Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

Току що, hohster каза:

А мирише ли на .... любов?

АХАХАХАХАХАХАХА !!! Не, не, не! Днес сте много забавни и двамата. Целия ден е много смешен :D 
Първо Счетоводителка от НАП пуска ПОП-ФОЛК албум със сборище от стилове! После Ноздрата на поп-фолка отново се доказва като истинска лидерка в ТОАЛЕТНИТЕ води!

АХАХАХАХАХАХААХА Мирише на ... (х*й) естествено! 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, DevilWish каза:

АХАХАХАХАХАХАХА !!! Не, не, не! Днес сте много забавни и двамата. Целия ден е много смешен :D 
Първо Счетоводителка от НАП пуска ПОП-ФОЛК албум със сборище от стилове! После Ноздрата на поп-фолка отново се доказва като истинска лидерка в ТОАЛЕТНИТЕ води!

АХАХАХАХАХАХААХА Мирише на ... (х*й) естествено! 

една от най-ужасните й песни въобще. Не знам с какъв акъл я е записала, просто покърт е всичко - от визия до текст и клип. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

една от най-ужасните й песни въобще. Не знам с какъв акъл я е записала, просто покърт е всичко - от визия до текст и клип. 

Тук ще трябва да възроди и да посвети на друга Сръбска плескавица след Индира!
МИРИШЕШ НА ТЕА! 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Ах, как мирише на скумрия, уловена в блато... Ивано, подмий се!

Ивана има освен хитове и доста смешни песни.

1.Мирише на ... любов
2.Душ или направо (муш)
3.Надуйте музиката
4.Ало, дейвойките
5.Палавник/Смукача
 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Ивана има освен хитове и доста смешни песни.

1.Мирише на ... любов
2.Душ или направо (муш)
3.Надуйте музиката
4.Ало, дейвойките
5.Палавник/Смукача
 

А вашият живот дерби слива или дерби круша е?

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

А вашият живот дерби слива или дерби круша е?

 

Дерби Грозде! :D :D :D 
Не съм пил такова от 100 години ама имаше една Кофе кола и много взимахме от нея с приятели :D 

 

2:31 !!! ❤️ 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана има и други потреси като Течен шоколад, 18 имаш ли и т.н. Как е възможно да изпееш едни от най-добрите песни в жанра като Влак за нещастници, Безумна цена и такива ужасони. Абсолютна би-полярка си е.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Ивана има и други потреси като Течен шоколад, 18 имаш ли и т.н. Как е възможно да изпееш едни от най-добрите песни в жанра като Влак за нещастници, Безумна цена и такива ужасони. Абсолютна би-полярка си е.

Ами песента посветена на Бойко Борисов - ТОВА Е ЧОВЕКЪТ? :D 
Можеш ли да ми направиш нов аватар от "Не е ваша работа" 2:31 ама да си движи гащите! :D 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е една долна женица - за първи път чувам в историята на интернет да си добавиш един продукт в кошницата от онлайн магазин и да се добавят още 10...

Голяма хитруша и лисунгерка, гърбушана...

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, hohster каза:

Емилия е една долна женица - за първи път чувам в историята на интернет да си добавиш един продукт в кошницата от онлайн магазин и да се добавят още 10...

Голяма хитруша и лисунгерка, гърбушана...

Ама то хората не са тъпи.... Трябва някой да е супер разсеян да не забележи.
Аз имам някои нейни албуми. Предвид трак листа, както Акула, така и този ще си го спестя! Следващия път да се постарае повече! Имам албумите от Ангел в нощта до Смелите си имат всичко. Те си заслужаваха. Това за мен първо е дуетен албум, второ не е и поп-фолк. Събрано е какво ли не вътре - манджа с грозде. Самото заглавие много си подхожда. Отделно, за дуетен албум и стотинка няма да дам. Например на Преслава и Галена имам всичките албуми, без дуетния на Галена и излишната mp3-ка на Преслава.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Мариана Славова - Сто целувки (ТВ Версия) Музика и аранжимент : Пламен Велинов Текст : Стефан Статев

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Ами Счета трябва да си избие парите от мегахита Джа джа. Класна дама и счетоводителка като нея си е направила сметката.

Сделка? 
Ами не, благодаря! Счети, не си ми сестра! 

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Световна звезда", съпруга на милионер и пак 3 нови песни като някоя треторазрядница. Иначе всички турбо флопове Джаджи и Сделки е набутала. Лъскава опаковка, флашка а-у, съдържанието нищо особено. За мен за да се нарече един албум наистина добър, трябва да има минимум 5 песни непознати към момента на излизането му.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз отново ще бъда прям и откровен - честно казано не знам кой е по-голям балък:
а) Счетоводителка наляла една сюрия мангизи в "Дийлс", "Българи юнаци" и "Джа джа", че на всичкото отгоре последната я обявяваше за песента на живота ѝ;

или

б) вие, дето ѝ пълните гушата, купувайки сборка, чието съдържание може да слушате БЕЗПЛАТНО от аудио и видеоплатформите
???????????????

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Световна звезда, съпруга на милионер и пак 3 нови песни като някоя треторазрядница. Иначе всички турбо флопове Джаджи и Сделки е набутала. Лъскава опаковка, флашка а-у, съдържанието нищо особено. За мен за да се нарече един албум наистина добър, трябва да има минимум 5 песни непознати към момента на излизането му.

В Сербия и без да са милионерски ханъми пускат една песен с клип предварително и след 10-20 дни още 9-10 нови директно с клипове. 🤡

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, предпочитам сборка с 2-3 нови песни, отколкото без да се издават никакви албуми.

Трябва да се научат, особено по-големите имена, че на 2-3 години трябва да се издава албум...

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.45858a1e2d0bcc763b9b5fe6c9768ea9.png

image.png.8ab518d7be9ecfd0568568cf37771eb4.png

домързяло я е дори дда снима фотосесия за албума, а направо изпльоскала снимките от последния клип.
ДЪНО!

Графичният дизайн също е потресаващ.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога нашите ще почна да пускат по 10 песни на година и директно албум? Щом сърбите го правят значи може и да е по-евтино. Примерно 3 с доказани автори и 7 с нови (които вероятно като цена ще излезе колкото другите 3). И като излъбват 10 песни в рамките на месец все част от тях ще се забележат. То е ясно, че няма да са топ хитове всичките. Рекламата ще е голяма.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Кога нашите ще почна да пускат по 10 песни на година и директно албум? Щом сърбите го правят значи може и да е по-евтино. Примерно 3 с доказани автори и 7 с нови (които вероятно като цена ще излезе колкото другите 3). И като излъбват 10 песни в рамките на месец все част от тях ще се забележат. То е ясно, че няма да са топ хитове всичките. Рекламата ще е голяма.

На тях един концерт не им се прави, мързи ги да гледат... какви 10 песни, това е абсурд...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Кога нашите ще почна да пускат по 10 песни на година и директно албум? Щом сърбите го правят значи може и да е по-евтино. Примерно 3 с доказани автори и 7 с нови (които вероятно като цена ще излезе колкото другите 3). И като излъбват 10 песни в рамките на месец все част от тях ще се забележат. То е ясно, че няма да са топ хитове всичките. Рекламата ще е голяма.

Реално погледнато ”елитните” чалгарки могат да си позволят да направят цял албум от Ганев, та дори и с Гръцки, Сръбски, Албански композитори вътре.

Един месец участия ще им покрият всички разходи.

Вместо това влачат чанти за 50 хиляди лева, за да може да се щракнат в инста. Ясно е къде са приоритетите.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...