Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 19 минути, Lelqtian каза:

Съвсем е права. При условие че бабее още от преди 20 години, и още да не се научила да се гримирга никак не и отива.  

Глория е родена на 55 и никой не може да ме убеди в обратното. Нищо, че по ЕГН не ги е навършила още.

Бях в потрес като научих, че е на 30. Мислех я поне на 40 и отгоре.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся колкото и да бъде мразена и отричана Преслава в този форум не може да се отрече, че тя беше една от най-асертивно и адекватно отговарящите на нападките чалгарки в "Сигнално жълто". Глория заплашваше с шЪмари, Емилия псуваше, Десислава им скъса шапката на микрофона, мъжа на Мария гони оператора и репортерката да ги налага с дипломатическото си куфарче, Коцето, който каза, че му се с*ре. Въобще резил и позор. И после как да не ги приемат като трактористки и селянки. 

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Глория е родена на 55 и никой не може да ме убеди в обратното. Нищо, че по ЕГН не ги е навършила още.

Бях в потрес като научих, че е на 30. Мислех я поне на 40 и отгоре.

Родена е пенсионерка по душа.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Честно казано, това предаване е дъното. Репортерките някакви дрипли от село, задават въпроси на ниво предпубертетна злоба в голямото междучасие.

Това предаване е връх в българската журналистика, който преди, по време на и след излъчването му НИКОГА повече няма да бъде повторен.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ся колкото и да бъде мразена и отричана Преслава в този форум не може да се отрече, че тя беше една от най-асертивно и адекватно отговарящите на нападките чалгарки в "Сигнално жълто". Глория заплашваше с шЪмари, Емилия псуваше, Десислава им скъса шапката на микрофона, мъжа на Мария гони оператора и репортерката да ги налага с дипломатическото си куфарче, Коцето, който каза, че му се с*ре. Въобще резил и позор. И после как да не ги приемат като трактористки и селянки. 

 

И най-вече, постара се да не се блъснат в кофата. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това предаване е връх в българската журналистика, който преди, по време на и след излъчването му НИКОГА повече няма да бъде повторен.

Да те видим теб на мястото на интервюираните.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Да те видим теб на мястото на интервюираните.

Когато си умен и адаптивен, лесно се измъкваш чист от ситуации от подобен характер.

Когато си простак, лесно агресираш и при най-малката провокация лъсва истинската ти селска същност. Както се случи с нашите любими тънкообидни чалгарки.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Когато си простак, лесно агресираш и при най-малката провокация лъсва истинската ти селска същност. Както се случи с нашите любими тънкообидни чалгарки.

Да, аз затова поставих въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ся колкото и да бъде мразена и отричана Преслава в този форум не може да се отрече, че тя беше една от най-асертивно и адекватно отговарящите на нападките чалгарки в "Сигнално жълто". Глория заплашваше с шЪмари, Емилия псуваше, Десислава им скъса шапката на микрофона, мъжа на Мария гони оператора и репортерката да ги налага с дипломатическото си куфарче, Коцето, който каза, че му се с*ре. Въобще резил и позор. И после как да не ги приемат като трактористки и селянки. 

 

/\yHa Gu nokaHu B ko/\ama cu, ga He cmoqm Ha cmyga ❤️

He Go HaMupaM, Ho ga noG/\egaMe moBa

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Когато си умен и адаптивен, лесно се измъкваш чист от ситуации от подобен характер.

Когато си простак, лесно агресираш и при най-малката провокация лъсва истинската ти селска същност. Както се случи с нашите любими тънкообидни чалгарки.

Не са само те, гледай го тоя как рита с краченца :D 

Мила, нежна, розова, пухкава овчица! :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Признайте си, кой от присъстващите тук е булката

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Аз, виж кви големи цици ми е направил д-р Енчев след транзишъна от шимпанзе в жинъ.

преди 23 минути, DevilWish каза:

Не са само те, гледай го тоя как рита с краченца :D 

Мила, нежна, розова, пухкава овчица! :D 

Супер благотворителни са били, щом са дали трибуна на рандъм селянин да покаже изконната си природа съвсем пробоно.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аз, виж кви големи цици ми е направил д-р Енчев след транзишъна от шимпанзе в жинъ.

Супер благотворителни са били, щом са дали трибуна на рандъм селянин да покаже изконната си природа съвсем пробоно.

И то какъв. А какво става всъщност с тоя? Пее ли? Нищо не сме чували след този скандал.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

И то какъв. А какво става всъщност с тоя? Пее ли? Нищо не сме чували след този скандал.

Че той се забрави веднага след шоуто от преди 15 години. Къде да го чуеш?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Soon: Андреа - Повече от думи

Клипа със сигурност е нещо от старата Андреа, но да видим как ще е песента

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Не са само те, гледай го тоя как рита с краченца :D 

Мила, нежна, розова, пухкава овчица! :D 

O Mamá lele, mamá lele, mamá lele , mamá lele  el pilin. Аз друго не чувам :D. Любим трак от активния период на Албена Вулева. :D 

 

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, DevilWish каза:

И то какъв. А какво става всъщност с тоя? Пее ли? Нищо не сме чували след този скандал.

Пее! У тях под душа, ако изобщо има душ или канализация. Предвид природните му дадености - силно се съмнявам.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

 

Шрифтовете накрая са кошмарно несъвместими. И туй дребното червено на синия фон - твърдо не. Изглежда ок от тийзъра, очаквах доста повече. Цветово е слабо и моеше железата от студиото да не ги виждаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Да кажа, че тези дни AI песни на Преслава и Галена ми излизат повече в Тик-ток, отколкото каквото и да е ново от чалгата.

Тук е момента да напомним, че тикток се базира на алгоритъм, който е строго индивидуален за всеки отделен потребител и не може на база на това какво ни се появява във ForYou фийда, да си вадим каквито и да е генерални изводи за трендове.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...