Jump to content



Денис Теофиков и Десита - За малко


Препоръчани коментари

Това не звучи като лош запис на гласа му, а по-скоро все едно са смесили гласа на Робов. Има същата статичност на AI ботовете когато сменят тоналността.

Песента не е лоша, вероятно ще стане хит заради името му. Клипа можеше да мине без толкова показност на цици и гъз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Emanuela.Carey каза:

Това не звучи като лош запис на гласа му, а по-скоро все едно са смесили гласа на Робов. Има същата статичност на AI ботовете когато сменят тоналността.

Песента не е лоша, вероятно ще стане хит заради името му. Клипа можеше да мине без толкова показност на цици и гъз.

Десита си го каза, че не е AI

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, lucellent каза:

Десита си го каза, че не е AI

Дори да е, тя няма да признае. Но може и наистина да е просто обработка на лош запис.

Пашев не е работил по песента, така че интересно от кое студио вадят тези негови демота. Да не би да е записвал зад гърба му, планирайки да се махне от Даймънд?

На Даймъндите изглежда не им е разрешено да постват за песента или да лайкват.
Робов пусна едно криптично черно стори. Освен това точно месец два около песента с Десита започнаха да се следват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Дори да е, тя няма да признае. Но може и наистина да е просто обработка на лош запис.

Пашев не е работил по песента, така че интересно от кое студио вадят тези негови демота. Да не би да е записвал зад гърба му, планирайки да се махне от Даймънд?

На Даймъндите изглежда не им е разрешено да постват за песента или да лайкват.
Робов пусна едно криптично черно стори. Освен това точно месец два около песента с Десита започнаха да се следват.

Вокалите на Денис звучат като взети от готово демо - знам, защото и аз правя такива (вадя от готови песни). Не са 100% студийни понеже си личи качеството между тези на Десита и Денис, може да са от готова даймъндска песен или нещо такова

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обложката е изключително неподходяща!!!! Как са могли да сложат снимка на Десита в поза мигом готова за онождане с вдигнат крак и разкрит достъп до гениталиите ѝ????????????

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

За мъртвите или хубаво, или нищо, така че:

 

 

Ти като видна фенка на Денис, смяташ ли, че поведението и облеклото на Десита в клипа са подходящи?????

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, -A. каза:

Alpha Music обожават Селена Гомез.

Тук клипа е краден от Good for you!! @Emanuela.Carey

И аз се сетих но реших да не се заяждам. Галин е Селенатор, мисля че можем да му простим!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Това не звучи като лош запис на гласа му, а по-скоро все едно са смесили гласа на Робов. Има същата статичност на AI ботовете когато сменят тоналността.
 

Още от първите секунди ми прозвуча точно като AI, има много несъответствия със стила на пеене на Теофиков. Да оставят момчето на мира на почива, стига са ровили записи и дивиденти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Ти като видна фенка на Денис, смяташ ли, че поведението и облеклото на Десита в клипа са подходящи?????

То не е проблемът в облеклото, били са гаджета все пак, не му е майка. Проблемът е в цялостното поведение и опитите да стои секси на камера като смисълът на песента не е тя да е яката мацка, а 1) да пуснат нереализирания си дует 2) да почетат паметта му 3) да събират пари за фондацията. Но никога не съм си правела илюзии да чакам нещо смислено от този бранш. 

Яд ме е, че песента е тъпа, за мен Денис преживе има само 1-2 по-слабички песни, а гласът му е карал и най-скучните парчета да звучат добре. Но явно в този бизнес почти всичко, което се запише се пуска и нямат особено големи архиви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е AI. Стига с тоя AI. Атаката в гласа му няма нищо общо с AI и то се чува , глухи ли сте... 

С Робов принципно имат лека сходност но тя тази сходност я имат и с Лео. Което не е нещо странно предвид, че Алпай гласово е 1:1 с Емрах а имаше един Джулиано който беше пък абсолютно 1:1 с Фики. Понякога гласовете са си близки и това не е стремеж за копие а дар от Господ - гласа си е глас, няма как да се преструваш на някой 24/7.

И точно защото не е AI ще излязат интересни неща скоро или след време - песен със Силвър, имал е и с Десита, а Пашев ги следеше тия неща стриктно.. записвал е тайно ли? Сигурен съм, че има още десетки дема които като се монтират и обработят ще се напълни за албум "unreleased" и там няма да има нито една Пашева.  Има много неща, за които явно ние не знаем и се надявам хората, които знаят нещата да излязат и да си ги кажат.

