Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

ужасен ужасон, но има нещо яко извратено в цялата работа, което ме кефи.

При мен е обратното. Чудя се на себе си защо на първото слушане реших, че нещо в песента ми харесва и й дадох шанс. 😂

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Топ е, как не си я чул преди това? 

А какво мислиш за новия хит на Деситка?

💗

Чух я, но ми беше безразлична. А и като цяло трудно давам шанс на новите. Дори това взех да слушам :D Първата на Мирела също е добра.

Десита. Когато спрях да чувам текста - хит, преди това - зле. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Just_Me каза:

Иначе плюеше Теа Таирович, че правела наши кавъри 🤣🤣🤣

Също каза че идва да спаси чалгата с революционен иноваторски проект

Била е във фаза

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

При мен е обратното. Чудя се на себе си защо на първото слушане реших, че нещо в песента ми харесва и й дадох шанс. 😂

Аз пък се чудя Анелия къде ги прочете тия "страхотни коментари" за песента, за които благодари в Инстаграм 😂 всички са мега потресени от тоя проект 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Just_Me каза:

Аз пък се чудя Анелия къде ги прочете тия "страхотни коментари" за песента, за които благодари в Инстаграм 😂 всички са мега потресени от тоя проект 

Дааа, в началото на темата попитах същото. 😁 Потресени са, то повечето коментари са отрицателни, но тя явно е чела под друг клип милата. 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Дааа, в началото на темата попитах същото. 😁 Потресени са, то повечето коментари са отрицателни, но тя явно е чела под друг клип милата. 😂

Мисля, че текстът, който публикува е бил написал и подготвен, доста преди да излезе песента. И не от нея. Такъв текст толкова спонтанно след появата на песента не може да напише. :D 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Исканията ти бяха налудничеви, както и доводите.

Аз нямаше да направя толкова подробна тема, ако не бях напълно сигурен и нямах солидни доказателства за случилото се. Като прехвърляш всичко на мен, набеждаваш ме за психологически проблеми и тн, още повече влошаваш ситуацията ми. И между другото точно тези привидна "лудост" (което всъщност е емоционална интензивност) е крещящ индикатор, че всичко е реално. Никой не докладва за продължаващ тормоз в спокоен тон.

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Andrew Cunanan. каза:

ужасен ужасон, но има нещо яко извратено в цялата работа, което ме кефи.

Welcome to Майн майн?
Ти си ми последна с раница
Като хване да гържи
И мохито с много лед само за ден
Тази вечер е за сока

Защо нищо не й се разбира?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Olay каза:

Welcome to Майн майн?
Ти си ми последна с раница
Като хване да гържи
И мохито с много лед само за ден
Тази вечер е за сока

Защо нищо не й се разбира?

Лош английски, фасети.

Ето един коментар от Ютюб, който обобщава проекта и като цяло АнелиА:

анелиа - ти си една от топ певиците, но като гледам абонатите на канала ти колко са, ясно става колко си топ!!! един антонио който преди месец си направи собствен канал вече има колкото половината ти абонати !!!! Анелия,нещо някъде се изгуби, та виж Емилия, галена , и другите имат над 200,300 хил.абон. а ти ?????? Иначе песента е хит!!! клипа добрей - забавен !!!
 
 
 
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Аз нямаше да направя толкова подробна тема, ако не бях напълно сигурен и нямах солидни доказателства за случилото се. Като прехвърляш всичко на мен, набеждаваш ме за психологически проблеми и тн, още повече влошаваш ситуацията ми. И между другото точно тези привидна "лудост" (което всъщност е емоционална интензивност) е крещящ индикатор, че всичко е реално..

"Ситуацията ти"... Щастлив човек си ти, щом някаква виртуална реалност в интернет форум с непознати хора ти е най-големият проблем. Завиждам ти.

Има ли добронамерени хора, както вика Цурето? Кликнете по някое и друго благотворително гледане за РД-то на Ани. Свеж летен проект е, поне не се пее за Татковци и не ни призовава да си пронизваме сърцето и да си режем вените:

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Ситуацията ти"... Щастлив човек си ти, щом някаква виртуална реалност в интернет форум с непознати хора ти е най-големият проблем. Завиждам ти.

