Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час, SG каза:

Един хит ама по онова време съвсем сериозно Бенеди се зачиташе за новата голяма надежда сред композиторите на жанра. Не знам какво се обърка, може би това че реши да залага на своя певческа кариера, вместо да продължи да прави хитове на вече утвърдените имена, но си е похвално, че като цяло работи сам над песните си.

Кой ще му каже, като композиция е 1:1 копи пейстнато от И мен ме брой на Цветелина Янева и Кости. Не вярвам, че точно заради тази кражбА някой да го е смятал за нова надежда при композиторите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Дали са хубави е отделна тема, но определено на нашия пазар песни няма как да се котират. Дреме им на маманите за музиката, важното е основния бизнеса да върви! 

E, uMame cubu ka4ecmBeHu nap4ema

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Emanuela.Carey каза:

Азис със СОЛОВ проект от Ганев

Ганев се е позагубил тази година като интересни проекти, така че да видим дали ще може да направи нещо добро за Азов.

WWW.INSTAGRAM.COM

93 likes, 1 comments - daniel_ganev1 on August 18, 2023: "Soon… 😉 #dgproduction #workingprocess"

 

Няма да е солово и няма да е авторско парче 😃

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Превърналият се скоропостижно в персона нон грата пишман композитор Ави Бенеди е обявен за национално издирване, съобщава БТА. Музикантът се е забъркал в поредица от скандали с неизяснен характер. Прокуратурата заключава, че вероятно става дума за отвличане на фона на неизплатени хонорари, рекет и секс компромати. Напоследък Бенеди си създаде редица врагове в музикалните, и не само, кръгове с оглед на нестихващия си стремеж да дискредитира публично свои колеги и други публични фигури. По данни на анонимен източник, запознат със случая, лично фолкпевицата Рени е уредила извозването на Бенеди с бус с мигранти към Израел. Трансферът е осигурен с любезното съдействие на криминално проявени лица. До приключване на редакционния ден Рени не отговори на нашето обаждане, за да коментира версията. Неин асистент и пиар разкри, че фолкиконата снима клип в турска сладкарница и за да спрем да разпространяваме фалшиви новини, ни прати по куриер 3 кутии с тулумби, кадаиф, еклери и пишманйе, както и последния й сръбския диск "Опа-опа". 

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, adorable каза:

Превърналият се скоропостижно в персона нон грата пишман композитор Ави Бенеди е обявен за национално издирване, съобщава БТА. Музикантът се е забъркал в поредица от скандали с неизяснен характер. Прокуратурата заключава, че вероятно става дума за отвличане на фона на неизплатени хонорари, рекет и секс компромати. Напоследък Бенеди си създаде редица врагове в музикалните, и не само, кръгове с оглед на нестихващия си стремеж да дискредитира публично свои колеги и други публични фигури. По данни на анонимен източник, запознат със случая, лично фолкпевицата Рени е уредила извозването на Бенеди с бус с мигранти към Израел. Трансферът е осигурен с любезното съдействие на криминално проявени лица. До приключване на редакционния ден Рени не отговори на нашето обаждане, за да коментира версията. Неин асистент и пиар разкри, че фолкиконата снима клип в турска сладкарница и за да спрем да разпространяваме фалшиви новини, ни прати по куриер 3 кутии с тулумби, кадаиф, еклери и пишманйе, както и последния й сръбския диск "Опа-опа". 

 

🤣🤣🤣🤣🤣

Ona, ona e u34epnaH u mpoūHo n/\amuHeH. HoB mupaj??

  • Haha 2
  • drunk 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, asylum каза:

🤣🤣🤣🤣🤣

Ona, ona e u34epnaH u mpoūHo n/\amuHeH. HoB mupaj??

Да, на СД-Р обаче. Лимитирани бройки, само за ценители. :D Като стана дума, кога излиза дуетът на кака Рени с Десислава?

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Демоницата на Алфа Мюзик е скочила от 38к на 96к.

Няма ли да изтрият ''Нека забравя'' заради този фалшив трафик ? Би било доста приятно и справедливо!

Време е този фалшив трафик да бъде наказан. 

  • Haha 2
  • Angry 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Демоницата на Алфа Мюзик е скочила от 38к на 96к.

Няма ли да изтрият ''Нека забравя'' заради този фалшив трафик ? Би било доста приятно и справедливо!

Време е този фалшив трафик да бъде наказан. 

Просто феновете й работим на смени и един ден я надуваме до пазара, в друг ден - не, и затова гледанията й варират.:Vishenka_05:Не всички сме Слънчеви Зайчета надуващи чалга в работно време.:P

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

:roll1:това е най-големият виц за този месец, мерси.

Е какво, точно така си беше. На който му се занимава дори тук може да се върне към стари теми и да прочете как след "Кой ще му каже" имаше вълнение, че може би е дошъл нов композитор, който да разнообрази от Оцко и Кости.

преди 4 часа , Olay каза:

Кой ще му каже, като композиция е 1:1 копи пейстнато от И мен ме брой на Цветелина Янева и Кости. Не вярвам, че точно заради тази кражбА някой да го е смятал за нова надежда при композиторите.

Чалга фенът е лесен за манипулация, все пак и самите песни на Кости и до днес се рециклират съвсем еднакви като преди, а в средите полудяват все едно кой знае какво е излязло (тазгодишен пример - Драскай клечката). Та и по Ави по онова време имаше вълнение все едно ще изчисти жанра, а то и неговото звучене не беше нещо кой знае колко издигащо чалгата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Демоницата на Алфа Мюзик е скочила от 38к на 96к.

Няма ли да изтрият ''Нека забравя'' заради този фалшив трафик ? Би било доста приятно и справедливо!

Време е този фалшив трафик да бъде наказан. 

Facetune-22-07-2023-22-51-50.jpg

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи как Алфа сякаш умишлено доказват колко е лесно да се манипулира без да ти блокират клипа, стига да си наясно кое как. За пореден път цели многомилионни кариери могат да бъдат поставени под въпрос.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Avi Benedi заплашва че ще пусне нова песен

IMG-7154.jpg

Не страда ли човечеството достатъчно от всичките вълни на коронавируса, войната в Украйна и маймунската шарка, че Господ ни изпраща още тегоби под формата на нови песни от А*и Б*неди в такъв кратък период от време. Това десетилетие наистина е много много безпощадно и пагубно за човешката раса! :( 

  • Haha 2
  • Hug 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Stela каза:

Може да е флоп, но е любим Лидов флоп. ❤

Един от химновете ми за годината. Лидл сервира и прекратява.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Ава може само да си мечтае за хитовете и концертите на бай Веско.

Както и за възпроизводството на толкова много пот за толкова кратък времеви период.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но тези дни ме преследва натрапчивата мисъл, че предстои Преслава да издаде хит, какъвто жанрът почти не е виждал от години... и мисълта ми харесва. Интерес към долната лисица ли проявявам след като Доня изтръгна сърцето ми?

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...