Леля ви Данче обяви, че ще има нова песен ама даже не знам дали ще е от Пашев, Малката Голяма не пуска нови песни и нямаше нищо за лятото, което вече е абсолютно странно и както Даймънд не правеха песни за хора извън лейба - изведнъж Коце и Анелия. Да, стари негови дружки са, правил им е песни но след стартирането на лейбъла си не правеше за никого извън него. 

Люси пък изобщо не знам дали е в лейбъла или просто я е употребил както прави с хората около него. 

Но все пак се радвам, че чухме нещо ново и готино от него. Беше странно, изведнъж - Теофиков и Десита. Първо, ако беше жив шока щеше да е Даймънд и дует с Алфа, и после - не е жив. И после... а откога е този дует?

Абе май бая неща не знаем, моля ви - излезте и говорете тези, които знаете! Това не е PR, това е истината и смятам, че той би се радвал да бъде чута. Съдейки по записите извън Даймънд които излизат, явно не е бил щастлив там...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, alisali1234 каза:

Не е AI. Стига с тоя AI. Атаката в гласа му няма нищо общо с AI и то се чува , глухи ли сте... 

С Робов принципно имат лека сходност но тя тази сходност я имат и с Лео. Което не е нещо странно предвид, че Алпай гласово е 1:1 с Емрах а имаше един Джулиано който беше пък абсолютно 1:1 с Фики. Понякога гласовете са си близки и това не е стремеж за копие а дар от Господ - гласа си е глас, няма как да се преструваш на някой 24/7.

И точно защото не е AI ще излязат интересни неща скоро или след време - песен със Силвър, имал е и с Десита, а Пашев ги следеше тия неща стриктно.. записвал е тайно ли? Сигурен съм, че има още десетки дема които като се монтират и обработят ще се напълни за албум "unreleased" и там няма да има нито една Пашева.  Има много неща, за които явно ние не знаем и се надявам хората, които знаят нещата да излязат и да си ги кажат.

Леля ви Данче обяви, че ще има нова песен ама даже не знам дали ще е от Пашев, Малката Голяма не пуска нови песни и нямаше нищо за лятото, което вече е абсолютно странно и както Даймънд не правеха песни за хора извън лейба - изведнъж Коце и Анелия. Да, стари негови дружки са, правил им е песни но след стартирането на лейбъла си не правеше за никого извън него. 

Люси пък изобщо не знам дали е в лейбъла или просто я е употребил както прави с хората около него. 

Но все пак се радвам, че чухме нещо ново и готино от него. Беше странно, изведнъж - Теофиков и Десита. Първо, ако беше жив шока щеше да е Даймънд и дует с Алфа, и после - не е жив. И после... а откога е този дует?

Абе май бая неща не знаем, моля ви - излезте и говорете тези, които знаете! Това не е PR, това е истината и смятам, че той би се радвал да бъде чута. Съдейки по записите извън Даймънд които излизат, явно не е бил щастлив там...

Надали някога ще разберем истината. Няма и как да стане - когато се случи такъв тип смърт, много е трудно да се докаже инцидент ли е, самоубийство ли е или убийство. 

За мен няма съмнение, че Пашев и Цецо са психопати, които са глобявали и крещяли за щяло и нещяло, а знаейки, че някой е финансово зависим от тях съвсем ги е отпускало. Но човек винаги може да избяга в Чили и да опита да почне начисто, преди да избере да приключи всичко.

 

Всеки случай зад лъскавата фолк фасада седят годините самота на Глория, Ивана и Анелия, безумните връзки и настоящ агробабаит на Преслава, трагедията на Башур и 15-те години опити за забременяне на Камелия. 

Не всичко е пайети и тлъсти хонорари. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Не виждам защо трябва да изтичат разни песни, за които Теофиков не е дал съгласие и не са довършени. За мен си е чист PR. 

Мисля (не съм убеден), че баща му се грижи за канала и той пускаше демотата досега. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То заради това може би има хора, които знаят някакви неща и не излизат да ги кажат - защото всички които говориха в началото бяха обвинени в PR. Денис няма как да даде съгласие, момчето го няма вече, какви глупости пишете? Пашев не е давал съгласие тогава, явно Денис си е записвал и има още не се знае колко още записи и може би има хора които имат и готови песни и няма да ги пуснат за да не ги обвинят в PR.

