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Balkandji1 каза:

Калия, този невменяем лелченски попфолк бабуин. Силва е бабуинът в естрадата, Калия - в попфолка. Няма база за сравнение с кралицата на селския кючек - Мира.

 

Emo q, o6me 6aBa!

преди 12 минути, Balkandji1 каза:

Това кой нормален може да го е*бе? Някакви дърти отрепки или плаща на жиголо. Дебелачка!

uMa MHoGo feHoBe Ha gebe/\aHume.

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Just_Me каза:

Много е смешен 😄 Да пише на гърците ако му се струва че са му чупнали от песента 😂 Ма не му стиска 

В оригинала го няма този отсвир.

преди 37 минути, DevilWish каза:

Ох, горкия... Баща му има хит, за скандала на Мира и брат му се говори... а за него? Нищо. И сега да си направи реклама с Преслава.
Със сигурност не ни звучи като неговите песньовки, защото песента е гръцки кавър. Иронията му е неумесна, да не види нещо от брат си. 
Преслава да го поздрави с "Мълчи си, леке"

А и неговата версия май не е авторска.

преди 31 минути, meleto каза:

 Визирах след 2005та, когато Мира вече беше в Съни. Говоря за тия фенове дето са били топ отдадени. Аудиторията на Планета беше 5-10к зрители на ден. А наградите се гледаха от около 10к души, помня че съм гледал тв рейтинги. Говоря за след 2007.

 

преди 24 минути, Balkandji1 каза:

Страшно малко ми се вижда това само 10К да са имали интерес към наградите. Та те в залата са само 3500 отишли на крака да гледат церемонията, как пък по телевизията са ги гледали само 10К при все, че имаха няколко пъти повторения. Отделно се излъчваха и на живо...?

Не бе, кви 10к, 900 души са го гледали. Или си измисля или го мъчи деменцията.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Olay каза:

В оригинала го няма този отсвир.

А и неговата версия май не е авторска.

 

Не бе, кви 10к, 900 души са го гледали. Или си измисля или го мъчи деменцията.

 

На Тони ли? Да, гръцки кавър е. Иначе и Теа има кавър на гръцката версия в албума си

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да съм изпуснал, ако е коментирано, ама някой знае ли как е минал концерта на ветераните (Нина, Сашка, Луна,  Мурад) във Варна? Една снимка не намерих...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

Може да съм изпуснал, ако е коментирано, ама някой знае ли как е минал концерта на ветераните (Нина, Сашка, Луна,  Мурад) във Варна? Една снимка не намерих...

Което намирисва на провалче. Чудя се кога ли ще се откажат. Абе от десетилетия публиката не ви ще, не ви ли стана ясно, че досаждате с незимитите си зъби и дърти сурати?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Преслава стъпи на лидерската позиция в новото издание на 50-те Най... с актуалния си сингъл „Да ѝ приседне“, който спечели безапелационната подкрепа от

Попфолк звездата оглави новото издание на 50-те Най...

image.png.668898662946d0487a3f6d349b49134a.png
❤️❤️❤️ 
Красота!
И накрая на годината с този концерт просто ще размаже! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, HIStory каза:

Може да съм изпуснал, ако е коментирано, ама някой знае ли как е минал концерта на ветераните (Нина, Сашка, Луна,  Мурад) във Варна? Една снимка не намерих...

A3 Bugqx Bugea u cHuMku u3 face-a no pa3Hu Gpynu. 300-400 4oBeka e uMa/\o Maū caMo. Tq 3a/\ama He bu/\a Go/\qMa 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

MaHu Go moq mpo/\. 3a HeGo caMo Gafa u Fu/\/eBa uMam xumoBe 🙄

Които и да са тези хора, аз благодарение на Мелето научих за тяхното същевуване и горчиво съжалявам.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Които и да са тези хора, аз благодарение на Мелето научих за тяхното същевуване и горчиво съжалявам.

/\uH4!!!!

 

@Balkandji1 no3gpaB

IMG_6842.jpeg

IMG_6843.jpeg

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

😂

20240421_185800_50.jpg

Screenshot_20240421_185055_Instagram_50.jpg

Сърбите обаче са първи да присвоят някоя песен, дори оригинала да не е техен.

Сигурно ако им кажеш че Luda po Tobom е взета от Гърция ще те запалят на клада.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Баба Силва с нов сингъл, атакува класациите.

Певицата с лице на бабуински гъз се надява новото й предложение да бъде харесано и от феновете на попфолка

Силва, какъв контраст между лице и ръка. Ми сложете малко ботокс и в ръцете, бабуин!

image.png.4b2e612df4b5ec26c54a8d132edc5da0.png

 

Критикувал съм клиповете на Глория, но те са като Лувъра пред Столипиново в сравнение с тоя клип на Силва.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

За пут*ата не знам, ама лицето на това извънземно скоро ще се взриви от набухватели. После ще трябва да я шият. 😂

кат прохода Витиня

 

9e20d314-4589-4d40-be23-5bdde5e75d92.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Това кой нормален може да го е*бе? Някакви дърти отрепки или плаща на жиголо. Дебелачка!

Е, как, КОЙ?
wild-pig-6419feff7277a.jpg?crop=0.474xw:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...