Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, SG каза:

Объркал съм се. Помислих си, че щом с Гло са тръгнали по едно време и обсъждате колко е пропаднала днес едната в сравнение с другата, то и възрастта им е еднаква. :D Карлеуша на 15 ли е пропяла? Има надежда за Данна и Ивайла значи.

Но и на връстницата си Десс може да стане вдъхновител. Искаме да видим Доня с визия като от Karlyb*tch!

И с песен като:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Откога Глория е балкански траверс???? Не е ли само Дунав мостки такъв?

Не знам тая селяндурка Джей Ло къде я слагаш при големите Мадона и Марая, които имат албуми с по над 30 милиона продадени копия. А чистачката от Бронкс - най-продавания й е с над малко над 8 милиона. Квебекската бабишница с единия хит благодарение на Титаник, пееща по казина сред пияни богати чичаци жива ли е още или ни подсещаш за нея, за да й направим панахида??????????

Тейлър Суифт продава по над 10 милиона от албум, щом тя може, нейният еквивалент от Балканите що да не може??? 

Казах ти ясно, че мисленето изобщо не ти се отдава и в твоя случай е само загуба на време, а ти продължаваш да се пънеш ли, пънеш да ми доказваш колко големи са ти липсите в тая област. 

Джей Кей е на 45, а не на 50. 

А тя и Мера кери има един хит - коледната. На всичкото отгоре билетите й са по 100 долара, тя Лили Иванова има по - скъпи билети. Като за капак и не може да пее вече, иначе за Дион е факт, ма поне не се излага с билети по 100 долара. 

Галена 2:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Andrew Cunanan. е прав за едно много важно нещо, нека имаме различни мнения за Мера, Села, Глора, Цура, Хелена. Но едно нещо са мненията, друго са фактите. Коя от нашите чалгурани от Глория, през Азис, че до Галена може да пълни стадиони и зали. Коя? Ивана ли? Преслава ли? Той е прав, тя е по - голяма звезда в нашата държава отколкото те. И онзи стар урод Брена също. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

@Andrew Cunanan. е прав за едно много важно нещо, нека имаме различни мнения за Мера, Села, Глора, Цура, Хелена. Но едно нещо са мненията, друго са фактите. Коя от нашите чалгурани от Глория, през Азис, че до Галена може да пълни стадиони и зали. Коя? Ивана ли? Преслава ли? Той е прав, тя е по - голяма звезда в нашата държава отколкото те. И онзи стар урод Брена също. 

С правилна стратегия могат, просто ги е страх - Софка напълни Арена-та  (с концертите в Пловдив и Варна не знам кво стана).  Старата генерация имат потенциал за успешни концерти,  репертоар за голяма сцена също.  Имам предвид поколението до Преслава включително. Не смеят,  а и ги мързи и залагат на лесното.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, HIStory каза:

С правилна стратегия могат, просто ги е страх - Софка напълни Арена-та  (с концертите в Пловдив и Варна не знам кво стана).  Старата генерация имат потенциал за успешни концерти,  репертоар за голяма сцена също.  Имам предвид поколението до Преслава включително. Не смеят,  а и ги мързи и залагат на лесното.

Софа напълни Арената с покани, с Куку Бенд, с куп реклама от Явор и всички бензиностанции. Това е голям успех като за жанра, но извън него си е бая изнасилено. Отделно Софа я бутат години по националната телевизия. Преслава я видяхме какво направи, Галена също. Нека сме реалисти. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

РЕНИ - НАЙ-ДОБРРАТА СРЪБСКА ПЕВИЦА! ВНИМАНИЕ! ВНИМАНИЕ! 
Reni
 

34 мин  · 
Задава се зрелищно събитие в британската столица Лондон. Ще имате възможността да чуете най-доброто от сръбската музика. Билети можете да закупите от линка по-долу:
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

РЕНИ - НАЙ-ДОБРРАТА СРЪБСКА ПЕВИЦА! ВНИМАНИЕ! ВНИМАНИЕ! 
Reni
 

34 мин  · 
Задава се зрелищно събитие в британската столица Лондон. Ще имате възможността да чуете най-доброто от сръбската музика. Билети можете да закупите от линка по-долу:

А можеше да я напишат като най-голямата сръпска певица ... 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, WindWalkerMonk каза:

Софа напълни Арената с покани, с Куку Бенд, с куп реклама от Явор и всички бензиностанции. Това е голям успех като за жанра, но извън него си е бая изнасилено. Отделно Софа я бутат години по националната телевизия. Преслава я видяхме какво направи, Галена също. Нека сме реалисти. 