Не може всеки споменал името му да се каже, че е PR. Десита няма какво да си прави реклама - знае се, че са били заедно, тя е актуална и без реклама, водещо име от младите и харесвана , може би от малкото без хейт и без да и викат "Леля Данче", "Лидл", "Кучеядка", "Счети", "Баба Гло", "Малинаж", "Коя?" и т.н. 

Не смятам, че истината е PR. И съм сигурен, че има кой какво да каже.

Даже знам за хора, които определено имат какво да кажат и един от тях е Силвър, тъй като по случайност познавам брат му, който е в Германия (към границата с Франция) и сина му, който е познавал Денис и дуета със Силвър изобщо не беше случаен. Брат му обаче се разграничава от него, а сина му (не на Силвър, на брат му) също много не го харесва, според него е пропаднал наркоман. Баща му е музикант също но не е известен. И съм сигурен, че е и всички с които е правил дуети извън Даймънд (и вкл. Емилия) знаят доста неща, които ние - не.

Аз ще ви кажа пък, точно защото не съм известна личност и не си правя PR , че според думи на брата на Силвър и сина му Денко наистина се е самоубил. Това, което знам от близки до тях като причина са леки наркотици, макар, че полицията излезе с данни, че такива не са намерени в кръвта му. Причината била зачестили паник атаки и грешно лечение с антидепресанти (които няма как да лекуват атаките, защото те са нещо изключително различно) , понякога Денко ги е смесвал с лек вид наркотици не с цел да се дрогира а защото е невръстен, не знае какво прави и то в буквален смисъл - искал е да се отърве от паническите атаките които зачестили. Смеската обаче на субстанции които да го отпуснат с антидепресанти според тях са довели до този край. 

Сега, не искам това се копира наляво-надясно и да се тиражира защото не е доказано и са си думи на някой но е много вероятно да е това, защото самата Алекса е споменавала, че са ходили при психиатър. Те имат доста остаряла практика да предписват хапчета, които не лекуват паник атаки няма как да знаеш от какво се отключват и кога ще ти се случат. Може и без да е смесил нещо да е получил горе на терасата паник атака и да не е знаел, че скача или да е била толкова силно, че да е искал да се отърве. Вярвайте ми който е минал по пътя на тежките атаки и ги е преборил - знае. Който не - за него са дълги писаници и глупости. Какво ги отключва? При всеки различно. Кога се случват? От нищото, без причина. Аз съм ги преборил изцяло преди 2 години благодарение на мои близки които ми даваха кураж. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам паник атаки от почти 8 години и съм стигал много пъти до спешното, бил съм на психиатри, бил съм при  психотерапевт 2 години и съм бил и на антидепресанти - не само, че не съм взимал наркотици, ами даже спрях цигарите, защото влошаваха нещата. Да не говорим, че когато си с паническо/тревожно разстройство, две бири на гладно могат да ти предизвикат атака.

За мен не би могло леки наркотици да облекчават паник атаки по никакъв начин, макар че мои приятели се кълнат в силата на тревата (но тя за тях така или иначе е панацея за всичко...) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Thecranfan каза:

Мисля (не съм убеден), че баща му се грижи за канала и той пускаше демотата досега. 

Да, той го поддържа, уж с благотворителна цел. Нямам проблем да пускат солови демота на Денис, ама някакви дуетчета, дето не знаем дали някога щяха да видят бял свят си е PR. Десита въобще не е в някакъв супер пик в момента. Песните й флопват и на втората седмица се забавят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, много комерсиална цел. Но това е 100% гласа на Робов или песента е на Денис някаква готова и Десита се е включила сега и е направила текста си спрямо неговия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че сам е скочил. Никой не го е убил, много сапунки сте гледали. Не е бил на себе си, най-вероятно на комбинация от алкохол и наркотици и ето го резултата за съжаление. Да почива в мир.

Обаче тоя клип ми е много пошъл на мен. Вярно е, че Дрисита му е била гадже, а не майка, ама да се опипва и кълчи в оскъдно облекло пред образа на починал човек ми е отвратително. По-добре да бяха пуснали дуета със слайдшоу от снимки, отколкото това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...