Jump to content



Online: Фики - Майко, 2024


Препоръчани коментари

Тази песен със сигурност е кавър? Но честно казано звучи като хит! Хората много търсят подобни песни за маса! Точно в стилът на песните на Меди е, тежка такава.... малко като Живей, мило мое.
Мисля, че това е първият хит за 2024 година! Поне е сменил малко стилът.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми е малко пенсионерска. И визията му въобще не кореспондира с кръчмарското звучене. Иначе не знам защо хейтихте дългата коса и тн. - ходи си му на Фики. Всичко приматско е негово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, DevilWish каза:

Тази песен със сигурност е кавър? Но честно казано звучи като хит! Хората много търсят подобни песни за маса! Точно в стилът на песните на Меди е, тежка такава.... малко като Живей, мило мое.
Мисля, че това е първият хит за 2024 година! Поне е сменил малко стилът.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау че гаден кавър тоя как вие като козел особено на края... Опропастен оригинал..

Много изкуствена фейк горила е тоя.

В началото с тая коса като момичето от кладенеца от онзи ужас филм на стероиди е...

И тоя потник не се ли вмириса вече, колко време го снима?

Само музиката ме кефи щото на оригинала е отличен 6 и не само музиката там.

Писна ми вече от репликиране на сръбски продукции, оляха се вече целия проект само да го преведат и изпеят и то кофти на български.

Този да си продължава с ония гадни песнички без капка мисъл в тях, че за там поне си има аудитория.

  

преди 1 час , DevilWish каза:

Тази песен със сигурност е кавър? Но честно казано звучи като хит! Хората много търсят подобни песни за маса! Точно в стилът на песните на Меди е, тежка такава.... малко като Живей, мило мое.
Мисля, че това е първият хит за 2024 година! Поне е сменил малко стилът.

На Мъдьо стила беше Дивана, Да си тук и тия първите му после почна да каварира като останалите бездарници в жанра, а чакай то няма такива дето не са дарени с идеи.

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, FolkEmpire каза:

Ау че гаден кавър тоя как вие като козел особено на края... Опропастен оригинал..

Много изкуствена фейк горила е тоя.

В началото с тая коса като момичето от кладенеца от онзи ужас филм на стероиди е...

И тоя потник не се ли вмириса вече, колко време го снима?

Само музиката ме кефи щото на оригинала е отличен 6 и не само музиката там.

Писна ми вече от репликиране на сръбски продукции, оляха се вече целия проект само да го преведат и изпеят и то кофти на български.

Този да си продължава с ония гадни песнички без капка мисъл в тях, че за там поне си има аудитория.

  

На Мъдьо стила беше Дивана, Да си тук и тия първите му после почна да каварира като останалите бездарници в жанра, а чакай то няма такива дето не са дарени с идеи.

 

Меди беше идеен до Рана/дуетът с Янева, след това и той започна яко да кавърдисва или да си рециклира песните. Колкото до тази песен - отново нищо интересно, сръбски кавър за пореден път. Но не мога да разбера какъв е приносът на Николай Гурманов към проекта, че му пишат името на текст. Явно вече си текстописец щом правиш преводи от сръбски на български... :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Marin каза:

Всичко очаквах от Фикито но това ми идва в повече.💩
Днес ми интересно каква песен ще пусне Диона с Рико Бенд...

Ооо мазна боза ще е сто про :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска да повтори успеха на Меди. Не се е получило. Онзи Дарко Лазич е много добър певец за подобни песни, а песните на Деян Костич са писани за гласове с много сръбска орнаментика и ако не се пеят по техния стандарт не се получават.

Клипът е смотан, слаба игра на Пенчева, а Фикрет е искал да мяза на Тор, ама в контекста на мамино синче се е получил голям парадокс... :D Като цяло в сръбската култура и фолк си е заложено да се жалиш и оплакваш на майка си, баща си, деда си и да пееш за имоти и несгоди. У нас също, ама не чак до такава степен във фолка, а в народната музика. Просто не сме пренесли темата. Малко ми е странна цялата картинка до този текст. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, pacho каза:

Иска да повтори успеха на Меди. Не се е получило. Онзи Дарко Лазич е много добър певец за подобни песни, а песните на Деян Костич са писани за гласове с много сръбска орнаментика и ако не се пеят по техния стандарт не се получават.

Клипът е смотан, слаба игра на Пенчева, а Фикрет е искал да мяза на Тор, ама в контекста на мамино синче се е получил голям парадокс... :D Като цяло в сръбската култура и фолк си е заложено да се жалиш и оплакваш на майка си, баща си, деда си и да пееш за имоти и несгоди. У нас също, ама не чак до такава степен във фолка, а в народната музика. Просто не сме пренесли темата. Малко ми е странна цялата картинка до този текст. 

Ha MeH na Mu e mo4Ho npeka/\eHo cpbcko neeHemo My B maq neceH u 3amBa Mu e npomuBHo 🤮ga q be6e u3nq/\ kamo BG/TR. go/\y cpbuq!moū u gpyGu makuBa necHu uMa B kaHa/\a cu. MuHyc 3a kapuepama My!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тарзан се прибира в къщи, съсипан след раздялата с Маугли, за да яде торта "Неделя" и да го утеши маймуната майка Пенчева!.

Страхотен сюжет, възхитен съм! :D Иначе песента става за две слушания!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...