Не е баш така за Софка - аз като търсих вече нямаше билети, щях да ида иначе.  Щом тотално забравени естрададжии пълнят зали и нашите нашите могат. Говоря за големите имена,  де,  дето едно време имаха фенска маса. За тия, дето работят само за дискотеките е ясно, че нямат шанс.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

@Andrew Cunanan. е прав за едно много важно нещо, нека имаме различни мнения за Мера, Села, Глора, Цура, Хелена. Но едно нещо са мненията, друго са фактите. Коя от нашите чалгурани от Глория, през Азис, че до Галена може да пълни стадиони и зали. Коя? Ивана ли? Преслава ли? Той е прав, тя е по - голяма звезда в нашата държава отколкото те. И онзи стар урод Брена също. 

Песните им не са за концерти, а за фон в дискотеката, докато посетителите се друсат и въртят свирки.

  • Like 6
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, от дълго време търся една песен. Знам, че темата не е за това, обаче не знам къде вече да попитам. Става дума за Con Las Alas Del Corazon на Маги Санчез, изобщо има ли я някой с CD-качество? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Andrew Cunanan. каза:

Последният албум на Теа Тайрович е издаден в  тираж 1 500 бройки, този на Милица Павлович - 10 000.

И 2та албума на Теа нямат физически бройки. Последният албум на Прийович също.

Само Милица Павлович е по-активна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

@Emanuela.Carey наща любимка пее толкова яко Мамино синче на живо. Топ си е като самостоятелна, тая Джия само разваля песента.

Слушах я няколко пъти да я пее изцяло наживо сама.
Язък че се занимава с тоя персонаж от Ледена Епоха изобщо, вместо да си я направи самостоятелна с Оцко.

Дано за албума я пусне в солова версия.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , WindWalkerMonk каза:

А тя и Мера кери има един хит - коледната. На всичкото отгоре билетите й са по 100 долара, тя Лили Иванова има по - скъпи билети. Като за капак и не може да пее вече, иначе за Дион е факт, ма поне не се излага с билети по 100 долара. 

Галена 2:

 

Кери има 19 номер 1 хита, миличка, с 19 повече от всички наши чалгореси, взети заедно.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , HIStory каза:

Не е баш така за Софка - аз като търсих вече нямаше билети, щях да ида иначе.  Щом тотално забравени естрададжии пълнят зали и нашите нашите могат. Говоря за големите имена,  де,  дето едно време имаха фенска маса. За тия, дето работят само за дискотеките е ясно, че нямат шанс.

есенцията и отговор на въпроса ти - "едно време имаха...".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са виновни изпълнителите за концертите, а феновете. Те предпочитат да се напиват и друсат под звуците на тази музика, те я направиха толкова комерсиална, защото феновете искат това от изпълнителите, а те, за да имат работа, трябва да се съобразяват.

Като дойде поколение, което иска концерти, може да видим концерти, но до тогава, ще следим клубните участия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Olay каза:

Това не са ли карти Yu gi oh, кви покемони?

Мда, може да е някъв експанжън на Югио с наште мумифицирани травестити. 

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Кери има 19 номер 1 хита, миличка, с 19 повече от всички наши чалгореси, взети заедно.

Ако броим крадения от Валентина Хасан, Мара К има точно два хита. И нито една награда от Нов Фолк или Планета Кокошарник ;) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Кери има 19 номер 1 хита, миличка, с 19 повече от всички наши чалгореси, взети заедно.

Нищо не е запомнено, Глория номер 2. Освен Коледната де. В щатите още си я обичат там 35+, но не е това дето е била. А извън щатите е мъртва да Коледа. Тя затова й не прави концерти и турнета. Абсолютната головодница, а сега като пее и като наща Галена съвсем. Но сега всеки с мнението си де. Иначе Туца скоро ще й бие рекорда за хитове и тя верно ще остане само с Коледната песен. Аз освен Коледната и We Belong която чух насила други хитове номер 1 кълна се, не се сещам. Точно като при Глория, Ивана и сие. 

@Andrew Cunanan. заеби ги тия изроди. Дай да говорим за мода.  Така и другите ще се включат, макар и някои с Юнона. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...