Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 26 минути, Emanuela.Carey каза:

Та някой получи ли я тая флашка да прати песните? Или до 7 работни дни ще чуем албума

spacer.png

Чакай, че има одитори от Сметната палата на посещение при Емс. Нещо не излизат прогнозният баланс и разчет. Всичко трябва да е изрядно.

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Реално погледнато ”елитните” чалгарки могат да си позволят да направят цял албум от Ганев, та дори и с Гръцки, Сръбски, Албански композитори вътре.

Един месец участия ще им покрият всички разходи.

Вместо това влачат чанти за 50 хиляди лева, за да може да се щракнат в инста. Ясно е къде са приоритетите.

Приоритетите са дълбоко провинциални.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Счетоводителката е бита карта, събитието на деня е :

@SG @Gerganafen @meleto

Тази не е толкова чалга като предната, но след Покемон и Мечка дори хардкор чалгарите вече е редно да слушат хитовете на новата кралица Мила Роберт.❤️

Доста добре направен клип btw, кеф ми е че си продължава и стриптийз линията, символика на положението в жанра.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прощавам за мойто разбито сърце. Обещавам, че никога повече няма аз оборота да дам на одитори като тебеее. От мое име НАП-а ще ви отмъсти. Не забравя, само забавя, помни. Някой някога щом осчетоводиш, с лихвата ще ти се връщааа.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Тази не е толкова чалга като предната, но след Покемон и Мечка дори хардкор чалгарите вече е редно да слушат хитовете на новата кралица Мила Роберт.❤️

Доста добре направен клип btw, кеф ми е че си продължава и стриптийз линията, символика на положението в жанра.

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Прощавам за мойто разбито сърце. Обещавам, че никога повече няма аз оборота си да дам на одитори като тебе. От мое име НАП-а ще ви отмъсти. Не забравя, само забавя, помни. Някой някога щом осчетоводиш, лихвата ще ти се връща.

От друг живот май се познаваме
И в друг живот джобчето
на мъжа ми май че си ограбвал
флоп като за сто беше ето признавам си
писано било и затова прощавам ти

Прощавам за башуриното разбито джобче
Обещавам че никога повече
Няма аз песента си да дам на мъж като тебе
От мое име данъчната служба ще отмъсти
Не забравя само забавя помни
Някой някога щом провалиш винаги ще ти се връща

Емилия за КОСТИ.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, meleto каза:

Кога нашите ще почна да пускат по 10 песни на година и директно албум? Щом сърбите го правят значи може и да е по-евтино. Примерно 3 с доказани автори и 7 с нови (които вероятно като цена ще излезе колкото другите 3). И като излъбват 10 песни в рамките на месец все част от тях ще се забележат. То е ясно, че няма да са топ хитове всичките. Рекламата ще е голяма.

Точно това искам и аз! 10 нови песни, 10 нови клипа с албум както направиха Милица и Александра!
Обичам и харесвам нашите неща, но трябва да се работи по този начин! Възмутен бях от Преслава през 2020, че пусна само Беден в сърцето, после и 2021. 
Галена през 2011 направи нещо такова с АЗ . Нови песни, нови клипове. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Да, от един стил влиза в друг. Адски тъпа подредба тоя път!
Първо трябваше да са поп-фолк песните. Най-големият хит бутнат последен..... :D :D :D 
Иначе да, в албума най-открояващи за мен са Прощавам ти, Ела, Хабиби, Пак ще се броиш и Турбуленция. Това най-много ми харесва. Алкохол определено не е моята песен, Единствено също не е нещо кой знае какво, даже ми е най-слабият им дует с Денис Теофиков, песента със Стораро.... изобщо няма нищо общо с предните им дуети по хитовост. Чуждестранните не знам... 

Не ми се иска да има скучна балада в албума, въпреки, че Емилия е добра в баладите. Може би тая "Завинаги с любовта" ще е балада? По-интересно ми е да чуя Връзки по УЧЕБНИК. Типична песен за СЧЕТОВОДИТЕЛКА! Звучи много ретро! :D А явно на Пак ли ще залага за следващ сингъл, но да беше сменила заглавието, че с Пак ли се свързва Галена, същата тъпа грешка направи и Диона с Новата ти. Извинявам се ама да си кръстиш песента на голям хит е равносилно на флоп! Ще видим.

mq u mBoqma /\iobuMka mafHa

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория ще бъде бясна!
 

Мария и Магдалена Филатови влюбени в живота
image.png.aaca3d259e49f45376587b4058300bf5.png

Глория:
Как не Ви е срам да пишете за тези две селянки? Те не могат да пеят. Само Аз мога да бъда Влюбена в живота! Те мяукат като котета! На този който го е написал това, не му ли стига, че мисля да напусна България? Много сте евтини! 
  • Haha 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

@Emanuela.Carey зариби ме!

 

Кара ме да кълна свекървата която нямам
spacer.png

Чакаме и Анче да удари с някой Асеновски кючек, че аман от депресарски химни тоя сезон

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Кара ме да кълна свекървата която нямам
spacer.png

Чакаме и Анче да удари с някой Асеновски кючек, че аман от депресарски химни тоя сезон

Точно това за свекървата влиза рязко! Анелия чака всички да си изредят флоповете и да сложи точка на годината с ХИТ! 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Точно това за свекървата влиза рязко! Анелия чака всички да си изредят флоповете и да сложи точка на годината с ХИТ! 

Днес сигурно е поръчала новият албум на сестра си - Счетоводителката. Дали ще сподели и новите песни? :D 

  • Haha 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Днес сигурно е поръчала новият албум на сестра си - Счетоводителката. Дали ще сподели и новите песни? :D 

Надали, все пак Счетоводителката е набутала песни, дето сигурно ги има от години и не залага на тях. Интересното е, че не спират да си споделят новите песни от година насам, откакто не делят банковата сметка на Коко се разбират. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Днес сигурно е поръчала новият албум на сестра си - Счетоводителката. Дали ще сподели и новите песни? :D 

Изобщо не се занимава с такива певици от народа, Анче опъва кабели и се труди!

IMG-0331.jpg

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Надали, все пак Счетоводителката е набутала песни, дето сигурно ги има от години и не залага на тях. Интересното е, че не спират да си споделят новите песни от година насам, откакто не делят банковата сметка на Коко се разбират. 

Вече са си и сестри, че и фенки ❤️ 
Ще бъде добре най-накрая да направят един дует!
Анелия и Емилия - "Да не си ми сестра"

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Изобщо не се занимава с такива певици от народа, Анче опъва кабели и се труди!

IMG-0331.jpg

Видях я, много й е коледно. Добре изглежда ❤️ 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Вече са си и сестри, че и фенки ❤️ 
Ще бъде добре най-накрая да направят един дует!
Анелия и Емилия - "Да не си ми сестра"

Аз очаквам дует в бъдеще, топ хит от Кости с клип за милиони!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Аз очаквам дует в бъдеще, топ хит от Кости с клип за милиони!

Ама предвид "Българи-юнаци" и Loca, loca , хич не ми се ще. Иначе за клип няма да е лошо. :D 

  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Да кавърдисат значи този хит! 

 

Звучи много добре тази песен. Май наистина и при нас ще има кавър. Те като чуят нещо такова и са първи писти.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...