Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

Преслава от това десетилетие май само 2020-та и 2021 имаше големи хитове, до колкото помня. За 2020-та особено повече в първата половина предимно с песни от 2019-та, Пиян беше огромен хит, щом аз дето вече не следя новия фолк толкова го знам, както и клипа. Което е жалко, защото е една от най-талантливите ни фолк певици.

То въобще фолк жанра през 2019-2022 ми звучеше доста добре, имаше бая раздвижване, доста интересни песни излязоха в онзи период. Тая 2023 година и 2015-2018 не ми допадат като звучене толкова.

Галена обаче има много по-добро ухо и нюх какво ще се хареса и ще е хит от Преса. Преслава много повече залага на куци коне. И съответно Галя има хитове през всички години досега от 2020-та насам. Уики статията на Преслава е направо тъжна гледка след 2019-та, а Галена има доста повече успехи за тези години от тогава насам. 2022 направо гърмеше, но и 2020, 2021-ва и тая 2023-та година са й силни.

Редактирано от Tommy
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, Tommy каза:

Преслава от това десетилетие май само 2020-та и 2021 имаше големи хитове, до колкото помня. За 2020-та особено повече в първата половина предимно с песни от 2019-та, Пиян беше огромен хит, щом аз дето вече не следя новия фолк толкова го знам, както и клипа. Което е жалко, защото е една от най-талантливите ни фолк певици.

То въобще фолк жанра през 2019-2022 ми звучеше доста добре, имаше бая раздвижване, доста интересни песни излязоха в онзи период. Тая 2023 година и 2015-2018 не ми допадат като звучене толкова.

Галена обаче има много по-добро ухо и нюх какво ще се хареса и ще е хит от Преса. Преслава много повече залага на куци коне. И съответно Галя има хитове през всички години досега от 2020-та насам. Уики статията на Преслава е направо тъжна гледка след 2019-та, а Галена има доста повече успехи за тези години от тогава насам. 2022 направо гърмеше, но и 2020, 2021-ва и тая 2023-та година са й силни.

Ти зЪбия един шамар??????
image.png.9c527c464237cb3ce0f765dc5d65d2a5.png

--------------------------

image.png.1d7dbab377a3024d204ae8760db51f8f.png

image.png.b4727b8703f0c7781f16d419baee40e6.png

-------------------------------

image.png.ebcd361caf17e14442fdcc436b7b15c4.png

image.png.00e56b62d089561bad7be74be6128134.png

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като ги видях си прав, ама считай щом ги позабравих вече. Струва ми се, че не ги въртят толкова по Веселина спрямо тези на Галена. Определено Галката има по-дълга и продължителна ротация. Някак след Пиян и една друтга дето вече не й помня името няма такива супер трепач хитове като Галката. И говоря и за пускане по чалга радиото на народа Веселина и по гледаемост в Тубата. Аз всъщност повече симпатизирам на Преслава, но Галена като избухне с хит и размазва. Как ми се иска Преса от 2004-2010 да се върне. В Уикито даже не са й написали песните от 2022-ра на Преслава, свършва на 2021-ва. Значи щом и ултра феновете на Преслава не си правят труда да турят по няколко реда за 2022-ра и 2023-та считай.

Редактирано от Tommy
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, meleto каза:

Глория казва единствено:

щи забия един шЪмар

 

WWW.VIDEOCLIP.BG

Гледай Смях - Глория - Ако ти забия един шамар .... - YouTube, видео качено от JARO, във Videoclip.bg - видео споделяне за всички българи!

 

Не, това беше друг клип където казва - Я, ГИ БУТНЕТЕ ТИЯ!
Иначе, ако забием един ШАМАР на Георги Христов очилата ще му паднат.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Andrew Cunanan. каза:

закривайте музиката!!!!!

Преслава до края на десетилетието ще е втора

Втора? 

GIF-edd3dda81e884b9ee819ecb8528bef6a.gif

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Tommy каза:

Сега като ги видях си прав, ама считай щом ги позабравих вече. Струва ми се, че не ги въртят толкова по Веселина спрямо тези на Галена. Определено Галката има по-дълга и продължителна ротация. Някак след Пиян и една друтга дето вече не й помня името няма такива супер трепач хитове като Галката. И говоря и за пускане по чалга радиото на народа Веселина и по гледаемост в Тубата. Аз всъщност повече симпатизирам на Преслава, но Галена като избухне с хит и размазва. Как ми се иска Преса от 2004-2010 да се върне. В Уикито даже не са й написали песните от 2022-ра на Преслава, свършва на 2021-ва. Значи щом и ултра феновете на Преслава не си правят труда да турят по няколко реда за 2022-ра и 2023-та считай.

Улицата е най-големият и харесван самостоятелен женски хит за годината! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие по десетилетие ли ги смятате? 
Да, от 2020 насам е така.... Ама какво да очакваме като имаше само 1 песен тогава? И 2021 й беше слаба..... 
Иначе до 2019 си беше най-добрата, ако го броим като десетилетия или определени години. То всеки е имал силни и слаби години.
2004 - изгряваше, така че не е имала кой знае колко бум, тогава си беше Ивана Периода 2005-2009, 2010 малко се позагуби, само Пия за тебе беше голям хит тогава. 2011 до 2019 също почти всяка година се е разписвала с големи хитове.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Andrew Cunanan. каза:

много добре изглеждат Графа и Глория тук - в тон с пенсионната си възраст и праисторическия си дух.

