Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

Какво общо има стан туитър? Аз лично не смятам че той има материала да бъде самостоятелен headliner при положение, че например Шакира и Дженифър Лопез трябваше да делят. Еминем, Снуп Дог и Дре също.
А Ъшър е предимно фийчъринг/дуетен изпълнител когато става дума за хитовете му.

Но нека все пак изчакаме цифрите и рейтинга да говорят преди да го определяме като легенда или залязъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Какво общо има стан туитър? Аз лично не смятам че той има материала да бъде самостоятелен headliner при положение, че например Шакира и Дженифър Лопез трябваше да делят. Еминем, Снуп Дог и Дре също.
А Ъшър е предимно фийчъринг/дуетен изпълнител когато става дума за хитовете му.

Но нека все пак изчакаме цифрите и рейтинга да говорят преди да го определяме като легенда или залязъл.

Ъшър има 9 номер 1 хита в Билборд, отделно колко в топ 10. Има предостатъчно материал. И всичките са с него като лийд, без значение дали е солов или не - Yeah не е станала мегахит заради Лил Джон и Лудакрис. Това, че ти не му знаеш песни, не означава нищо - аз също не познавам дискографията на много изпълнители, но не се изказвам така крайно за тях.

Дре делеше сцената не защото не може и дам да я запълни, а защото беше сто пъти по-епично да са всички тези лица накуп. И Еминем, че и Фифти сент можеха да си направят шоуто сами. 

Стан Туитър има общо с това, че предложи Дрейк, Дуа и Били (??!?), а не някой с богата дискография и бекграунд на добър перформър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дрейк и Дуа ги мразят в туитър. И на тримата с Били не съм им фен, но с просто око може да се забележи че са едни от най-големите звезди в момента, в световен мащаб.

Ако искат по-голям рейтинг, за да запълнят с реклами (защото Superbowl са известни с рекламите си) е по-логично да заложат на глобални звезди.
Ако залагаха на talent over popularity нямаше да канят Дженифър Лопез.

А и не е все едно Били не е талантлива. Просто не танцува, което не би трябвало да е наложен industry standard.

Не виждам с какво е ТОЛКОВА крайно изказването ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, не крайно - абсолютно неинформирано е.

Били и Дуа може да са на върха в момента, но са просто актуални. За масовият американец, който не знае кой пее песните по радиото, те са никои и няма да представляват интерес. 
 

Не се търси талант над популярност, търси се шоуто да е добро и съответно гледано. Дженката това го може, Ъшър също. Били все още не.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как изказването ми да е “неинформирано” при положение, че съм изказал само мои мнения, а не съм заявил конкретни факти.

ЗА МЕН, той не е достатъчно интересен и затвърден за подобен тип събитие и вероятно няма да има очаквания рейтинг или най-малкото да надхвърли миналогодишните.

Да, може да се търси шоу, но трябва да има първоначален интерес от актуално или силно затвърдено име, което да накара хората да се включат на живо и да го видят.

В противен случай рейтинг може да има, но не и в реално време когато всъщност ще се брои. А на другия ден когато някой е качил клип от изпълнението и се появи в социалните мрежи на хората.

И в този ред на мисли - да Били или Дрейк може да не са на нивото на Ъшър от гледна точка на изпълнение, но биха накарали много повече хора да се включат на живо и да гледат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ъшър, ако не е затвърдено име, то не знам кой е. 
Всеки има право на мнение що се отнася до личен вкус - това очаквам да ми хареса/това не. Когато става дума за прогнози, не, че пречи да си я дадеш, но ако нямаш достатъчно познания, тя няма да е адекватна. По-ясно не би могло да се каже.

Аз не казвам, че Ъшър ще взриви рекордите, но казвам, че като не можеш да поканиш Бионсе за 14-ти път, а Туца ти отказва, каниш Ъшър, не новобранката с 20 песни, които се знаят основно от джен зи и джен а, които не гледат телевизия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви познания трябва да имам? Ъшърология, Супербология?
Реално погледнато твоите прогнози са също толкова несигурни и адекватни колкото моите.

На теория базирано на предишни успехи и изпълнения всичко звучи добре, но в крайна сметка може самият Ъшър от несигурност в актуалността си (базирано на масови коментари) да реши и да направи някаква простотия, която да го превърне в месечен мийм.

Представи си например че се появи с някакви тиктокъри и опровергае цялата ти теория за таргет аудиторията.
Та той използва Ким Кардашиан, за да обяви участието си.

