Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, DevilWish каза:

Ми то аз преди малко и трудно се сетих, че "Дай ми свобода" и "Много ми е луд" са от 2015. На първо време се сетих за "Чалга пеперудки".
Имах предвид, че пак не беше съвсем без хит. Макар и много под "Най боли ме", "Автогол" беше по-добре например от "Гонка" за тая година. Тя миналата година пусна само "Гонка" и "Масура" нали? Имаше ли друго, че пак не мога да се сетя. :D 

Автогол и на мен повече ми харесва от Гонка. Гонка така и не успях да я изслушам цялата, все стигам до средата и се отказвам. 🤣Миналата година пусна Масура, Автогол и дуетът с Доника.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Andrew Cunanan. каза:

Малко преди това да излезе Теда беше написала във фейса си, че щяла да пусне "хита на лятото", естествено тук всички й се смяхме. Накрая на годината това беше най-гледаната песен в канала на Планета с над 3,5 милиона гледания, даже получи награда за най-гледан клип в тубата.

Десет години по-късно все още се чудя откъде ги е намерила тия в клипа.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Bunn каза:

Автогол и на мен повече ми харесва от Гонка. Гонка така и не успях да я изслушам цялата, все стигам до средата и се отказвам. 🤣Миналата година пусна Масура, Автогол и дуетът с Доника.

А, тая с Доника ми беше супер любима :D❤️ 

Защо така не стана хит? Тая Доника да няма някаква черна прокоба, вече не знам. :X 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това хале е прокълнато - Ванеса, Кали, Пресис, Джулия, Симона Заглорчева, сега и Андри - никой снимал там не е успял да направи хит от песента си.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Десет години по-късно все още се чудя откъде ги е намерила тия в клипа.

Един от тях дори ме сваляше през 2016-та. ☠️ 

Добър вкус, но шанс - нулев.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Illyria каза:

Кой помни тази хитачка на Юнона?

 

 

А за клипа на Камелия Ти ела, това не са ли същите модели от на Глория Намери си майстора?

Спомням си че около клипа имаше скандал. Преправяха го и го качваха наново.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, BobiTo каза:

Това заслужаваше видео тип "Пей, сърце"! 

 

Някой ден може и да получи. Десислава е показвала, че държи на песните, които наистина докосват душата й. 🤪

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Ох, горкото Тоти!
oe-7-678x381.jpg
Милото, горкичкото, Пепси прекратил договорът си. И :

 

Samsung също, канала му свалиха, в повечето групи във фб го правят на кайма. Нещастни времена настъпиха за него.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.5d5f53b801b529a53e119e1c6e289992.png

400K for 24h?

преди 7 часа , Bunn каза:

Автогол и на мен повече ми харесва от Гонка. Гонка така и не успях да я изслушам цялата, все стигам до средата и се отказвам. 🤣Миналата година пусна Масура, Автогол и дуетът с Доника.

И този мегахитов мегахит:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Samsung също, канала му свалиха, в повечето групи във фб го правят на кайма. Нещастни времена настъпиха за него.

Проклятията на старата Гюрюлтю винаги застигат получателя им. Да се готви феКали.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, meleto каза:

Тая новата на Лидия не става. А това Докторе, докторе, помислих, че е някаква пародия на Антонина - Да се проверим или там както се казваше :D 

Spoiler

 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DevilWish каза:

Ох, горкото Тоти!
oe-7-678x381.jpg
Милото, горкичкото, Пепси прекратил договорът си. И :

Айде, тука признаваме само едно Тоти! Мамаситата на всички южни софийски квартали! Серящия по фитнесите прилеп не заслужава да бъде сравняван или бъркан с тоа боклук малкия пиш. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Lelqtian каза:

Айде, тука признаваме само едно Тоти! Мамаситата на всички южни софийски квартали! Серящия по фитнесите прилеп не заслужава да бъде сравняван или бъркан с тоа боклук малкия пиш. 

 

Това ми е любомото ТОТИ! ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Глория за нещата които казва!
Gloria

 
Yana Dimitrova Как може да останеш безразличен към такова нещо , нали всички искаме спокойствие и хубав живот ! Не ми е все едно в каква държава живея !
 
Gloria
 
Йовка Тенева Разбира се , искаме нашите деца да живеят спокойно , без страх и насилие ! България - “свобода или смърт “ ???!! Любим лозунг години наред , а сега да нараниш или убиеш човек е “ нормално явление “?! Не , категорично отказвам да живея в държава без закони и морал и всеки връзкар да се измъква между капките и да се прави на безсмъртен ! До кога ще продължава това безумие ??!
 
  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Не , категорично отказвам да живея в държава без закони и морал и всеки връзкар да се измъква между капките и да се прави на безсмъртен !

 

Ape, Maxaú ce Haú-cemHe, Ma!

 

  • Like 3
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DevilWish каза:

Евала на Глория за нещата които казва!
Gloria

 
Yana Dimitrova Как може да останеш безразличен към такова нещо , нали всички искаме спокойствие и хубав живот ! Не ми е все едно в каква държава живея !
 
Gloria
 
Йовка Тенева Разбира се , искаме нашите деца да живеят спокойно , без страх и насилие ! България - “свобода или смърт “ ???!! Любим лозунг години наред , а сега да нараниш или убиеш човек е “ нормално явление “?! Не , категорично отказвам да живея в държава без закони и морал и всеки връзкар да се измъква между капките и да се прави на безсмъртен ! До кога ще продължава това безумие ??!
 

И аз така ще попитам като Джина ни Стоева докога наистина Гюрулту смята само да ни плаши с хубаво прекарване и спре да лишава гръцката хотелска или фермерска индустрия от талантите си? Докога ще продължава това безумие? 

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.08.2023 г. от 0:32, Andrew Cunanan. каза:

Нищо, ние им отдаваме нужното внимание, за да може и те да се чувстват значими с нещо, освен с титлата "Мис Северозападналост".
 

Дебора е и с титлата "Мис Алкохолизирана истеричка" от конкурса Вип Брадър. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...