Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , meleto каза:

Да, единственото вярно е, че се държиш като умалена версия на Кондома. Седя зад думите си. При него всички бяха виновни, тук само един човек е на прицел. 

Намекнал съм ти да напуснеш форума? Фаст, ти четеш както ти изнася. Думите ми бяха съвсем други и не е имало намек в тях.  Не съм следствие, че да разпитвам. Всичко, за което говориш, е в сферата на отношения между вас двамата. Правилата са спазени, няма нарушения. Останалото е в твоята глава. Но продължавай в същия дух. Нека аз да съм ти виновен за всичко. Само да уточня, че аз не модерирам, нито се меся. Дори при твоя казус не съм обсъждал с модераторите, за да излизаме с обща позиция. Ок.  Поемам вината за всички грехове, доволен?

По тази логика не би подал ръка на някой който се дави, защото сам е влязъл във водата или защото в живота няма конкретно правило, че да помагаш на давещите се. Подозирам че те е страх да предприемеш действия, да не би да си навлечеш гнева на неговата групичка.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Кое е това събитие?

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Деса оригинала дори не помня как звучеше, а и не беше хит. Сега си звучи като песен на Емануела от хитовия й период в началото в Пайнер. Деса от друга страна е взела един от мега хитовете на 2018, всеки ще прави сравнения и по-скоро да възроди оригинала.

win-win за Емата.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast защо пропускаш, че от яд, че не става на твоето, започна ти самият да лепиш обидни етикети, и то на админа? Вместо да си затраеш, че доста оплеска работата, ти продължаваш да дълбаеш и да вървиш след хората да им досаждаш. Пак казвам, ако беше погледнал мааалко по-реалистично и беше поискал 1 месец наказание, можеше и да се получи. Но форумът не се върти около теб или мен примерно, че заради една обида на един потребител да се дават по 1 или 2 години бан. Откакто направи темата, не съм видял @Lelqtian да те е закачал повече. Вземи се спри вече.

По темата: Алфа Мюзик спаси Емилия от пореден флоп! :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

На Деса оригинала дори не помня как звучеше, а и не беше хит. Сега си звучи като песен на Емануела от хитовия й период в началото в Пайнер. Деса от друга страна е взела един от мега хитовете на 2018, всеки ще прави сравнения и по-скоро да възроди оригинала.

win-win за Емата.

 

Вече се наливат нови коментари в оригинала

IMG-5737.jpg

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

По тази логика не би подал ръка на някой който се дави, защото сам е влязъл във водата или защото в живота няма конкретно правило, че да помагаш на давещите се. Подозирам че те е страх да предприемеш действия, да не би да си навлечеш гнева на неговата групичка.

Може да не мога да плувам. Нима е възможно да помогнеш на давещия се в такъв случай? Нали каза, че ми липсва състрадателност (или както там се изрази)? Подозрението ти е грешно. Просто целя да гледам на нещата обективно, а не през призмата на разгневения потребител. Исканията ти бяха налудничеви, както и доводите.

преди 52 минути, Gerganafen каза:

По темата: Алфа Мюзик спаси Емилия от пореден флоп! :D

То и обратното е вярно. Реално в Алфа минават 1-2 милиона и секват гледанията. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, meleto каза:

То и обратното е вярно. Реално в Алфа минават 1-2 милиона и секват гледанията. 

Бъзикам се. Просто парчето е силно, в който и канал да беше, щеше да е успешно. На Анелия също е добро, но на Ема и Гъбин е по. Между другото на Аня цифрите са чак нереално ниски като за днешните времена. Да няма някакъв проблем с видеото, да не се показва отстрани и т.н.? YouTube разбирачите да кажат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Бъзикам се. Просто парчето е силно, в който и канал да беше, щеше да е успешно. На Анелия също е добро, но на Ема и Гъбин е по. Между другото на Аня цифрите са чак нереално ниски като за днешните времена. Да няма някакъв проблем с видеото, да не се показва отстрани и т.н.? YouTube разбирачите да кажат.

Пенсионерките са така.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Бъзикам се. Просто парчето е силно, в който и канал да беше, щеше да е успешно. На Анелия също е добро, но на Ема и Гъбин е по. Между другото на Аня цифрите са чак нереално ниски като за днешните времена. Да няма някакъв проблем с видеото, да не се показва отстрани и т.н.? YouTube разбирачите да кажат.

Доколкото знам, за да се показва отстрани (ако не си гледал видеото), трябва да прави по около 100К дневно. Никакъв проблем няма при Анелия. Слаба премиера и слаба песен - слаб интерес.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Анал е ужасна, това е 100 пъти по-добро:

Да прави само умерени песни/балади, без това бързите не й се получават и от "Бръм" не е имала хитова бърза песен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

@SG

Screenshot-20230701-103717-Instagram.jpg

Вече си представям как са се зяпали неловко ухилени през масата, а после като Галена и Мария Бакалова са подгонили Лиляна за снимка тя им е подала да й носят букетите.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смятам, че Анелия е залязла, просто от едно 5 години пуска предимно слаби песни и е нормално първоначалния интерес към нея да е занижен. Май тя в Ютюб ерата никога не е имала премиера с над 300К. Новата й песен е слаба и е нормално да има слаби гледания.

И Наранихме се стартира с около 160-170К, но ги задържа, и в дългосрочен план ще удари над 10 милиона, което за втора песен в самостоятелен канал и години слаби песни, е УАУ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Маноля и Дусана флопнаха брутално.

Очаквано, с този неадекватен избор на някакви никакви песни. Щяха да смажат, ако Деса беше миксирала Оцковите на Емануела, а Маноля беше изпяла най-доброто на Деса. Дори само от непайнерските на Деса би имало какво да се подбере, ако Кокошарника е проблем. В сегашната ситуация действително само Емануела печели - защото хем си присвои чужда песен и сега звучи като нейна, хем слугинята Деса припомни неин скорошен хит. Да й е честито. Жалко за Десовите.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Очаквано, с този неадекватен избор на някакви никакви песни. Щяха да смажат, ако Деса беше миксирала Оцковите на Емануела, а Маноля беше изпяла най-доброто на Деса. Дори само от непайнерските на Деса би имало какво да се подбере, ако Кокошарника е проблем. В сегашната ситуация действително само Емануела печели - защото хем си присвои чужда песен и сега звучи като нейна, хем слугинята Деса припомни неин скорошен хит. Да й е честито. Жалко за Десовите.

Деса трябваше това да го направи с Рени и да вземе тази песен, щеше да й легне супер:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...