В океана от възможности може да се случи абсолютно всичко и нищо не е изключено, така че нека не бързаме с образователните лекции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните няколко години САЩ се опитват да използват сцената на СуперБоул, за да си възстановят разклатеното надмощие в шоубизнеса, затова канят доста звезди, които са били популярни най-силно около 2000, когато си беше един своеобразен връх в западната музика. В този ред на мисли Ъшър е идеален да продължи линията на Джей Ло-Шакира и рапърите. Новите поколения действително не са достатъчно запознати с него, но по-зрелите, които повече гледат телевизия, много ще се изкефят. Счупени рекорди няма да има, но цифрите ще са доволни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Rolling Stones са издали доста приятна песен с Гага и Стиви Уондър. Тази жена може да прави забележителни неща с гласа си. Мисля си обаче, че след вече обявените проекти като Joker 2 й е време за дълга пауза. Струва ми се, че твърде много се е опиянила от копнежа да се докаже като сила след сгромолясването от преди 10 години и вече не живее в своя живот, а в някакъв отчаян опит да я приемат като легендите от едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Rolling Stones са издали доста приятна песен с Гага и Стиви Уондър. Тази жена може да прави забележителни неща с гласа си. Мисля си обаче, че след вече обявените проекти като Joker 2 й е време за дълга пауза. Струва ми се, че твърде много се е опиянила от копнежа да се докаже като сила след сгромолясването от преди 10 години и вече не живее в своя живот, а в някакъв отчаян опит да я приемат като легендите от едно време.

А нов албум? Няма такъв от три години и половина. Поздрав с това, не знам дали съществуването му ти е известно:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Andrew Cunanan. каза:

А нов албум? Няма такъв от три години и половина. Поздрав с това, не знам дали съществуването му ти е известно:

 

Не съм сигурен дали съм я чувал. Звучи доста в стил Гага.

Не смятам, че на този етап й е нужно да издава нов поп албум. Риана няма такъв от почти 8 години и е в по-добро кариерно състояние от нея. Да издава тонове продукция на всяка цена не й е от полза ако продуктът е направен за временен заблуждаващ успех, като една Chromatica например. В американския форум тези дни сравняват днешните дневни стриймове между него и Smile и преднината на вторият става все по-голяма.💀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , SG каза:

Не съм сигурен дали съм я чувал. Звучи доста в стил Гага.

Не смятам, че на този етап й е нужно да издава нов поп албум. Риана няма такъв от почти 8 години и е в по-добро кариерно състояние от нея. Да издава тонове продукция на всяка цена не й е от полза ако продуктът е направен за временен заблуждаващ успех, като една Chromatica например. В американския форум тези дни сравняват днешните дневни стриймове между него и Smile и преднината на вторият става все по-голяма.💀

Защото Harleys in Hawaii отново е голям тренд в тик ток и 80% от дневните стриймове на Smile са само от тази песен. Не променя факта че Chromatica няма никакво задържане.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Защото Harleys in Hawaii отново е голям тренд в тик ток и 80% от дневните стриймове на Smile са само от тази песен. Не променя факта че Chromatica няма никакво задържане.

Много ми е забавно като се сетя как GP не даде никакъв шанс на Harleys in Hawaii в началото и този брутализъм беше първият сингъл на Катя, който дори не дебютира в Hot 100, а после започнаха да я преоткриват и повече от веднъж да я правят тренд, превръщайки я все пак в разпознаваем хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , SG каза:

Не съм сигурен дали съм я чувал. Звучи доста в стил Гага.

Не смятам, че на този етап й е нужно да издава нов поп албум. Риана няма такъв от почти 8 години и е в по-добро кариерно състояние от нея. Да издава тонове продукция на всяка цена не й е от полза ако продуктът е направен за временен заблуждаващ успех, като една Chromatica например. В американския форум тези дни сравняват днешните дневни стриймове между него и Smile и преднината на вторият става все по-голяма.💀

Адски нужно е да издаде каквото пожелае! Тя е артист изпълнител, тя е икона, тя ВЕЧЕ е легенда! Филма на Жокер излиза края на другата година а от Кроматика вече минаха 3 години. Да не забравяме, че заради пандемията нямаше абсолютно никаква реализация този албум и мина и замина. Буквално уж имало планове за повече сингли и т.н. а то какво ? Нищо! Потресаваща реализация.

Вижда се, че има жажда за Гага. Все пак направи едно от най-успешните си турнета. Според мен е време да издаде един истински поп албум в стила на ''The cure'' и ''Do what you want''. Интересно ми е как би се възприел. Отделно тайно се надявам пак да направи нещо с Марк защото е удоволствие дори пет години след премиерата да си пуснеш 'Shallow' която още звучи толкова свежо колкото първият ден!

пс: Много приятен албум от Kylie. Личния ми фаворит след ''Tension'' е тази:

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че като тръгне да издава албум й трябва нещо със съвсем различна насока от познатите досега. Да рециклира старо звучене и да се опитва да е модерна с него най-много да я доведе до нова Chromatica.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@WindWalkerMonk ми сподели на лично, че е заделила 20% от заплатата си и е поканила Тейлър Суифт на предизборен концерт! ФорОМ, ша ходиме ли?
image.png.9f9e507c4ffe220de0210412a0d3a12a.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Andrew Cunanan. каза:

@WindWalkerMonk ми сподели на лично, че е заделила 20% от заплатата си и е поканила Тейлър Суифт на предизборен концерт! ФорОМ, ша ходиме ли?
image.png.9f9e507c4ffe220de0210412a0d3a12a.png

Там сме, ти ще я облечеш. Не моа се доверя на други, те са путки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...