Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Да, Анелия взе "Изпълнител на годината", сборна категория за жени и мъже. А помня, че Борис Дали имаше успешна година и можеха на него да дадат Певец. Кама май също възропта тогава защо са махнали Певец и Певица на годината.

Джена какво мрънка сега за награда от преди 12 години - нали "Не е любов" бил пиковият момент в кариерата й, а тя тогава все още нямаше клип.:lol:

И на мен ми беше странно, че чак сега повдигна темата. Да, тогава махнаха Певец, а можеше Борис Дали да вземе наградата. :( 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, GSA каза:

Кака отново яхна метлата: 😂😂😂

“Стамена” не е ли народна песен, тоест всеки може да си я пее?

IMG_0894.jpeg

Мери си приказките пикло (множествено число)

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Джена какво мрънка сега за награда от преди 12 години - нали "Не е любов" бил пиковият момент в кариерата й, а тя тогава все още нямаше клип.:lol:

Тя за тия награди беше проглушила света, че е ощетена. Добре че ги спряха.

За мен всички тези които мрънкат за награди са страшно невъзпитани и не-колегиални.

Но въртят сучат и все се оплакват точно за годините на Анелия. От страх Преслава и Галена да не им ударят черна точка.
Ако бях Ани досега да съм им теглил по един Файтун на всичките.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

СКАНДАЛ!

Попфолк звездата е обидена, че през 2012 година не са й дали наградата за "Певица на годината"

 

П
SIGNAL.BG

Джена, която направи прецедент в попфолк жанра, предизвиквайки фурор с парче на 16 години, едва сега набиращо огромна популярност, разказва от къде тръгва

2010 - Галена
2011 - Преслава
2012 - Анелия ли беше? Или от тогава започнаха идол и певица? 

Заради алчността на Преслава

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

СКАНДАЛ!

Попфолк звездата е обидена, че през 2012 година не са й дали наградата за "Певица на годината"

 

П
SIGNAL.BG

Джена, която направи прецедент в попфолк жанра, предизвиквайки фурор с парче на 16 години, едва сега набиращо огромна популярност, разказва от къде тръгва

2010 - Галена
2011 - Преслава
2012 - Анелия ли беше? Или от тогава започнаха идол и певица? 

С кое точно Джена заслужава Певица на 2012-та?
"Задръж сърцето ми", "Спри земята" или "Ако беше друга"?!
Да, "Обичам те и толкова" беше сезонен хит, а "Да видя какво е" беше мегахит, но и "Пробвай се" на Андреа и Азо, и "Пак ли" на Галош, "Мога пак" на Цуци П, и "Лудата дойде" на Преслава бяха! Не виждам те да претендират за тази награда.

Реално Преслава с "Лудата дойде", "Разкрий ме", "По моята кожа", "Бутилка" и сезонния хит "Правено е с друг" има в пъти по-силна година. Анелия с концерта, макар и в подлеза до НДК, но със сезонните "Виж ме сега", "Не исках да те нараня", "Яко ми действаш" и "Да ти викна ли такси" също. Андреа с мегахитовете "Едно", която се разви през тази година и "Пробвай се", със сезонния "Искам, искам" и бруталния клип на "Лоша" също е над Джуди. А Галош? Само "Много ми отиваш", която й беше сезонен хит й е слабо звено - и "Пак ли", и "Спри ме" бяха супер силни.

Джуди издиша. Не става само с един мегахит "Певица на годината".

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Емилия? Тази + "Моята половина" тресяха дискотеките! Просто е абсурдно Джена да е Певица на 2012, те и затова не я наградиха.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Ами Емилия? Тази + "Моята половина" тресяха дискотеките! Просто е абсурдно Джена да е Певица на 2012, те и затова не я наградиха.

 

Емилия пък през 2012 имаше един сезонен хит - “Моята половина”. Най-големият и хит обаче беше появата и в НДК по космат триъгълник: 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

в следващата си песен манол ще демонстрира творческо и жанрово разнообразие - вместо да кълне бившите си до откат - ще кълне настоящите си колеги и опоненти от денсинг старс
 
 
 
 
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , GSA каза:

Кака отново яхна метлата: 😂😂😂

“Стамена” не е ли народна песен, тоест всеки може да си я пее?

IMG_0894.jpeg

Райно, пий си 'апчетата! 

2002 година

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Васка “гримьорката”

Победителката влиза утре барабар с другите таласъми. Големи грозници тая година.

Успех красавице ❤️

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Меди: Нашия лейбъл демонстрира само талант и класа

Неговия лейбъл с новата им дебютантка:

IMG-2099.jpg

Принципно е много добра идея да се продуцира 1 по-скромен изпълнител,който набляга на гласа си и 1,който е по-провокативен + 1 мъж за 15 годишните разгонени пикли,но като виждам продуценските умения на Меди и Сашка и от тази нищо няма да излезе.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gentleman. каза:

Камелия и Крум - Сахара.. сууунн.. ужас бабе.. 🥹

Една от мистериите на моят живот е как се издържа Крум. Няма друг, който толкова време (17 години) да не прокопсва с пеене, но да отказва да се откаже. Има шансове само Стилиян да го догони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Thecranfan каза:

Една от мистериите на моят живот е как се издържа Крум. Няма друг, който толкова време (17 години) да не прокопсва с пеене, но да отказва да се откаже. Има шансове само Стилиян да го догони.

Cmu/\uqH uMa NH y4acmuq, Ma KpyM ūok

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...