Май много от вас забравяте, че зад тези никове стоим реални хора, и никога не е ок да се тормозим взаимно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година рекламно лице на Мастика Пещера “Сезонът на дините” е Гери Никол - официално е чалгарка

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Gerganafen каза:

"Ситуацията ти"... Щастлив човек си ти, щом някаква виртуална реалност в интернет форум с непознати хора ти е най-големият проблем. Завиждам ти.

Има ли добронамерени хора, както вика Цурето? Кликнете по някое и друго благотворително гледане за РД-то на Ани. Свеж летен проект е, поне не се пее за Татковци и не ни призовава да си пронизваме сърцето и да си режем вените:

 

 

дорльонамерини, ако цитираме Магда 100грамката, ще се намерят ... 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Май много от вас забравяте, че зад тези никове стоим реални хора, и никога не е ок да се тормозим взаимно.

Аз съм БОТ.

 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Fast каза:

Май много от вас забравяте, че зад тези никове стоим реални хора, и никога не е ок да се тормозим взаимно.

Не е ок, ама не е ок и да се прави от мухата слон. Пак казвам, той не те закача вече, какъв е проблемът сега??? Знам, че си облъчен от Хамериканците, че кибер тормозът е нещо супер голямо, но това не важи ли главно за деца и тийнейджъри? Странно е най-големият проблем на зрял човек да е Рамания... Ако е така, си голям късметлия. Да не ти изреждам какво означава РЕАЛНИ проблеми.

Айде поздрав с рожденичката:

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Гертруд ходи на турнето на Бионсе преди останалите труженички.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Не е ок, ама не е ок и да се прави от мухата слон. Пак казвам, той не те закача вече, какъв е проблемът сега??? Знам, че си облъчен от Хамериканците, че кибер тормозът е нещо супер голямо, но това не важи ли главно за деца и тийнейджъри? Странно е най-големият проблем на зрял човек да е Рамания... Ако е така, си голям късметлия. Да не ти изреждам какво означава РЕАЛНИ проблеми.

Айде поздрав с рожденичката:

 

На Фаст му харесва да играе жертвата, това е.
Обаче аз изповядвам философията на Миглена Ангелова - "Станеш ли жертва, спираш да бъдеш човек".
Не разбирам каква е драмата и не желая.

 

  • Thanks 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Fast каза:

Аз нямаше да направя толкова подробна тема, ако не бях напълно сигурен и нямах солидни доказателства за случилото се. Като прехвърляш всичко на мен, набеждаваш ме за психологически проблеми и тн, още повече влошаваш ситуацията ми. И между другото точно тези привидна "лудост" (което всъщност е емоционална интензивност) е крещящ индикатор, че всичко е реално. Никой не докладва за продължаващ тормоз в спокоен тон.

Продължавам да мисля, че ако доказателствата бяха "солидни", поне един потребител щеше да е на твоето мнение. Не знам, струва ми се, че ако мнозинството (80+%) е на друга позиция, трябва да ти светне лампичка, че си струва да помислиш защо това е така.

Пак ти казвам: има разлика между твоите емоции и фактическата среда. Хората понякога преувеличават или проявяват фиксации в една или друга посока. Няма как да банваме и наказваме на база на индивидуални проблеми. Ако всеки направи по една такава тема с искане за едногодишен бан към даден потребител,  ще останат ли хора тук? 

Форумите са анонимни и по тази причина не се интересуват от личността, а от общността. 

Не съм те набеждавал в каквото и да е. В момента ти ме набеждаваш, че ти влошавам ситуацията. Понякога подобни свади се дължат на среда, ситуация, период и не е задължително да се отнасят до психологически проблеми.  

ПП В някои случаи "жертвата" манипулира околните с убедителен тон. Самовнушение или тактика, не мога да съм сигурен.  

 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...