Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, meleto каза:

Тая Виктория, дето ти пратих, беше в Про мюзик на Токича от 2002. Оттам се извъдиха Албена и Любена (/близначките) и Екстази. Май на Виктория не й направиха втора песен. Дори Анелия дебютира с Чужди устни, която беше в компилацията:

WWW.DISCOGS.COM

View credits, reviews, tracks and shop for the 2002 CD release of "Folk Party 1" on Discogs.

 

Не ги знаех. Аз 2003 прослушах поп-фолк заради Обичай ме на Анелия ❤️ 
От тази компилация само на Анелия знам песента, но тези миналата година мисля, че ги бях намерил и им чух някои песни. Какво става с тях? Интересна идея е да има близначки в този жанр. Близнаците и те се оттеглиха, единия се занимавал с фитнес и май е бил инструктор на едно бивше гадже. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Преди Устните ти мръсни от 2022, беше пуснала Подводницата, баладата с онова нещо Супер гъз и Частно парти. Подводница е по-успешна от Устните и то доста. Но съм сигурен, че пак ще оцели хит! С Първа лига не се получи и след нея май месец, изобщо нищо не беше пускала?
От 4 май (ако не се лъжа) до 28 септември да нямаш нова песен си е доста дълъг период? Да, рядко не пуска песен по толкова много време. Но хубаво е да се пускат на всеки 3 месеца, тъй като няма дълготрайни хитове днес, пък тая година както казахме почти няма такива.
Но Подводница е най-големият й хит за 2022 година, защото излезе през Декември 2021. Може и новата да има нейния успех. Емануела не е загубила нюха си към хитове със сигурност. Просто няма как всяка песен да ти става хит.

 

Да, де, от Устните ти мръсни - нищо! Както казах 1 на 5 й се получава. Между Устните ти мръсни и Подводница има 4 флопа.. дори имената им не се запомниха. Частно парти, Ако тръгна, Изгубих те, Крипто.

POPNABLE.COM

Find more detailed information about released singles by Emanuela - latest songs and music videos.

След Към вратата е имала 5 месеца нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

Ето бе, ето. Изпроси си клипове на Емануела. Сега дай ти участие на Дара Екимова и Таня Боева да видим тяхната публика.

 

xumoB xum. EMa M/\agee cnpqMo npeca u Ga/\q, a e no-cmapa om mqx

преди 4 минути, DevilWish каза:

Преди Устните ти мръсни от 2022, беше пуснала Подводницата, баладата с онова нещо Супер гъз и Частно парти. Подводница е по-успешна от Устните и то доста. Но съм сигурен, че пак ще оцели хит! С Първа лига не се получи и след нея май месец, изобщо нищо не беше пускала?
От 4 май (ако не се лъжа) до 28 септември да нямаш нова песен си е доста дълъг период? Да, рядко не пуска песен по толкова много време. Но хубаво е да се пускат на всеки 3 месеца, тъй като няма дълготрайни хитове днес, пък тая година както казахме почти няма такива.
Но Подводница е най-големият й хит за 2022 година, защото излезе през Декември 2021. Може и новата да има нейния успех. Емануела не е загубила нюха си към хитове със сигурност. Просто няма как всяка песен да ти става хит.

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Графа и 10 момичета с менструален цикъл не може да събере.

Графа събра 20 хиляди на стадион, сори. :D 

преди 4 минути, DevilWish каза:

Не ги знаех. Аз 2003 прослушах поп-фолк заради Обичай ме на Анелия ❤️ 
От тази компилация само на Анелия знам песента, но тези миналата година мисля, че ги бях намерил и им чух някои песни. Какво става с тях? Интересна идея е да има близначки в този жанр. Близнаците и те се оттеглиха, единия се занимавал с фитнес и май е бил инструктор на едно бивше гадже. :D 

Когато излезе, Чужди устни беше по-невздрачна и от песента на близначките, че и дори на Галина. Анелия проби за една вечер с Погледни ме в очите, която излезе есента. И то с клип от Фолк Маратон (тв версия).

Близнаците удържаха най-дълго. Може би до 2007. Албена и Любена май имаха две песни. Старият вълк и Измамница. Поне не знам за друга.  Екстази имаха няколко песни, но и те се разпаднаха. Мъжът прави някакви песни след това, преди месеци го обсъдихме, че се казва Виктор.

Реално от тая компилация само Анелия просъществува.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

 

Да, де, от Устните ти мръсни - нищо! Както казах 1 на 5 й се получава. Между Устните ти мръсни и Подводница има 4 флопа.. дори имената им не се запомниха. Частно парти, Ако тръгна, Изгубих те, Крипто.

POPNABLE.COM

Find more detailed information about released singles by Emanuela - latest songs and music videos.

След Към вратата е имала 5 месеца нищо.

