Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

На Фаст му харесва да играе жертвата, това е.
Обаче аз изповядвам философията на Миглена Ангелова - "Станеш ли жертва, спираш да бъдеш човек".
Не разбирам каква е драмата и не желая.

 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Bunn каза:

Лош английски, фасети.

Ето един коментар от Ютюб, който обобщава проекта и като цяло АнелиА:

анелиа - ти си една от топ певиците, но като гледам абонатите на канала ти колко са, ясно става колко си топ!!! един антонио който преди месец си направи собствен канал вече има колкото половината ти абонати !!!! Анелия,нещо някъде се изгуби, та виж Емилия, галена , и другите имат над 200,300 хил.абон. а ти ?????? Иначе песента е хит!!! клипа добрей - забавен !!!
 
 
 

He kynyBa. Koú ce uHmepecyBa om AHmoHuo?!😳

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, meleto каза:

Продължавам да мисля, че ако доказателствата бяха "солидни", поне един потребител щеше да е на твоето мнение. Не знам, струва ми се, че ако мнозинството (80+%) е на друга позиция, трябва да ти светне лампичка, че си струва да помислиш защо това е така.

Пак ти казвам: има разлика между твоите емоции и фактическата среда. Хората понякога преувеличават или проявяват фиксации в една или друга посока. Няма как да банваме и наказваме на база на индивидуални проблеми. Ако всеки направи по една такава тема с искане за едногодишен бан към даден потребител,  ще останат ли хора тук? 

Форумите са анонимни и по тази причина не се интересуват от личността, а от общността. 

Не съм те набеждавал в каквото и да е. В момента ти ме набеждаваш, че ти влошавам ситуацията. Понякога подобни свади се дължат на среда, ситуация, период и не е задължително да се отнасят до психологически проблеми.  

ПП В някои случаи "жертвата" манипулира околните с убедителен тон. Самовнушение или тактика, не мога да съм сигурен.  

 

 

Липсата на подкрепа може да бъде по много причини. Самите доказателства са важни. Със сигурност не преувеличавам, защото както казах, той никога не е крил какви са намеренията му, а постовете му са видно враждебни. Наличен е тормоз. Дълъг и продължителен тормоз. Останалото няма значение. 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

И аз искам бан за @Andrew Cunanan. защото спря да ми реагира на постовете,което ме води до депресия!

 

Мило, за да си в депресия, според теорията на Бек трябва да:
1. имаш негативен възглед за себе си;
2. нихилистична представа за бъдещето;
3. крайно отрицателен прочит на миналото;

Ако ти пратя мойта цица на ЛС - ще спреш ли да се мусиш? :( 

  • Haha 4
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Дора с клип на гроба на Иван Вазов

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Андри пак изплиска лигена. Много яко! :D 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Дора с клип на гроба на Иван Вазов

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Жестока! Коя друга може да се похвали с клип, сниман на истински гроб! НОВАТОР.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, xroflx9 каза:

Дора с клип на гроба на Иван Вазов

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Ще бъдат хубави 30 минути, преди да се срине от отрицателните коментари и си го изтрие сама. :D

  • Haha 3
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, xroflx9 каза:

Дора с клип на гроба на Иван Вазов

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Коя друга от жанра може да се похвали с това, че прабаба й е взаимодействала с Вазов, Мими Балканска и тн. Истински лидер!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Bunn каза:

Коя друга от жанра може да се похвали с това, че прабаба й е взаимодействала с Вазов, Мими Балканска и тн. Истински лидер!

Освен, че Андреа решава кой да бъде приет в Софията, нейният род е създал музикалното и театралното изкуство! Просто 

Споделям песента на Дара, защото не искам да правя гледания на женището на Дамян.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Gerganafen каза:

Ще бъдат хубави 30 минути, преди да се срине от отрицателните коментари и си го изтрие сама. :D

Това още е на бял свят (за съжаление).

 

  • Haha 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Това още е на бял свят (за съжаление).

 

Андреа е Жестока! Покровителката на София - тя приема в София и тя гони навън. Но каква е целта на този клип?

  • Haha 3
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bunn каза:

Андреа е Жестока! Покровителката на София - тя приема в София и тя гони навън. Но каква е целта на този клип?

Да ни покаже, че Оригиналът > Копието
768x.jpg?_=1526634571

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...