Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Как ще коментираш, че всички предричахме, че тази песен ще е по-голям провал от "Балканско за разкош", а тя е сигурно най-задържалата се песен за годината, която не е стартирала с огромни цифри. Друг голям хит на Пресиета за 2023-та и рандъм фалафел мейкър.

 

На мен песента ми харесва по принцип, но също така считам, че е под принципното ниво на преславовите хитове. Има нещо твърде бейсик в звученето, което кара песента да звучли леко изтъркано. "Като звънна, затваряй, като пиша не отговаряй" и начинът, по който го изпява спасяват този дует и придават на песента от магията на Преслава.

Среден хит за нея, в дългосрочен план ще е от ранга на "В твоето легло".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

2020-та, макар и с две неща - разби и с двете. Само тук я хулихте!

това ще забие 30 милиона, сега е почти на 25.

Не е така. "Беден в сърцето" в началото наистина имаше една идея слаби гледания като за силния й летен сингъл. В началото изглеждаше, че ще спре на 10 милиона. Все пак знаеш тук какви анализатори на гледания пишеха и се смяташе. Спаси я това, че хората я харесаха да я слушат в следващите няколко години. Дългосрочен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Balkandji1 каза:

Не е така. "Беден в сърцето" в началото наистина имаше една идея слаби гледания като за силния й летен сингъл. В началото изглеждаше, че ще спре на 10 милиона. Все пак знаеш тук какви анализатори на гледания пишеха и се смяташе. Спаси я това, че хората я харесаха да я слушат в следващите няколко години. Дългосрочен хит.

Ама "Беден в сърцето" миналата година беше Тик-ток хит и покрай това също натрупа доста гледания. Но да, песента се разви в дългосрочен план. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , BaGaBoNtIn каза:

Цялото предаване бие повече на пародия и определено доскучава.

Ехм, 12 сезона минават и ти чак сега ли осъзнаваш концепцията на предаване, което е за имитации на известни образи? wtf

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Кажете на Галин не е секси,да спре да качва такива тъпи снимки

Прилича на клоун

Screenshot_20240409_194610_Facebook.jpg

Абе ако стои пред мен така само по хавлийка..не бих му простила 🤷‍♀️😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Помните ли ожесточената битка за хит на лято 2019?

Преслава "Пиян" VS Галена "Паника".

Галена беше набрала толкова силна скорост, че с по-слаба песен успяваше да измести "Пиян" от върха на нейбъла седмици, след като беше излезнала.

Във времето обаче остана песента на Преслава.

Разликата в цифрите към днешна дата е смайваща:

28 милиона

14 милиона

 

После Галена й го върна с две по-гледани соло, за по-кратко време. :naked:

29.1М

28.9М

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

После Галена й го върна с две по-гледани соло, за по-кратко време. :naked:

29.1М

28.9М

 

Което по принцип не би трябвало да ни учуди, имайки предвид, че браншът е нейн като влияние и царуване вече им изпуснах бройката години.

Изненадващото беше, че именно в този период Преслава, окепазанаи и одумвана от цяла България след операциите, още с първото си парче направи пореден мегахит в кариерата си и прати Галена зад себе си в лято 2019.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Balkandji1 каза:

Представяш ли си да я осъдят 1-2 години да лежи в затвора? 😁 Ще е истински прецендент за попфолка, а и медиите ще гръмнат. "Тийн звездата Диона в килия с лесбийка-мъжкарана в затвора в Сливен." 😂

noc/\e ga HanpaBu gyem c KoHgio

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песничката е весела: :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , z_o_ каза:

Преди малко Планета излъчи "За милиони няма закони" в рубриката Ретро.

 

Върнах назад да видя. :D Не можах да повярвам чак, но и качество са избацали. Даже и Деси Слава са пуснали.

xsxssxx.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, какво виждат очите ми.

Цвета с претоплена манджа на "Зек зек дадумле". Цвета, изпитвате носталгия по времената, когато имахте най-големия хит на годината ли? Съжалявам, миличка, няма да се върнат, не и с купени гледания.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Balkandji1 каза:

Брутален хит от коя година беше 1998, 1997? Тогава това тресеше дискотеки и ресторанти!

За първи път виждам този клип. Мисля, че и цялата песен не бях слушал. А тия Симпатяги други известни песни имат ли. Чувал съм ги, но не знаех, че те изпъляват въпросното произведение :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   2 Потребители

×
×
  • Create New...