Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 58 минути, SG каза:

Наближава 45 ;)

През Май 1996 й е албума с орк. Раднево. Вече кара 28-мата година. Но още го раздава хищна котка. Глория и Ивана като бяха с 10 години по-млади от нея вече създаваха вайб на баби без дори да го целят хаха...:roll1:

Ванча създава вайб единствено за ефтина кебабчийница, а Гюрулту не сме много сигурни дали не е било целенасочено ;) 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, BobiTo каза:

Нормално ли е това да ме зариби? 

 

Аз също се присъединявам, първите два дни бях резерве обаче като си я пуснах още няколко пъти и почна да ме зарибява яко.

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

Kakmo u

 

Както и?
Срах или хАсан  съм аз?

Снощи слушах това и тътен удари Софето, а разбитата градска инфраструктура се удави в дъждовни капки.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Както и?
Срах или хАсан  съм аз?

Снощи слушах това и тътен удари Софето, а разбитата градска инфраструктура се удави в дъждовни капки.

Ако така ставаше, можеше да издъниш колонките с друг култов хит от не съвсем близкото вече минало ... 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден флоп за Дион, 2 дни и половина и още няма и 100К. Явно след Алоха мюзик няма да види хитове и успех, какъвто имаше там.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Willy каза:

@Andrew Cunanan. това е хита на Теди през 2018:

 

Като цяло и коледната с 24 милки гърмеше през 2018, защото излезе края на 2017.

Няма как да се съглася, че песен с 10 милиона за 5 години е била мегахит. При все, че от въпросната година има поне 24 песни от Пайнер, които са по-гледани от нея (може да ги видите в плейлистата видеоклипове 2018 в канала на Пайнер). А тук дори не влизат топици, Шефката, кючеци и цигании. Тодореско може много повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Andrew Cunanan. каза:

Пореден флоп за Дион, 2 дни и половина и още няма и 100К. Явно след Алоха мюзик няма да види хитове и успех, какъвто имаше там.

u me3u ca kyneHu

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Няма как да се съглася, че песен с 10 милиона за 5 години е била мегахит. При все, че от въпросната година има поне 24 песни от Пайнер, които са по-гледани от нея (може да ги видите в плейлистата видеоклипове 2018 в канала на Пайнер). А тук дори не влизат топици, Шефката, кючеци и цигании. Тодореско може много повече.

Tpece6e poguHama mo3 xum, a u Tega He kynyBa kamo gpyGume

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Andrew Cunanan. каза:

Пореден флоп за Дион, 2 дни и половина и още няма и 100К. Явно след Алоха мюзик няма да види хитове и успех, какъвто имаше там.

Така го казваш, все едно някой е очаквал нещо различно ... Или изобщо е имал очаквания.

Дион и хитове също са несъвместими понятия ... 

  • Like 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ти виж това.

Това само като гледам шапката и разбирам че не е за мен. Тук да се включи форумната кралица @zai4eto82, няма друг такъв експерт по темата "Ники". 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , DevilWish каза:

Фолк Звездата Ваня Великова обожава Еклери с ванилов крем 🥰

Може да бъде изображение с 1 човек и канелено руло

Личи си. Виж я каква е Шопарлана. Този еклер дето го държи е твърде малък за нейните възможности. Рени да вземе да я научи на занаята.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...