Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Къде е разположена тая експозиция на восъчни фигури? Искаме и ние да посетим. 

В музея на Мадам Тюсо в кв. Факултето.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Истинска ШАВРАНТИЯ! Това четвърта сватба ли трябва да й е?
 

Куп звезди тази вечер в Шоуто на Рачков😍❤️
Алисия, Десислава, Борис Дали, Емилия, Ивана и Мария!
Може да бъде изображение с 7 души
Didi Bodurova
Не звезди, а извънземни!

Всички до един изглеждат потресаващо!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утрооо успешни млади хора... От днес Графа ще ви гледа всеки ден. Пашата ще ви пише на лично. Емануела все така ще си търси втори дом. Уж кълняхте, че през есента си пазели топ хитовете. КЪв съм як още е топ песента на 2023. Да видим ПоПоПо дали ще увехне за 2 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Добро утрооо успешни млади хора... От днес Графа ще ви гледа всеки ден. Пашата ще ви пише на лично. Емануела все така ще си търси втори дом. Уж кълняхте, че през есента си пазели топ хитовете. КЪв съм як още е топ песента на 2023. Да видим ПоПоПо дали ще увехне за 2 месеца.

Аз все още съм доста изненадан на глупостите дето пишеш. Особено за Пашата, ако има някакви сензации в попа в момента това са Вирго и Молец. Най малкото можеш да влезеш да видиш по всякакви класации, отделно Молец правят и някакви концерти също. Торино и Пашата главно мисля, че ги взимат на майтап, та те пеят една и съща песен 5 години🤣

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , FolkEmpire каза:

Когато Счети яде агнешко око:

image.png.c4ffdc9eefdbb851fe61898738c5d5de.png

Когато пуснаха клипът на "Весело момиче" Счетоводителката:
"Аз тогава съм си мислила, че съм най-красивата" ❤️ Ами да!

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Гальо каза:

Аз все още съм доста изненадан на глупостите дето пишеш. Особено за Пашата, ако има някакви сензации в попа в момента това са Вирго и Молец. Най малкото можеш да влезеш да видиш по всякакви класации, отделно Молец правят и някакви концерти също. Торино и Пашата главно мисля, че ги взимат на майтап, та те пеят една и съща песен 5 години🤣

Невеж си по темата. Пълнят клубовете повече от много чалгарки. Къртят по 15 участия на месец. Вече казах, че от 2 години на турнето на Дъвоис правят брутални приеми. Миналата година Вирго и ТРФ > ТП, тази година бяха изравнени. Като цяло ТП и Вирго са топ артистите в рапа/попа.   

 Молец са по-нишови. Прави ми впечатление, че не са много разпознаваеми в провинцията. Само областните градове, което не е малко, но пък си останаха one-hit-wonder. Неслучайно са силни в концертните участия, не толкова с клубни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Кой оттук обаче би сложил Лили на първо и графа на второ?????

Това е положението. Каза ли ви го. :D  Умрях от смях докато гледах това класиране и си представих как всички в Рамания се пенят хахха

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предаването с чалга звездите е било много забавно. Не знам от кога не са се събирали толкова много изпълнители, които да не се взимат твърде на сериозно, поне като за Тв ефира. Все едно някое шоу около 2000, от когато датират и кариерите на повечето от тях. :D

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Предаването с чалга звездите е било много забавно. Не знам от кога не са се събирали толкова много изпълнители, които да не се взимат твърде на сериозно, поне като за Тв ефира. Все едно някое шоу около 2000, от когато датират и кариерите на повечето от тях. :D

За първи път се реших да изгледам цялото предаване на Рачков. До сега не ми се беше случвало на 100%.
С Деси и Криско като гейши се спукахме от смях! :D :D :D Деси е супер забавна, даже и Счетоводителката - много се смях накрая като ги даваха и пуснаха "Весело момиче" и тя "Не ми разбивайте надеждите, тогава съм си мислили че съм най-красивата" каза нещо от този род. :D :D :D 
С Ивана и Стояна винаги е забавно, все пак правят шоу. :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...