Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 35 минути, meleto каза:

Оф, като почнете като стари чичаци... Какво от това, че стартират на 15? Децата в Бонбон почваха на 7. Мара отварачката се е изявявала в Като лъвовете още по-малка..

 

Обяснете какво и защо Ивана седи до Цецилища..

Не е проблема кога, а какво стартират. Има разлика между това да пеят и да задоволяват родния клон от клиентелата на Епстийн. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Мокрият сън на Маман

WWW.INSTAGRAM.COM

2,261 likes, 23 comments - rrumenradev on June 8, 2023

 

Този да ни беше президент, по-малко срам да беряхме.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Gerganafen каза:

Вярно дечурлигата в Алфа сигурно гледат на Лидия и Десита като на някакви лелки.:roll1:

Поне и двете ми любимки - Гери и Лиди изчакаха да навършат пълнолетие преди да се гмурнат в чалгата.:1000(1):

Гери да, но Лиди още си беше на 17 като излезе "Няма да ми мине". А Десита даже на 16 в "Texas Place". Но като за зимата на 2019 и двете вече си бяха пълнолетни и продуцента набързо ги беше придърпал в садо-мазо изкуството. :D

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имайте предвид, че точно Лидия и Десита върнаха детските фенове в поп-фолка (колкото и странно да звучи). Когато изпълнителят е по-млад (15/16 годишен), децата полудяват по него, отколкото по един 22 годишен. Не знам каква е логиката, но е факт, дори в чужбина.

Какво стана със Симона, защо така загуби инерцията? :( 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно е, че не всеки може да предизвиква същия младежки интерес след 20, като една Ваня Великова примерно. Но докато се наслаждаваме на нейната доминация сред всички таргети нека не забравяме онези, които реално поправиха пътя на тази генерация.

Клеа скоро прави 5 години на сцена. Дано да е решила да го отбележи.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Гери да, но Лиди още си беше на 17 като излезе "Няма да ми мине". А Десита даже на 16 в "Texas Place". Но като за зимата на 2019 и двете вече си бяха пълнолетни и продуцента набързо ги беше придърпал в садо-мазо изкуството. :D

 

 

Едно е да участват в един клип и един концерт с батко Галин, друго е като Данна да се юрнат още незавършили да плейбечат по нощите. Така че Лиди пак се брои. :DАко Пирянкова си беше останала само с дуета с Джордан до пълнолетието си, щеше да е различно.

Според мен след самоубийството на Денис и такива незрели мрънкала като Данна трябваше да им светне лампичката, че деца нямат място в чалгата. Пълнолетие неслучайно се навършва на 18 минимум, не по-рано. А те напълниха жанра с още ученици. Поне както беше казала ФеКали (мисля), би било добре да им осигуряват работа с психолог. Едно от малкото умни неща, излезли от нейната уста. А не да слушам оплакванията на Леля Данче: "Не ИсКаМ Да ПеЯ "ТоЙ"" Направо ми иде да цитирам Райнето: "Млъквай, пикло, мозъчните ти клетки са редки!" <_<

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

И психолога невинаги помага, дори в изявени случаи в световен мащаб. Една Бритни Спиърс на средна възраст още не се е излекувала съвсем и не се знае дали някога ще успее. Комерсиалния бизнес просто не е за всеки.

Във връзка с това на някои си им личи, че са по-корави и биха се справили. Данна ми изглежда да е от тях, според мен има необходимото самочувствие и дори доза надменност, които биха й помагали да е повече непукист. Можеше да е идеалната нова Преслава, но жаждата на продуцентите за сезонни комерси я прецака.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, SG каза:

И психолога невинаги помага, дори в изявени случаи в световен мащаб. Една Бритни Спиърс на средна възраст още не се е излекувала съвсем и не се знае дали някога ще успее. Комерсиалния бизнес просто не е за всеки.

Във връзка с това на някои си им личи, че са по-корави и биха се справили. Данна ми изглежда да е от тях, според мен има необходимото самочувствие и дори доза надменност, които биха й помагали да е повече непукист. Можеше да е идеалната нова Преслава, но жаждата на продуцентите за сезонни комерси я прецака.

Леля Данче защо я сравняваш с малките пикли? 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

И психолога невинаги помага, дори в изявени случаи в световен мащаб. Една Бритни Спиърс на средна възраст още не се е излекувала съвсем и не се знае дали някога ще успее. Комерсиалния бизнес просто не е за всеки.