Не че нещо, ама Глория не е толкова смела в прическите и роклите. ;) 

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Мда, никой не помни, че е имало такива песни. Да бъдем в 2023. 

 

Да , бе. Това са едни от най-големите хитове на Преслава и Галена..... и точно на тях да им повторят заглавието.
2023 няма нищо общо с песните на времето, които си бяха тотални хитове. След 2021 положението е много слабо. Иначе самата песен на Емилия е яка, слушам ги новите песни. С тях улучи. Дано се възприемат добре. Особено Връзки по учебник е много яка от трите. 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

Да , бе. Това са едни от най-големите хитове на Преслава и Галена..... и точно на тях да им повторят заглавието.
2023 няма нищо общо с песните на времето, които си бяха тотални хитове. След 2021 положението е много слабо. Иначе самата песен на Емилия е яка, слушам ги новите песни. С тях улучи. Дано се възприемат добре. Особено Връзки по учебник е много яка от трите. 

Кои са тези баби Преслава и Галена. Емилия е ПЕВИЦА на 2023!

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Кои са тези баби Преслава и Галена. Емилия е ПЕВИЦА на 2023!

Ако те са "баби", то Емилия мирише на пръст и гробища, защото е по-възрастна от тях.
Певица на годината не се става с 0 самостоятелни хитове за годината и 1 дуетен с купени гледания.  🤡

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия обяви в COOLt, че в началото на 2024 си взима лека почивка от сцената. Ще редуцира доста участията и публичните изяви като цяло.

 

@Emanuela.Carey, коментирай, че за последните 24 часа ''Пак ли'' е минала по дневни гледания ''Връзки по учебник''.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Кои са тези баби Преслава и Галена. Емилия е ПЕВИЦА на 2023!

Ко тия забия едно червило в една вана с две яйца? Баба е само баба ни Данче и шимейла Ивайло!
GIF-edd3dda81e884b9ee819ecb8528bef6a.gif

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина Янева - По живота / 19.12 

WWW.INSTAGRAM.COM

cvetelinaianeva on December 17, 2023: "Моят Коледен подарък за вас ще подрани с няколко дни�..."

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Цветелина Янева - По живота / 19.12 

WWW.INSTAGRAM.COM

cvetelinaianeva on December 17, 2023: "Моят Коледен подарък за вас ще подрани с няколко дни�..."

 

Истинската ПЕВИЦА НА ГОДИНАТА! Emilia can choke on Costi's Dick!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Цветелина Янева - По живота / 19.12 

WWW.INSTAGRAM.COM

cvetelinaianeva on December 17, 2023: "Моят Коледен подарък за вас ще подрани с няколко дни�..."

 

Глория ще й забие един шАмар!
"Цветелино, как не те е срам да ми крадеш заглавието. Само аз мога да се възползвам от живота. Ти си една продажница, която се прави на мен, но е певица от Илиенци преспала със свиня. СМЕНЯЙ ЗАГЛАВИЕТО, МЪРЛО!"
GIF-edd3dda81e884b9ee819ecb8528bef6a.gif

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Лидер на новото десетилетие засега е Галена с направени 364.1М в ютуб на продукция от последните 4 години. Зад нея е Емилия с 329М, като само от Джале+Турболенция идват две трети от тези гледания. Меди е лидер сред мъжете с почти 270М и като цяло на соло песни с малка преднина пред Галена. Азис миналото десетилетие нямаше конкуренция, но през това пада на 4то място засега и то главно заради проекти в които участва по покана, иначе на лийд проекти е доста зле откъм активност. Преслава губи позиции и е направила само около 150 милиона, еднакво с Криско, Галин, Фики и други подобни с повече продукция. 

 

То е хубаво да се изчисляват и колко песни са пускали изпълнителите. Галена тази година пусна три песни в един месец. 

  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Tommy каза:

Сега като ги видях си прав, ама считай щом ги позабравих вече. Струва ми се, че не ги въртят толкова по Веселина спрямо тези на Галена. Определено Галката има по-дълга и продължителна ротация. Някак след Пиян и една друтга дето вече не й помня името няма такива супер трепач хитове като Галката. И говоря и за пускане по чалга радиото на народа Веселина и по гледаемост в Тубата. Аз всъщност повече симпатизирам на Преслава, но Галена като избухне с хит и размазва. Как ми се иска Преса от 2004-2010 да се върне. В Уикито даже не са й написали песните от 2022-ра на Преслава, свършва на 2021-ва. Значи щом и ултра феновете на Преслава не си правят труда да турят по няколко реда за 2022-ра и 2023-та считай.

npeca e 

 

преди 19 минути, meleto каза:

Кои са тези баби Преслава и Галена. Емилия е ПЕВИЦА на 2023!

Dja dja!

 

  • Haha 2
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Denis каза:

То е хубаво да се изчисляват и колко песни са пускали изпълнителите. Галена тази година пусна три песни в един месец. 

4 🙂

 

  • Haha 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...