Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да вземе заем от Гло

WWW.BGDNES.BG

В банков клон беше засечен Тото. Рапърът инфлуенсър, който напоследък има проблеми с ютюб канала си заради изказване на Тити Папазов как навремето остригал...
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Къв е тоя измисленяшки сайт "мамче.нет", дето и баба ми дори не е чувала, а тя цъка на всички статии във Фейсбук 🤣🤣🤣

Галка и Галин са с децата в Италия. Големи скандали имат явно 😂

Изобщо не си струва да им се обръща внимание на такива драскачи. Смешни са с глупостите си. Търсят лесен начин за печалба от кликовете на статията. Дори не ги отварям такива и не ме интересуват. Факт е обаче, че заслужават да бъдат съдени до дупка и да си платят яко за клеветите. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Изобщо не си струва да им се обръща внимание на такива драскачи. Смешни са с глупостите си. Търсят лесен начин за печалба от кликовете на статията. Дори не ги отварям такива и не ме интересуват. Факт е обаче, че заслужават да бъдат съдени до дупка и да си платят яко за клеветите. 

VM.TIKTOK.COM

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Да вземе заем от Гло

WWW.BGDNES.BG

В банков клон беше засечен Тото. Рапърът инфлуенсър, който напоследък има проблеми с ютюб канала си заради изказване на Тити Папазов как навремето остригал...

Как са се наврели в него и той никаква реакция. Дали не е кризисен  PR?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Emanuela.Carey каза:

Да вземе заем от Гло

Счети е запорирала всички сметки, не може, пести се за концерта! Който взел - взел.

Yeah 😎, so late

 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Emanuela.Carey каза:

Определяме “Zvezda na vecherta” като хита на лято 1997 💋💋💋🧿🧿🧿

 

С нея ще започне и завърши концерта, между това ще чуем всички мегахитове от 2015 насам. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

IMG_20230906_182513_485.jpg.7b1079124118b8fab4b6135b1c64f747.jpg

Очаквах повече от Райна. :D Само "Редки са ти мозъчните клетки". Супер израз! 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво виждат очите ми? В месеци, в които съм активен в този форум, темата достига 150-180 страници, тръгвам си от форума и най-активната тема в последния ден от месеца достига едва 9 страници. Тотален погром, тотален упадък. А собственикът на този форум спореше с мен по отношение на това дали съм вдигал интереса към форума.

.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Първо си помислих че има по 12 мъже на месец, а тя говорила за участия

Викаш реши, че положението е "най ми е добре с няколко мъже" 😁

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Какво виждат очите ми? В месеци, в които съм активен в този форум, темата достига 150-180 страници, тръгвам си от форума и най-активната тема в последния ден от месеца достига едва 9 страници. Тотален погром, тотален упадък. А собственикът на този форум спореше с мен по отношение на това дали съм вдигал интереса към форума.

.

Добре дошъл! ❤️

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.VBOX7.COM

Е ТОВА СЕ РАЗЛЕ СМЯХ - http://vbox7.com/play:6a12baeeb7 СМЕХА ПРОДЪЛЖАВА В ТОВА КЛИПЧЕ http://vbox7.com/play:4746510d88

 

преди 7 часа , DevilWish каза:

Пияната водеща на концерта на Пайнер!

 

❤️

Само оригинали, моля :D 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Какво виждат очите ми? В месеци, в които съм активен в този форум, темата достига 150-180 страници, тръгвам си от форума и най-активната тема в последния ден от месеца достига едва 9 страници. Тотален погром, тотален упадък. А собственикът на този форум спореше с мен по отношение на това дали съм вдигал интереса към форума.

.

Само дето май, юни и юли стигнахме по 100-200 страници. А август 74. Просто няма нищо ново. Бил ли си тук в тези месеци? Ако да - явно си можел да спазваш правилата :D Не си се набивал на очи.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

от 23:45 DSTV почнаха да пускат само песни на Деса една след друга от периода й когато беше самопродуцираща се, някакъв повод ли има? :D А то било някакъв микс от клиповете й :D Ама без миксирани само слепени един след друг :D

  • Haha 2
  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...