Jump to content



Ще гласувате ли на местните избори?


Fast

Ще гласувате ли на местните избори?  

15 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Естествено. Може би веднъж съм пропускал, макар че не помня. 

Сложно е. Ще гласувам за кмет и общински съветници от различни партии. Още не съм решил за кмет на район.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноо се кефя че Герб ще губят Софияя

преди 2 часа , meleto каза:

Естествено. Може би веднъж съм пропускал, макар че не помня. 

Сложно е. Ще гласувам за кмет и общински съветници от различни партии. Още не съм решил за кмет на район.

 

FB_IMG_1696616563438.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

Естествено. Може би веднъж съм пропускал, макар че не помня. 

Сложно е. Ще гласувам за кмет и общински съветници от различни партии. Още не съм решил за кмет на район.

СПАСИ СОФИЯ МНОГО ЯСНО!!

 

Screenshot_20231026_174405_Facebook.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FikLena каза:

Мноо се кефя че Герб ще губят Софияя

 

 

Аз смятам, че Васил Терзиев трябва да е новият кмет. Да пробваме някой нов. Но ще гласувам за ГЕРБ за общински съвет, за да може да няма мнозинство ПП-ДБ. За районен кмет, май също ще съм за ПП-ДБ, макар че всичките са зле.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Аз смятам, че Васил Терзиев трябва да е новият кмет. Да пробваме някой нов. Но ще гласувам за ГЕРБ за общински съвет, за да може да няма мнозинство ПП-ДБ. За районен кмет, май също ще съм за ПП-ДБ, макар че всичките са зле.

Не убеждавам никой за нищо или никого. 

Ама ми обясни как смяташ и очакваш новия кмет да свърши какво и да било без мнозинство в "парламента" си. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път от 7 години ще си довлека гъза до урната, за да гласувам, защото най-сетне видях човек на който му пука за хората, има акъл, ерудиция и експертиза!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Andrew Cunanan. каза:

За първи път от 7 години ще си довлека гъза до урната, за да гласувам, защото най-сетне видях човек на който му пука за хората, има акъл, ерудиция и експертиза!

И този човек е
IMG-6355.jpg

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Не убеждавам никой за нищо или никого. 

Ама ми обясни как смяташ и очакваш новия кмет да свърши какво и да било без мнозинство в "парламента" си. 

Кметът си има правомощия, не всичко е до парите.

Ще трябва да си намери такова. НАли затова е политиката.

Ако чакаш една партия да прави мнозинство - :D 

Нали осъзнаваш, че в последния мандат на ФАндъкова, опозицията беше > от ГЕРБ. Дори когато Фандъкова и ГЕРБ имаха мнозинство, пак не ставаше нищо.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що върнаха хартиената бюлетина в опит да върнат и порочната система на статуквото! Решението е едно - в неделя, всички да излезем и да гласуваме! Не позволявайте друг да решава съдбата ви! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да гласувам, защото не си харесах никого от кандидатите, а пък Луна каза да не се гласува за последната графа Не подкрепям никого. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Откакто ИТН влязоха в НС, често си сещам за горния клип, и се чудех кога ли Слави ще извади този трик от ръкава си. Те започнаха маневрата с онази измислена комисия, а ГЕРБ и ДПС пуснаха контактите си в ДАНС, защото и те са на загуба в ключови региони. Някои хора просто не могат да губят. Тъжно е че уж респективни партии с твърд електорат се хващат на подобни популистки въдици за потенциални краткосрочни облаги.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По адрес още съм в Пловдив и като цяло към Пловдив имам и повече отношение, следях предизборния дебат по БНТ и съм бесен, че пак гербаджийски ще ни е кметът... и то точно този, който говори за "добри и полезни практики" като районен кмет на най-големия ни квартал, а в същото време е корумпиран схемаджия като по-предния си предшественик Тотев. Здравко Димитров не го броя, защото той си беше бушон, с нищо не се запомни неговият мандат.

