Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, hohster каза:

Ави Бенеди е бисексуален, заради това ли постоянно ходи около Емилия ням ням ням

А точно тоя грозен комплексар плюе по гейовете. Егати изрода нещастен! Знаех , че не са му чисти сметките! Боклук!!! 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Коментирано ли е че Азис и Антонио вече не се следват. Явно са скъсали след като трио песента флопна.

 

Те никога не са били заедно.Всичко беше някакъв смешен ПР с цел Антонио да прокопса,но уви нищо не стана.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , -A. каза:

Разглеждам всеки ден топ 50 спотифай българия и съм изненадан как тотални хитове които ''разбиват'' с гледания като например песента на Лидия или дори ''Нямаш мене'' на Анелия и Константин или ''Непослушен'' на Криско и Константин са доста под ''Спомени'', която не стартира с особени гледания, но държи стабилно фронта.

Всъщност дуета на Ана и Константин всеки момент ще падне под ''Спомени'' а виждаме как в ютюб за две седмици я издуха с гледания. За Лидия няма и да говоря, песен с 2 милиона за 2 седмици и не може да стигне топ 25 на спотифай. :D Pathetic.

Но да... явно комплексите с ютюб пак се върнаха и се почна с фейк трафик.

Дори не се сещам коя е Спомени...

Ъпдейт... изобщо не знаех, че така се казва. Истината е, че Спомени е супер за фонова музика. Ютуб ми  пуска доста пъти, въобще не разбираш, че върви. :D Има такива песни.

Последната на Лидия е тъпа. Яд ме е за предишната. Животът й бе за 5 дни. А песента на Анелия и Константин изобщо има ли я? Помня, че я чух. Заспала история. Виж това с Криско не е крайно зле, стига да се абстрахираш от текста, който би паснал на 18 годишен, а не на 50.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, meleto каза:

https://www.youtube.com/channel/UCtXmZuF-l-1U9BC1Gph7ggw

Коментирахте ли 1.16млн канал Bobo Dzver :D aka Facing the sun RIP

И аз снощи го видях, даже в началото си казах защо съм се абонирал за това, после загрях 😂 Продали са му канала ли или какво?

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Аз мисля че до края на годината ще видим дует от Галена и Преслава или поне някаква колаборация - машъп или да изпеят една и съща песен по два различни начина.

Между другото Галин обикновено лайква всичко на Преслава, но поста с Галена го е пропуснал (няма как да не го е видял). Ще се окаже че хейти Галена повече от Андреа.

Преди дни имаше 3 сторита свързани с нея, че я харесва, едно как пее Нищо общo и трето как намеква за концерта в Белград и това че сърбите пеели Жена от султана върху Феноменален че било супер неуважетилно. Реално се опита отново да го припомни за да я изложи.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Bunn каза:

И аз снощи го видях, даже в началото си казах защо съм се абонирал за това, после загрях 😂 Продали са му канала ли или какво?

Няма никъде инфо. Така изглежда. Доколкото помня преди Сано движеше канала, но явно са осъзнали, че е тотално мъртъв. За Бобо е изгодно. Но е нелепо самото име... Bobo  Dzver :D WTF

Някъде четох, че Игри на волята ще е с известни. Има ли от музикалната гилдия, знае ли се нещо?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Няма никъде инфо. Така изглежда. Доколкото помня преди Сано движеше канала, но явно са осъзнали, че е тотално мъртъв. За Бобо е изгодно. Но е нелепо самото име... Bobo  Dzver :D WTF

Някъде четох, че Игри на волята ще е с известни. Има ли от музикалната гилдия, знае ли се нещо?

Ами, каналът се обезсмисли, стана малко като този на Пайнер. Едни се отделиха в собствени канали, други преминаха в чалгата и така. 

Наско Колев би трябвало да участва, за други не знам. Новият сезон ще е още по-брутален, отново ще е най-гледаното есенно предаване. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идва нов флоп от Гери Никол 😍

WWW.INSTAGRAM.COM

325 likes, 4 comments - gerynikol on August 17, 2023: "Според вас как ще се казва новата ми песен? 🌵🎶🔥"

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

https://www.youtube.com/channel/UCtXmZuF-l-1U9BC1Gph7ggw

Коментирахте ли 1.16млн канал Bobo Dzver :D aka Facing the sun RIP

Грешка при сливането на канали. Предполагам ще го оправят до месец два.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горещо и секси лято, както го предрече Десислава! Гореща и секси песен! Моят хит това лято!!!

