Jump to content



Данна - Психопатия


Препоръчани коментари

  • Emanuela.Carey changed the title to Данна - Психопатия

Абсолютно излишно, клипа и е като предишните и е някакъв на ниво "Фен ТВ" ама Пашев - толкова, чудно ми е къде са и песните на Малката-голяма, или Пашо остана само с леля си Данче?! Тая да не излезе, че не Ванеса, а тази му  е любовница? Какъв вкус само , взаимен...

Тъпа песен, тъп клип , хареса ми кучето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът в Даймънд е, че там има само само един композитор. И на всичките им изпълнители песните са 99% еднакви.

Още по-лошото е, че този композитор не им позволява да работят с други... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много незапеваема и опитите да звучи като песен на Куку Бенд са докарани до някаква степен, но няма да я бъде. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-големия проблем е, че Данчето е решила , че каквато и чекия да пусне ще се хареса. Ма да не си Галена... 

Това е някакъв абсолютен пълнеж който като гледам стилистиката във видеото е снимано заедно с някое друго, както са снимани заедно "Мой" и "Парадокс" . Ей така , да има нещо там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми, не е лоша песен, но от миналата година абсолютно всички песни на Пашев са като машъпи от предишните му. Ще завърши като Оцко - тотално изчерпан. Ама Оцко поне дава на тези от неговата фирма да работят с други композитори, а Пашев не им разрешава, което е огромна грешка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Cqka6 uMumupa no-M/\agama cu ko/\ejka Ecu/\ giopaH.

Годзил Тюрбан е много по-запомняща се и като глас, и като образ, и като визуализации. Може винаги да е била в Б група, но има идентичност, и кариера, за която новите курви могат само да си мечтаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Психопатия има колкото искаш, то си е изискване да си на годините на Леля Данче и наборките на баба ти да изглеждат по-добре от нея. 

Ениуей, не виждам какво коментирате песента, нима очаквате баш тая пенсионерка да пусне нещо ставащо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен този клип ми прилича на тия двата дето ги изброи.

Тая всеки път ми е еднаква, все едно слушаш една и съща песен и гледаш и същ клип. Ако ги събереш в един mashup и ще стане една дълга песен с клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Както би казал @pacho - единствената песен с "психо" в заглавието, която слушаме:

 

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , alisali1234 каза:

 Ся си представете тази на 35...

На 35 секунди преди да я тресне остеопорозата ли? Щото тя не е ли точно на толкова в момента, предвид как се гъне и чекне в тоя ефтин клипец?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

На 35 секунди преди да я тресне остеопорозата ли? Щото тя не е ли точно на толкова в момента, предвид как се гъне и чекне в тоя ефтин клипец?

Леля Данче ти благодари за комплимента, при видима възраст поне 45 ;) А при остеопороза, надяваме се има номера на народната лечителка и нейна наборка Гюрулту. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...