По отношение на София също имам мнение, присъствие и наблюдения години наред. Това, което стана с Хекимян, е не само пореден пирон в ковчега на бг журналистиката и БТВ в частност, но и на него самия като личност, а камо ли за политиците ни. Терзиев също не е китка... но това ще е. Контролиран вот и този път ще има, така че на обективност и приятни изненади не се надявам, всичко е предрешено. Ще гласувам, разбира се, макар смисъл да няма. Гледах им платформите и програмите - пореден популизъм и демагогия. Специално Пловдив и София имат много инфраструктурни от всякакъв тип проблеми за решаване, а в Пловдив - и транспортни и културни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FikLena каза:

RIP Герб muhahahahaaa

Не мисля. Нормално. От статистиките излиза, че едва 65% от гласоподавателите на ГЕРБ са подкрепили Хекимян. 10% са вотнали за Терзиев и 8% за Вили Лилков. Реално тоя Вили Лилков е отцепил доста от ГЕРБ, докато ПП-ДБ почти не са загубили от неговото участие.

Реално ГЕРБ навсякъде имат около 25%, което не показва никакъв спад. 

Но е факт, че в София загубиха и то заради малоумната кандидатура на Хекимян. Щом дори аз гласувах за ПП-ДБ, смятайте! :D

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся Хекимянчо ни журналя, ни кмет. Евентуално Галин може да го приюти в Алоха мюзик, ако не му е толкоз разбит аналния джам и да го пласира на богати чичовници, инак ще трябва да заминава за Стара Загора да сади царевица и слънчоглед. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванчето, нищо че е от скъпата боя, дръпна ужасно много. Кефи ме. :D Имаме шанса София да си има кмет от малцинствата, както Лондон си избра пакистанец.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Ванчето, нищо че е от скъпата боя, дръпна ужасно много. Кефи ме. :D Имаме шанса София да си има кмет от малцинствата, както Лондон си избра пакистанец.

Предпочитам начетен, умен, ерудиран и мислещ за хората циганин за кмет, отколкото себичен, прост, напарфюмиран и дърдорещ само клишета българин. Ваня е голяма работа! Абсолютна кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

TELEGRAPH.BG

На разгневен гражданин не издържаха нервите и ошамари бивш кмет публично в Перник. С това дотук за деня наплясканите общественици стават двама, след като отупаха и кандидат за общински съвет в Сими...

Джасни го и ти един път, к'во го гледаш!
-хАнтонина

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Ванчето, нищо че е от скъпата боя, дръпна ужасно много. Кефи ме. :D Имаме шанса София да си има кмет от малцинствата, както Лондон си избра пакистанец.

Няма шанс. Но на балотаж  ще събере повече, отколкото Хекимян би могъл. Терзиев ще бие и двамата с над 60%. Ваня разчита основно на БСП и евентуално на другарите от Възраждане, които се видя, че са 7%. Не вярвам гербаджиите да припознаят Ваня. Вили Лилков няма да подкрепи никого. Все пак Терзиев е с минало на ДС и той каза, че би подкрепил ГЕРБ на балотаж. А ще е странно носителят на синя София да агитира за БСП. Тъй че по-вероятно на балотажа част от неговите гласове натурално да се пренесат към ПП-ДБ. Просто Григорова ще бъде премазана. Но ако беше Хекимян щеше да е 70 на 30. Тук може би ще е 65 на 35 или 60 на 40.

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Ся Хекимянчо ни журналя, ни кмет. Евентуално Галин може да го приюти в Алоха мюзик, ако не му е толкоз разбит аналния джам и да го пласира на богати чичовници, инак ще трябва да заминава за Стара Загора да сади царевица и слънчоглед. 

Общински съветник е. Не го мисли. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

 

Общински съветник е. Не го мисли. 

Трябва да стане съветник по лапането на пишки в Алоха мюзик. В общината нищо не може да спомогне, освен, ако не го ебат всички, за да си утолят нуждите в дупките му там. Ходещ ебалник!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...