Jump to content


АНТОНИО - ПЕРФЕКТНА


Препоръчани коментари

И музиката и аранжимента са много яки, текста - както винаги едно и също. Ами като за него бива ама точно защото е негова втори път няма да си я пусна. Само "Идвам да те взема" и дуетите с Ариа и Емануела ме кефят от неговите.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка музика и тоя като за зацвили и е*ава мамата на всичко... да я беше дал на мъжа си или жена си не е сигурно там кой какво е Азис да я изпее, може да е пед*ал ама поне е пеещ пе*ал, този хем пе*ал , хем цвили малоумно... 

Единствената песен в която харесвам донякъде жалкото му "пеене" е дуета с Лорена и единствената му смислена.

Да спрат да дават такива песни на подобни изчадия, тая музика на един дует Десислава - Азис щеше да гърми... 

Ма не, ние получаваме Антония...

Тонке, ни Азис, ни Галена, ни даже Ария няма да ти помогнат да те бутат, евтината стока колкото и да я буташ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , stereoto_ каза:

За кофата.Сорка!
Такива песни не трябва да има.
Този ще изчезне през следващата година. 

Ако продължават да го спонсорират, може да се задържи още 2-3 години.

 

Една негова песен няма дето да ме е грабнала от раз. Той ли не ми допада или гласа му, или песните му, не знам, но не ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау Циглендрито с поредния индийски шит. Тоя бийт с индийска подолжа почва да става досаден. Чухме го вече при МЪдьо. Тоя мангал с противна мутра Смачкантонио е адски противен и с адски дразнещ глас. Голяма какафония е тоя аранжимент, все едно сме в някоя долна махала където е надута тая помия..

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна какафония и напъни за пеене. Антонио просто трябва да се откаже и да не си харчи парите за опити, които ще отидат в кофата. Нетърпимо е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...