Тази песен заслужава да се прави любов на нея!!! Правете любов, за да бъде още по-секси и горещ сингъла, моля и гледайте, споделяйте, лайквайте ДИЛЪР НА ЛЮБОВ ! Новият ХИМН!!!
 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

Горещо и секси лято, както го предрече Десислава! Гореща и секси песен! Моят хит това лято!!!

Тази песен заслужава да се прави любов на нея!!! Правете любов, за да бъде още по-секси и горещ сингъла, моля и гледайте, споделяйте, лайквайте ДИЛЪР НА ЛЮБОВ ! Новият ХИМН!!!
 

Аз и любов, и секс правих на нея вече. Уникално преживяване. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DevilWish каза:

Горещо и секси лято, както го предрече Десислава! Гореща и секси песен! Моят хит това лято!!!

Тази песен заслужава да се прави любов на нея!!! Правете любов, за да бъде още по-секси и горещ сингъла, моля и гледайте, споделяйте, лайквайте ДИЛЪР НА ЛЮБОВ ! Новият ХИМН!!!
 

Заслужено не се забеляза от аудиторията и остана в 9-а глуха .. Този ритъм трябва да изчезе. 

Време е за музиактски мелодии, стига с този осран бийт. 

  • Like 2
  • Sad 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , THE IIconic каза:

Дъртия педеруга писал на Кристофър Галовски. Изпълнителя на кавъра на Емил Димитров 😂😂

FB_IMG_1692265953101.jpg

FB_IMG_1692265962291.jpg

Бисексуален при него значи 1% хетеро. Къде е сложено това?

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, GSA каза:

Аз и любов, и секс правих на нея вече. Уникално преживяване. 

Сериозно? И аз мисля да последвам примера ти! Страхотно е когато песента е любима и е толкова секси.... а текста е толкова перверзно любовен..... любимите ще се разтопят!!! 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Lelqtian каза:

Време е да направят дует, работно заглавие "На майка ти ... шЪмара". 

или "Шъмар в на майка ти пут ка та" 💋

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, stereoto_ каза:

Заслужено не се забеляза от аудиторията и остана в 9-а глуха .. Този ритъм трябва да изчезе. 

Време е за музиактски мелодии, стига с този осран бийт. 

И аз искам различни песни, но за Десислава е нещо по-различно? На мен много ми допада, единствената подобна песен в този стил за която се сещам е "Еуфория" на Галена? И с това та-та-та "Автомата"? На времето беше на мода лей-лей, после да-да-да, сега та-та-та. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Sunlight каза:

"Нямаш мене" е номер 3 в Youtube, номер 4 в Apple и номер 5 в Дийзър., в Спотифай е номер 19. Добре е. Сред толкова много песни хората я пеят. 

KWORB.NET

A website that collects and analyzes music data from around the world. All of the charts, sales and streams, constantly updated.

 

Мерси, че ни уведоми за позициите на песента във всички маловажни и лесноманипулируеми класации. Не ни вълнува изобщо този флоп къде е акустирал.

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

или "Шъмар в на майка ти пут ка та" 💋

Недей с лошо! Ще сe зачерви кайсията, ако й забием шЪмар!!! 

По-добре да е по-яката дупара, яката дупара, бара, яката дупара!

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , adorable каза:

Колкото напълниха Созопол миналата година...

Потребителят по-горе не се изразил правилно, няма те да пълнят Арена Армеец, а тях ще ги пълнят в Арена Армеец. 💋

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Потребителят по-горе не се изразил правилно, няма те да пълнят Арена Армеец, а тях ще ги пълнят в Арена Армеец. 💋

От днес стана само ясно, че пълнят Ави МИНЕТИ.
И нека после говори против ЛГБТ - БОКЛУУУУУУУУУУУУУК ИЗРАЕЛСКИ! Или къвто е там! Що не отиде там, да прави минети, ами тук? Щото знае, че няма да му се размине! Там законите са сурови, а тук ги яде сурови! Това иска тоя! БОКЛУК! БОКЛУК! БОКЛУК! Да го поздравим! 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...