Jump to content



Камелия и Крум - Сахара


Препоръчани коментари

  • Отговори 28
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

  • DevilWish changed the title to Камелия и Крум - Сахара

Мога да кажа само едно положително нещо за песента за Камелия и едно за Крум!
Първото е, че е по-силна от дуета със Супер Саш стократно, онова е най-слабата песен на Камелия изобщо. Второто е, че това е най-слушаемата песен на Крум поне от 10 години насам и само с нея вероятно ще си остане. 
Иначе песента типично за Крум е супер скучна. Дуета на Камелия с Робов беше по-силен и ми се иска да я видя в дует с жена! Надявам се да е по-активна вече и да пуска повече самостоятелни песни. Последната песен която ми стана любима беше "Двама непознати", но след нея всички ми бледнеят. Сигурен съм, че тепърва ще пуска още добри песни, докато за Крум очаквам това да е най-добрата, просто заради участието на Камелия. Да не се ласкае за това... Че самостоятелен хит не е видял след "Майната ти", 2008 година и от дуета с Емануела - това са  15 години. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, DevilWish каза:

Мога да кажа само едно положително нещо за песента за Камелия и едно за Крум!
Първото е, че е по-силна от дуета със Супер Саш стократно, онова е най-слабата песен на Камелия изобщо. Второто е, че това е най-слушаемата песен на Крум поне от 10 години насам и само с нея вероятно ще си остане. 
Иначе песента типично за Крум е супер скучна. Дуета на Камелия с Робов беше по-силен и ми се иска да я видя в дует с жена! Надявам се да е по-активна вече и да пуска повече самостоятелни песни. Последната песен която ми стана любима беше "Двама непознати", но след нея всички ми бледнеят. Сигурен съм, че тепърва ще пуска още добри песни, докато за Крум очаквам това да е най-добрата, просто заради участието на Камелия. Да не се ласкае за това... Че самостоятелен хит не е видял след "Майната ти", 2008 година и от дуета с Емануела - това са  15 години. 

 

Що бе това е топ. "ти си мръсна, аз съм червей" (знам, че в оригинал е "черен", но аз и до днес чувам "червей")

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам на Камелия толкова ли няма кой да и напише хубав текст?! 10 години ще станат от както не е в Пайнер и от тогава има 2 или 3 слушаеми песни. По-добре да няма нова песен от колкото такива бози.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

 

Що бе това е топ. "ти си мръсна, аз съм червей" (знам, че в оригинал е "черен", но аз и до днес чувам "червей")

C AHe/\uq My ce no/\y4u

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, fearless` каза:

Не знам на Камелия толкова ли няма кой да и напише хубав текст?! 10 години ще станат от както не е в Пайнер и от тогава има 2 или 3 слушаеми песни. По-добре да няма нова песен от колкото такива бози.

Не й се дават пари. Тя затова залага на Крум.  Че даже е платил за репортаж в На Кафе. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

 

Що бе това е топ. "ти си мръсна, аз съм червей" (знам, че в оригинал е "черен", но аз и до днес чувам "червей")

Не знам, по мое мнение тотален голям хит няма от самостоятелния албум "Майната ти" и дуета с Емануела, иначе там имаше някакви попадения. И песента с Анелия се хареса, но и тя вече сигурно е на повече от 10 години. Тая мисля, че е от 2014-та?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Не знам, по мое мнение тотален голям хит няма от самостоятелния албум "Майната ти" и дуета с Емануела, иначе там имаше някакви попадения. И песента с Анелия се хареса, но и тя вече сигурно е на повече от 10 години. Тая мисля, че е от 2014-та?

Така пише в заглавието. Кога минаха 10 години? Крум иззобщо го няма на картата. Не знам защо се мъчи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Така пише в заглавието. Кога минаха 10 години? Крум иззобщо го няма на картата. Не знам защо се мъчи.

От тогава е, има я в компилацията Пайнер Хит Сезони Есен  2014. И аз се чудя защо се мъчи още..... Като поп биваше, после когато направи дебютния албум също, но след като влезе в Пайнер и след първата му песен там Отровна, всичко друго беше слабо. Не знам как се е молил на Камелия за тоя дует..... Обаче пък Емануела, Анелия..... сега и Камелия.... Пу, пу, дано не прибегне и до Преслава, че като се сетя за Торино и Пашата.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за без очаквания (даже по-скоро с очаквания за пълна боза) това става. Всичко си е типично Крум, личи си, че Камелия се е навила за да има там някаква песен през тази година. Сигурно ще чака пак така някой да я покани на авант, за да чуем нещо ново от нея. Да се напъне поне да си уреди правата на ретрото и да си го качи в канала, пък после може и нищо да не пуска. Вижда се, че не ѝ се занимава вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната слушаема песен на Крум, и тя всъщност е брутално яка песен, е тази:

Камелия вече много евтинджос го кара, хем не й се влага, хем не си избира силни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва малко тяга. Камелия може много повече. Нищо против Крум, но не са ми нещо особено хомогенни двамата. С Робов си паснаха повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , FolkEmpire каза:

Ако беше без КрумКА щеше да е по-добре.

Звука нещо звучи адски гадно компресиран.

Не е лоша песента иначе.

Без Крумка изобщо нямаше да има такава песен, което определно щеше да е 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.03.2024 г. от 18:36, DevilWish каза:

От тогава е, има я в компилацията Пайнер Хит Сезони Есен  2014. И аз се чудя защо се мъчи още..... Като поп биваше, после когато направи дебютния албум също, но след като влезе в Пайнер и след първата му песен там Отровна, всичко друго беше слабо. Не знам как се е молил на Камелия за тоя дует..... Обаче пък Емануела, Анелия..... сега и Камелия.... Пу, пу, дано не прибегне и до Преслава, че като се сетя за Торино и Пашата.... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...