За Ако тръгна съвсем забравих.... Но всеки има своите слаби песни. За Емануела това са Ако тръгна, Първа лига и може би Частно парти?
За Преслава например това е Мълчете си от последните й песни? Даже не мога да разбера защо това нещо Спомени се величае повече от любимата ми песен за маса Балканското? Един път и тя да изкара чалгия и тя флопна! Видя се поне , че не е нейният стил. Пръдня в стил "Дишай" която всъщност се беше проверила през 2011 на Концерта 20 години Планета, че е голям хит. Бях там и наистина се избухна. Но там разбрахме, че и оная бозица "Палатка" е вече хит номер 1 (за времето си) от тогава си се търсят такива простотии.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Графа събра 20 хиляди на стадион, сори. :D 

Когато излезе, Чужди устни беше по-невздрачна и от песента на близначките, че и дори на Галина. Анелия проби за една вечер с Погледни ме в очите, която излезе есента. И то с клип от Фолк Маратон (тв версия).

Близнаците удържаха най-дълго. Може би до 2007. Албена и Любена май имаха две песни. Старият вълк и Измамница. Поне не знам за друга.  Екстази имаха няколко песни, но и те се разпаднаха. Мъжът прави някакви песни след това, преди месеци го обсъдихме, че се казва Виктор.

Реално от тая компилация само Анелия просъществува.

И си е една от най-успешните изпълнителки за жанра Анелия. Дълги години си вадеше едни от най-големите хитове. Така ме е яд, че "Няма драма" не се оцени по-високо миналата година....
Песента с Коцето от тая година на мен започна да ми харесва чак преди седмица-две :D Като си помисля "Нямаш мене" и "Спомени" трябваше да се оставят за Октомври-Ноември, това не са песни за лятото...

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

Айде и още един клип бонус - на "амортизираната" певица дето вече не будела никакъв интерес с проектите си според вещите хора във форума.

 

Това видео удобно пропусна да го коментираш? @meleto

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DevilWish каза:

Не ги знаех. Аз 2003 прослушах поп-фолк заради Обичай ме на Анелия ❤️ 
От тази компилация само на Анелия знам песента, но тези миналата година мисля, че ги бях намерил и им чух някои песни. Какво става с тях? Интересна идея е да има близначки в този жанр. Близнаците и те се оттеглиха, единия се занимавал с фитнес и май е бил инструктор на едно бивше гадже. :D 

Дълги години беше по-интересно да са баджаначки ;) А сега на мода са Тройниците, въпреки че май никой не ги иска, и просто няма място за близначки. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, meleto каза:

Графа събра 20 хиляди на стадион, сори. :D 

Когато излезе, Чужди устни беше по-невздрачна и от песента на близначките, че и дори на Галина. Анелия проби за една вечер с Погледни ме в очите, която излезе есента. И то с клип от Фолк Маратон (тв версия).

Близнаците удържаха най-дълго. Може би до 2007. Албена и Любена май имаха две песни. Старият вълк и Измамница. Поне не знам за друга.  Екстази имаха няколко песни, но и те се разпаднаха. Мъжът прави някакви песни след това, преди месеци го обсъдихме, че се казва Виктор.

Реално от тая компилация само Анелия просъществува.

 

  • Like 2
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Sunlight каза:

 

Новата й любима дума   - екзалтирана била.

Много фалш от Мара. Поставяла ли те е съдбата на колене, отговор: Не аз сама съм се поставяла МНОГОКРАТНО. :D

Единственото смислено беше като разказа за инвитрото.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.11.2023 г. от 13:50, Emanuela.Carey каза:

Той да не би да е някакъв плейбой че да подбира? Озвучител на маминка по дискотеките с малка пишка.

Малка, но ефективна. Вие с големите патлаци какво сте постигнали?

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Sunlight каза:

Имам няколко скрънчита на Алеса, 3 топа, една плажна чанта, една дамска чанта и 2 тениски. 

Очакваме с нетърпение да те видим само скрънчи и плажна чанта ;) 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Новата й любима дума   - екзалтирана била.

Много фалш от Мара. Поставяла ли те е съдбата на колене, отговор: Не аз сама съм се поставяла МНОГОКРАТНО. :D

Единственото смислено беше като разказа за инвитрото.

Елементарница. Когато сама се поставяш на колене, то си е съдба. Проблема си е неин че не ги подбира така че да си стои права докато предлага същите услуги. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Елементарница. Когато сама се поставяш на колене, то си е съдба. Проблема си е неин че не ги подбира така че да си стои права докато предлага същите услуги. 

Което при нейния ръст предполага среден такъв при спонс...партньора.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Елементарница. Когато сама се поставяш на колене, то си е съдба. Проблема си е неин че не ги подбира така че да си стои права докато предлага същите услуги. 

Моето име е Чики.... опс, каза Мария, но то си има общо с Чикия? Сигурно прави яки чикии на спонс.... партньора!

преди 4 минути, DarkChild каза:

Което при нейния ръст предполага среден такъв при спонс...партньора.

Ръста й е ок, почти 1,60 см, има и по-ниски хора. Само дето устата й е доста голяма за лицето. :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Моето име е Чики.... опс, каза Мария, но то си има общо с Чикия? Сигурно прави яки чикии на спонс.... партньора!

Ръста й е ок, почти 1,60 см, има и по-ниски хора. Само дето устата й е доста голяма за лицето. :D 

Оригиналната й уста беше напълно ок, може би ако я беше напомпала съвсем мъничко - никой нямаше да я гаври. Не знам защо, когато я слушам да говори, се сещам за случката с разкъсания й анус, за която Фокса години ни разказва :D 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...