Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

Той ако е два метра значи и Галена толкова? А Галена е само една глава над Преслава, която е прочута с дължината си.

Може би говори за дълбочината на мозъчната му кухина.

IMG-7879.jpg

Не е имало по-голям нарцис в тия среди. Вероятно си бие чекии на образа в огледалото. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя нека си запази слуха, но да помисли и за нашите слухови и други органи. Примерно да спести на очите ни такива постове! 

А нейните роднини е хубаво да я направят втората българска Бритни и да консервират в подходящ психодиспансер. 

А сега е време за първата, оргинална и неповторима българска Бритни! От другия клас. 

 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Права си е Андето. Пази си слуха, иначе как ще чува като й звъни Кобрата по домофона. 

Права е жената, знае си цената....

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия и Десита вече не са ли в класа на Галин? :D

VM.TIKTOK.COM

#foryou #foryoupage #fy #alphamusicbulgaria #fypage @Galin Music @MIRELA @IVAYLA @ADAM 🐺 @donikamusic1 @Alpay_Alpha @Simona🔥 #шоутонаниколаосцидиридис

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Лидия и Десита вече не са ли в класа на Галин? :D

 
VM.TIKTOK.COM

#foryou #foryoupage #fy #alphamusicbulgaria #fypage @Galin Music @MIRELA @IVAYLA @ADAM 🐺 @donikamusic1 @Alpay_Alpha @Simona🔥 #шоутонаниколаосцидиридис

 

Не разбира се - твърде дърти са за педофилската клиентела на Маман Галина, ще ги праща на гишето за пенсии да се редят с леля Данче. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Не разбира се - твърде дърти са за педофилската клиентела на Маман Галина, ще ги праща на гишето за пенсии да се редят с леля Данче. 

Тъкмо след успешно завършения 5-годишен курс на обучение вече са подготвени за висшата лига. Ще са свободни да си намерят техен Пеевски или Гальо Вафлата и най-накрая да станат големи звезди.:heart:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , xroflx9 каза:

Ясно ли ти е Кубрат??

D069301-D-EE5-E-4810-91-BE-39-E1-EE9404-

Днес в класацията на Радост Драганова по бътъвъ точно нея коментираха и осмиваха колко е неграмотна в соц. мрежи и онзи ЧАфо здраво я чоплеше :D

  • Haha 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Emanuela.Carey

FB.WATCH

Ирина: Защо мислиш, че си по специална от всички останали? Емануела: защото е така Повярвай Ми!

 

  • Like 1
  • Love 2
  • drunk 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

@Emanuela.Carey

FB.WATCH

Ирина: Защо мислиш, че си по специална от всички останали? Емануела: защото е така Повярвай Ми!

 

Целият Тикток е гръмнал с Емануела последната седмица-две. Особено репликите ѝ от Брадърите, в които е участвала.

Нямам търпение хората да преоткрият участието ѝ в Къртицата.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Един си снима бъркотията в стаята, друг - как си бърка в гащите.... Класни "мъжки" "звезди" имаме, няма спор.

Ни са звизди, ни са "мъже".

 

  • Haha 1
  • drunk 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

И на мен Емануела ми излиза изненадващо много без да съм проявявал кой знае какъв интерес като за алгоритъма. Има ли конкретна причина?

Тя винаги си е била от популярните лица в бг тикток. Подводница беше един от първите чалга трендове.
Дори в момента има тренд с “Не ме заслужаваш”.

Явно обаче и покрай носталгията към Биг Брадър е нацелила още по-голям таргет.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

И на мен Емануела ми излиза изненадващо много без да съм проявявал кой знае какъв интерес като за алгоритъма. Има ли конкретна причина?

Облъчват те. Чичо Бил. С прилепите. По 5джи чипа от ковид ваксината. Време е да хванеш мармот да увие рутера в станиол и да го пуснеш за 15 минути в микровълновата. Ежедневно. Прекаляването с Елза от Али Експрес може да ти докара скопяване и химическа кастрация, или дори още по-лошо - ще ти вземат децата и ще ги карат да пеят под гаден псевдоним в Ра мюзик! 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...