Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 39 минути, Willy каза:

@DevilWish кои песни според теб са си заслужили мястото в топа и при двете, а кои не са за топ 5. 
Аз бих сменил Моро му и 100 живота с Еуфория и Просто шоу,  а на Преслава последните две с Леглото и може би Дяволското.

Предвид, че песните им които са преди 2010 няма как да са в това число и да сложа някои от старите им песни.... но все пак не може без тях, а хората се интересуват кое е по-актуално и за това имат такива гледания.
Лично за Преслава бих разменил местата на
1.Да гори в любов
2.Не се изтриваш
3.Пиян
Тук бих добавил
4.Лъжа е
5.Дяволско желание
Като хитовост.... колкото и да са от по-старите й песни....

Галена
Ти не си за мен и  Феноменален са й добре в топа, но аз лично бих заменил 100 живота с Хавана-Тропикана например, Стара каравана с една по-стара емблематична песен като Тихо ми пази и реално (не според моя вкус, а по-скоро като хитовост) Пак ли? 
 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Тони Стораро се бил обадил лично на Мира и е казал, че не са ходили в Диапазон за да спират песента на Мира.

ЦИГАНСКИТЕ ИМ НОМЕРА НЕ СПИРАТ ПРОСТО

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, RumyanaFen каза:

ЦИГАНСКИТЕ ИМ НОМЕРА НЕ СПИРАТ ПРОСТО

Буквално ѝ бил звъннал минути преди лайва, насрал е че ще му развали името преди концерта.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, RumyanaFen каза:

Messenger_creation_f627e239-a89c-4fbe-8987-7cd76e9a1aff.png

Хубаво е, когато виждаш, че хората все пак се подкрепят, просто продуцентите им в повечето случаи създават излишна вражда. 

Току що, Emanuela.Carey каза:

Буквално ѝ бил звъннал минути преди лайва, насрал е че ще му развали името преди концерта.

Тя за това ли беше така тактична и не каза нищо лошо за него? Даже каза, че ги харесва....
Вижда се, че е човечна за разлика от тях......

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Emanuela.Carey каза:

Буквално ѝ бил звъннал минути преди лайва, насрал е че ще му развали името преди концерта.

Радвам се че е проявила достатъчно смелост да им го сложи.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, RumyanaFen каза:

Messenger_creation_f627e239-a89c-4fbe-8987-7cd76e9a1aff.png

Сании, ти като направи една песен, която Ненчо ти даде, хит и си мислиш, че света ти е в краката до живот. Само с подаръка на Ненчо "Ах, банана" не става, мойто момиче. Иска се визия, иска се привлекателна пу*ка, иска се харизма. Нямаш ги. Вън и успех в актуалната ти кариера на перачка в дом за сираци.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, RumyanaFen каза:
VM.TIKTOK.COM

YouTube Gloria Yordanova. Check out 👑Gloria Yordanova👑 (@gloriayordanova) LIVE videos on TikTok! Watch, follow, and discover the latest content from 👑Gloria...

Лайфа!

Ko pe4e

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Crimson каза:

Какво стана с на Киара новата песен? Не трябваше ли да излезе днес, или съм се объркал? 

Пусна стори че я отлагат за понеделник по технически причини. Според мен може и от БТВ да я спрат докато не напусне предаването.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Emanuela.Carey каза:

Пусна стори че я отлагат за понеделник по технически причини. Според мен може и от БТВ да я спрат докато не напусне предаването.

Аха, ясно. Искаше ми се още една нова песен да чуя днес хаха. Покрай тези трите ми дойде музата да си напиша 3 мои нови текста 😂😂 и с още една можеше да ми дойде и четвърта идея. 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Тони Стораро се бил обадил лично на Мира и е казал, че не са ходили в Диапазон за да спират песента на Мира.

То и цялата ситуация е супер странна; Мира е звъняла да предупреди, че с Фики готвят една и съща песен, и той вместо да се намеси, да ги събере или да говори с тях заедно й казва: 'който пусне първи проекта'?

Както очаквах, и Фики не е платил за авторски права. Цялата ситуация щеше да се избегне, ако си купуваха правата, авторът на оригинала, най-малкото щеше да каже, че песента е вече заета.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Бонка с повече гледания на интервю от Биляниш и Яник на нова песен с клип.
image.png.7f93bed32d9777ac896520d76526c883.pngimage.png.9a2e4fd6fed4ee7cd34cb27105e53d22.png

Стига! Йетер!

Яница е в нов канал. Ивка има много последователи и покрай интервюто с Азис набра много скорост!

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Olay каза:

То и цялата ситуация е супер странна; Мира е звъняла да предупреди, че с Фики готвят една и съща песен, и той вместо да се намеси, да ги събере или да говори с тях заедно й казва: 'който пусне първи проекта'?

Както очаквах, и Фики не е платил за авторски права. Цялата ситуация щеше да се избегне, ако си купуваха правата, авторът на оригинала, най-малкото щеше да каже, че песента е вече заета.

Toū HeH4o maka ka3a/\, aMa Mupa 1-Ba nycHa u nak kop!

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Бонка с повече гледания на интервю от Биляниш и Яник на нова песен с клип.
image.png.7f93bed32d9777ac896520d76526c883.pngimage.png.9a2e4fd6fed4ee7cd34cb27105e53d22.png

Което е похвално за българската публика, че най-накрая проумя да не дава сила на певицата с лампиона. Всичко около силния й период преди 6-8 години беше толкова нелепо.

11 хил. за пет часа, това ти е резултата, Яница, спокойно можеш да се насочиш към касите на Лидъл.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Което е похвално за българската публика, че най-накрая проумя да не дава сила на певицата с лампиона. Всичко около силния й период преди 6-8 години беше толкова нелепо.

11 хил. за пет часа, това ти е резултата, Яница, спокойно можеш да се насочиш към касите на Лидъл.

признай, че това ти е любимият чалга проект евър, бейб 😘 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница с рекордно нисък дебют на свой нов сингъл.

Младата певица Биляниш проклина себе си, че е направила дует със западащата певица, вредяло на прохождащата й кариера

Певицата от клипа, в който между краката си вре лампа - Яница - постави рекорд за най-слабо започваща своя песен в ерата на youtube. Новият дует на Яница регистрира едва 11К гледания за близо 5 часа, с което съдбата удари плесница на самоуверената певачица. Дуетната й половинка в проекта - младата певица Биляниш беше чута от свои приближени да казва "Да са е*ба в простата пу*ка, как можах да направя дует с тази залязваща старица. Интересът е нисък!".

Яница беше чута да казва пред свои приятели, че животът бил скапан и от няколко години не й вървяло. "Коя чума ме прокле, мамо, преди правех хитове, сега съм кръгло зеро", пропяваше се певицата след първите три часа от дебюта на алкохолното парче "Сипвай".

 

 

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница все още държи най-големият фолклорен хит за последните 20 години. Дреме й на пу*ката с размера на тунел Витиня за вашите клеветни слова.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Balkandji1 каза:

Яница беше чута да казва пред свои приятели, че животът бил скапан и от няколко години не й вървяло. "Коя чума ме прокле, мамо, преди правех хитове, сега съм кръгло зеро", пропяваше се певицата след първите три часа от дебюта на алкохолното парче "Сипвай".

Една руса синеока циганка

image.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
×
×
  • Create New...