Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Olay каза:

Няма да го гледам цялото, питат ли са я за авторските права?

Не. Споменава само, че песента е детска по оригинал и от Тик Ток е научила за нея.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, asylum каза:

Първата песен ме намери сама един ден през 2022 и когато я чух, осъзнах, че ми се праща неслучайно... защото в същия момент ми се случваше подобна история. Това е песента, посветена на нейния бивш починал приятел. Впоследствие намерих албума "Ела" заради нея и много ми допадна. "На върха", "Дали", "Море от сълзи", "Предпочитам", "Ватман" и още други нейни също харесвам.

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum Пий един билков чай малко да успокоиш темпото, така не си се превъзбуждал скоро, както около кака ти Мира и новия скандал. Наспами всичко с всякакви селски песни. Много молим! 😂

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Balkandji1 каза:

Тебе ти харесват греховни, мръснички неща. От малък си така. Като мастурбираш, си личи най-много. :viannen_45: Предписвам изповед пред отче.

- Д-р Хинова

Не знам за какво говориш. Язе не прави такива покварни неща. Изчисти аурата си с този 67 милионен хит.

 

преди 2 часа , adorable каза:

Мира беше звезда с "Летвата" и "Насън и наяве" още преди Стораро. Не за първи път Сторарови правят патардии и двойни стандарти. Джина Стоева заради него и Алисия се махна от Ара. Изобщо не са толкова добрички и колегиални. Колкото до Мира, и други хитове не й липсват. "За теб живея" е мега готина песен, "Заличи следите", "Ще сгреша", "Дай ми, дай ми", "Не мога", "2 шамара". С Щилиян и Милко имаха хитови дуети. Вторият й албум беше един от най-продаваните на 2002. После в годините обаче взе да прави прекалено маанета и предимно и само на това залагаше. В случая съм склонен да вярвам на нея. Сторарови са Содом и Гомор, супер нагъл клан.

Реално Мира беше  a thing до 2003. Иначе имала е попадения и след това, но като име си остана дори не в Б група. Тя се отдаде на турско-циганските ритми, защото там провидя оцеляване, но пък стана твърде нишова и се забрави от публиката. Реално участията й са в Европа. Канят я турци и цигани. 

преди 1 час, asylum каза:

AHe/\uq e kpa/\a om mekcma 3a 1-Uq cu xum!

 

Уя - не съм чувал този неин хит?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Olay каза:

Летвата > Цялата дискография на Фики

 

ApaHjop Maū e Toku4a!

преди 8 минути, SG каза:

Мисля, че големият шок за всички от цялата тази история е фактът, че Ара-Диапазон още са действаща фирма.😲

Kak ga He. Ha egHo HuBo ca c naūHep. CmopapoBu, Mupa e Teogopa ca kam npeca, AHq u MaHo/\. EgHakBo 3/\e, Ho Fen TV e Ma/\ko nó ok

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

@asylum Пий един билков чай малко да успокоиш темпото, така не си се превъзбуждал скоро, както около кака ти Мира и новия скандал. Наспами всичко с всякакви селски песни. Много молим! 😂

A3 npuk/\io4ux omgaBHa!

koMeHmupaū, 4e Mupa e eguHcmBeHama neBa4ka, c koqmo ciM ciHyBa/\, 4e npaBq cekc! 2 nopegHu Ho6mu!! 2004 Maū

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

koMeHmupaū, 4e Mupa e eguHcmBeHama neBa4ka, c koqmo ciM ciHyBa/\, 4e npaBq cekc! 2 nopegHu Ho6mu!! 2004 Maū

Малък си бил и са дошли първите тийнейджърски мокри сънища. Психиката в съня фантазира за такива, които харесваш. Имайки предвид, че се увличаш по несретнички от втора група като Екстра Нина, изборът Мира не е изненадващ на фона на по-сексапилни от този период като Емилия, Анелия, Гергана.

- Аналитик Аналитиков

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Екстра Нина знае ли?

 

Знае и хвана гъбички по слабините, после се маза с два мехлема. От тогава му се мръщи с големите си предни зъби, като й пише по Месинджър.

- Д-р Хинова

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Balkandji1 каза:

Малък си бил и са дошли първите тийнейджърски мокри сънища. Психиката в съня фантазира за такива, които харесваш. Имайки предвид, че се увличаш по несретнички от втора група като Екстра Нина, изборът Мира не е изненадващ на фона на по-сексапилни от този период като Емилия, Анелия, Гергана.

- Аналитик Аналитиков

Tuq ca cmygeHu. Mupa e n/\acmu4Ha!

преди 2 минути, meleto каза:

 

Коментирали ли сме, че Таня Боева е първата чалгарка, която си отсече носа? Със сигурност преди 2005 беше.

boūka gaHGoBa npegu Heq, Ho Hukoū He 3Hae6e.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Tuq ca cmygeHu. Mupa e n/\acmu4Ha!

boūka gaHGoBa npegu Heq, Ho Hukoū He 3Hae6e.

Тая само по име съм я чувал. Не й знам и една песен. 

 

Маноля почти няма слаби песни за 20 годишна кариера. Дори пълнежите й са сносни за слушане. За съжаление от 2019 насам са повече пълнежи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, meleto каза:

Тая само по име съм я чувал. Не й знам и една песен. 

 

Маноля почти няма слаби песни за 20 годишна кариера. Дори пълнежите й са сносни за слушане. За съжаление от 2019 насам са повече пълнежи.

Пепел ти на клавиатурата, как не знаеш поне този ултра гига мега хит? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.04.2024 г. от 0:15, DanielPiliov каза:

Галин и Десита - 5h 

100К views

11К likes

Абе май не купува?

Нз в деня на премиерата я изслушах на 21вата мунита и имаше 13к, а на 38мата имаше 27к. Не вярвам, че не е купил някакви стартови гледания, все пак е Галин.

IMG_0811.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Balkandji1 каза:

Таня и тя зазвучала около неприветливи мазнотии, жалко.

Да си припомним три от големите й истински хитове от десетилетието 00'.

 

 

преди 39 минути, meleto каза:

 

Това най-много харесвах от Тануця. Но по онова време хитове бяха Лутам се, НЕ че те обичам и Имаш ли приятели. 

Best Boev Hit ever:

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Тая само по име съм я чувал. Не й знам и една песен. 

 

Маноля почти няма слаби песни за 20 годишна кариера. Дори пълнежите й са сносни за слушане. За съжаление от 2019 насам са повече пълнежи.

Графа да не е спрял плащанията? Големи четки към Емануела в последните ти постове. На предишната страница си написал че е от топ имената,а сега че нямала слаба песен за 20 години🤭

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

Не знам за какво говориш. Язе не прави такива покварни неща. Изчисти аурата си с този 67 милионен хит.

Един живот, без сексуално задоволяване и самозадоволяване за постигане на оптимално удоволствие, е много тъжен, да не кажа безпредметен живот.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...