Във връзка с това на някои си им личи, че са по-корави и биха се справили. Данна ми изглежда да е от тях, според мен има необходимото самочувствие и дори доза надменност, които биха й помагали да е повече непукист. Можеше да е идеалната нова Преслава, но жаждата на продуцентите за сезонни комерси я прецака.

Бритни е жертва на родители психари и егоисти. Не можем да съпоставяме с нашия мизерен мащаб, където дошли от село, обърнали им 5 души внимание и вече се самозабравят. Те ако са на мястото на Бритни, не ми се мисли. Данна и компания са далеч дори от 1/3 от славата на Гергана, камо ли на други. Никой не ги отразява като личности. Иначе нямаше да правят битки в ТикТок с Робов.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, adorable каза:

Бритни е жертва на родители психари и егоисти. Не можем да съпоставяме с нашия мизерен мащаб, където дошли от село, обърнали им 5 души внимание и вече се самозабравят. Те ако са на мястото на Бритни, не ми се мисли. Данна и компания са далеч дори от 1/3 от славата на Гергана, камо ли на други. Никой не ги отразява като личности. Иначе нямаше да правят битки в ТикТок с Робов.

В България разяждащата част на чалга славата е създаването на зависимост от този лековат начин на живот - ходене по салони за красота и чалготеки дори без да имаш участие, мятане на коси и джуки насам-натам, кючеци, наргилета, секс по кенефите, meanwhile позиране като кифла/тузар, пък ако гост-изпълнителя те покани да пееш на сцената докато прехвърчат салфетки нощта ти се превръща в още по-неповторимо изживяване. Фалшиви идеали, породени отново от комплексите ни като нация, покрай които неусетно се промъква и пагубното влияние на дрогата и съсипването е съвсем налице. Така че на практика не им е нужно да виждат светът на Бритни и световните звезди, за да се повлекат сами надолу.

Но те някои големи наши творци са го възпяли вече това.

  • Like 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.09.2023 г. от 16:28, Emanuela.Carey каза:

Определяме “Zvezda na vecherta” като хита на лято 1997 💋💋💋🧿🧿🧿

 

През 97-ма се правеха доста по-модерни и изпипани неща от дуета на Гло и Тони.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.09.2023 г. от 18:44, DarkChild каза:

Повече уважение към възрастните! Това поколение строеше комунизма!

Само кавър на този хит би спасил кариерата на Леля Данче от Диамантите:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.09.2023 г. от 14:27, Thecranfan каза:

С тази песен се случиха две неща - за първи път изпълнител прави хита на годината на 17-тата си година от дебюта,

?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само кавър на този хит би спасил кариерата на Леля Данче от Диамантите:

 

Защо не и албум?

 

 

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.09.2023 г. от 4:02, xroflx9 каза:

Мокрият сън на Доня Минети-Румен е предложил на приятелката си. Клетата Галина,сигурно е бясна :(

 

WWW.INSTAGRAM.COM

5,396 likes, 104 comments - rrumenradev on September 4, 2023: "Тя каза: ДА ❤️"

 

То туй не пречи, даже със женени е по-сладко!!!

 

  • Haha 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.09.2023 г. от 20:02, Stela каза:

IMG_20230906_182513_485.jpg.7b1079124118b8fab4b6135b1c64f747.jpg

"затова моите заключения са, че си самотница без пари!" :roll1:
РЕЧЕ И ОТСЕЧЕ! :roll1:
така се изсмях.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.09.2023 г. от 20:38, Balkandji1 каза:

Какво виждат очите ми? В месеци, в които съм активен в този форум, темата достига 150-180 страници, тръгвам си от форума и най-активната тема в последния ден от месеца достига едва 9 страници. Тотален погром, тотален упадък. А собственикът на този форум спореше с мен по отношение на това дали съм вдигал интереса към форума.

.

Мило, не само ти вдигаш интереса в този фором! ❤️ 

 

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.09.2023 г. от 16:29, DarkChild каза:

Ш, Ь Гюра не ги признава.

А за Й, Х и Я писали заглавията на латиница. Толкова им е капацитета на Гюрулту фенс.

Ш като "ШЪМАР".
 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...