Jump to content


Симона Загорова и Инна Мюлер - AMG


Препоръчани коментари

"Тази вечер ставам луда, кво си мислиш, дали ми пука?". То освен тъпо, звучи и смотано..... Симона за музика е ок, ама за текстове... не. 

3 песни изкара за половин година и нито една не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

"Тази вечер ставам луда, кво си мислиш, дали ми пука?". То освен тъпо, звучи и смотано..... Симона за музика е ок, ама за текстове... не. 

3 песни изкара за половин година и нито една не става.

Mepu cu Go c HexumoBama cu Makq

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотален бълвоч. И какъв е този травестит, който пее със Симона? Тя вместо да изплува с нещо свеястно, продължава да се забива в земята и да копае дъното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това момиче няма ли да разбере, че трябва да заложи на други автори, особено за текстовете. Музиката не е зле, раздвижена е, но текста е тъпотия и пародия. Изпяването отново не съвпада с мелодията, никакво раздвижване няма, пак си пее умерено и равно. Движенията от клипа са същите, като от предния. Стойките, муцуните, мимиките, чупките - същите. Никакво настроение не вкарва с присъствието си и с изпяването. Съсипана мелодия и пореден флоп. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , i810 каза:

Тотален бълвоч. И какъв е този травестит, който пее със Симона? Тя вместо да изплува с нещо свеястно, продължава да се забива в земята и да копае дъното.

Първо си погледнете правописа.Допускате грешки.Майка ви е травестит и е родила по-голям травестит.Защо съдите хората без дори да ги познавате?Защо е тази омраза?Нямате ли семейство и приятели?Ако нещо не ви харесва,защо просто не го подминете?Да имате право на глас,но бъдете човек!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, a.a.g каза:

Първо си погледнете правописа.Допускате грешки.Майка ви е травестит и е родила по-голям травестит.Защо съдите хората без дори да ги познавате?Защо е тази омраза?Нямате ли семейство и приятели?Ако нещо не ви харесва,защо просто не го подминете?Да имате право на глас,но бъдете човек!

Я да изчезваш от тука. Бъдете човек, пък обиждаш майка й. Тва си сигурно тоя траверс от бозата. И кво да подмине, коментира по темата, че тая няма пукнат хит и е направила дует с тоя абоминейшън, ака. с теб.  То всъщност са два траверса в дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Я да изчезваш от тука. Бъдете човек, пък обиждаш майка й. Тва си сигурно тоя траверс от бозата. И кво да подмине, коментира по темата, че тая няма пукнат хит и е направила дует с тоя абоминейшън, ака. с теб.  То всъщност са два траверса в дует.

Защо да изчезвам от тука?Този коментар не е ли обида за майката на Инна,че е наречена "травестит"от човек който не я познава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , a.a.g каза:

Първо си погледнете правописа.Допускате грешки.Майка ви е травестит и е родила по-голям травестит.Защо съдите хората без дори да ги познавате?Защо е тази омраза?Нямате ли семейство и приятели?Ако нещо не ви харесва,защо просто не го подминете?Да имате право на глас,но бъдете човек!

Къде са ми грешките в правописа, че нещо не мога да ги видя?1🤣 Сигурно ти си майката, която видимо се е почувствала засегната. 🤣Никой не съдя, дори не ме интересуват тези хора. Не е дори омраза. Имам и семейство и приятели, както и право на глас. Като нещо не ми харесва, не го подминавам, а направо си го казвам. Аз, за разлика от теб, твоите писаници не си ги слагам на сърце. Пиши си, каквото пожелаеш, но това не променя мнението ми. И понеже много ти знае плямпалото, да онова нещо до Симона е чист траверс. Айде, не ме занимавай повече с болните ти амбици, само и само да прочетеш нещо мило за себе си. 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , a.a.g каза:

Първо си погледнете правописа.Допускате грешки.Майка ви е травестит и е родила по-голям травестит.Защо съдите хората без дори да ги познавате?Защо е тази омраза?Нямате ли семейство и приятели?Ако нещо не ви харесва,защо просто не го подминете?Да имате право на глас,но бъдете човек!

Glo, HqMa /\u ga 3an/\a6u6 nak c HanyckaHe Ha cmpaHama?

ako cu uHHa, cnoko - xapecBaM me

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , a.a.g каза:

Първо си погледнете правописа.Допускате грешки.Майка ви е травестит и е родила по-голям травестит.Защо съдите хората без дори да ги познавате?Защо е тази омраза?Нямате ли семейство и приятели?Ако нещо не ви харесва,защо просто не го подминете?Да имате право на глас,но бъдете човек!

За такава обида, не просто ти давам точка! А 3 дни наказание да не пишеш във форума!
Никой няма право да обижда друг потребител и майката на потребители във форума! Това е прекалено! Всеки който нападне и обиди друг потребител по този начин ще бъде наказван! Ако искате вечен БАН, продължавайте!!!!!!!!!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Инна Мюлер е клонинг-хибрид между Енджи Касабие и певицата Теодора?

Тъпа песен, сори.  Знам, че Симона е на 25-26, ама цялостното ми усещане за тоя проект е:

How do you do, fellow kids' has become the 'how do you do ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...