Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 29 минути, Olay каза:

Тук е момента да напомним, че тикток се базира на алгоритъм, който е строго индивидуален за всеки отделен потребител и не може на база на това какво ни се появява във ForYou фийда, да си вадим каквито и да е генерални изводи за трендове.

Аз не ползвам тикток, за да не ме следят китайците.

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Olay каза:

Тук е момента да напомним, че тикток се базира на алгоритъм, който е строго индивидуален за всеки отделен потребител и не може на база на това какво ни се появява във ForYou фийда, да си вадим каквито и да е генерални изводи за трендове.

Тези на Преслава и Галена събраха по десетки хиляди лайкове, така че определено си станаха някакъв тренд.

Но според мен все някой изпълнител ще изреве, че са му пипали песните и ще започнат да ги свалят за нарушение на авторско право. (Джена най-вероятно)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Тези на Преслава и Галена събраха по десетки хиляди лайкове, така че определено си станаха някакъв тренд.

Но според мен все някой изпълнител ще изреве, че са му пипали песните и ще започнат да ги свалят за нарушение на авторско право. (Джена най-вероятно)

Джанка разваля всичко.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От кого ще има сеири, щото Камито няма нищо свое. Явно Пайнера я е заробил до живот да й държи правата. Я да вземемЕ една Рейхана, една Мария, която си  качи "Спомен". Ама то.... една птичка лястовичка не прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Olay каза:

Тук е момента да напомним, че тикток се базира на алгоритъм, който е строго индивидуален за всеки отделен потребител и не може на база на това какво ни се появява във ForYou фийда, да си вадим каквито и да е генерални изводи за трендове.

Е да, това и аз го казвам като тук се повтаря какви титанични хитове били някои песни, защото излизали в Тик-ток. Ама там е въпроса - по никакъв начин не съм се интересувал от чалга в платформата и почти не съм се интересувал като цяло, въпреки което този AI чалга тренд ме заля и мен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Пайнера трябваше да даде "Луда по тебе" на Преси да я изпее и да я пусне с клип, тогава щяхте да видите сеири и скандали. 

Казваш го все едно е късно за това.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Lelqtian каза:

Нека си припомним и този евъргрийн! 

 

преди 59 минути, Andrew Cunanan. каза:

Още един хит от саундтрака на "Сигнално жълто".

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

От кого ще има сеири, щото Камито няма нищо свое. Явно Пайнера я е заробил до живот да й държи правата. Я да вземемЕ една Рейхана, една Мария, която си  качи "Спомен". Ама то.... една птичка лястовичка не прави.

Има - дистанционно!
 

e16b3d81-eab3-48e4-9b9b-7b6a4c2d9a0e.jpg

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Гальо каза:

Емануела жесток регрес напоследък, това едва ще мине 500К, предната и не може 2 месеца да прехвърли 850К.

 

Идеята с размяната на пенсии между нея и Деси Слава беше абсолютна тъпня и хората казаха "твърдо не!!!".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Идеята с размяната на пенсии между нея и Деси Слава беше абсолютна тъпня и хората казаха "твърдо не!!!".

Идеята, сама по себе си, не е лоша, просто реализацията е потресаваща.

Реално Деса трябваше да размени с Рени. Тави с баници и рецепти за тутманик. 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Идеята, сама по себе си, не е лоша, просто реализацията е потресаваща.

Реално Деса трябваше да размени с Рени. Тави с баници и рецепти за тутманик. 

Лоша е, когато единственото нещо, което направиш по песента е - да снимаш как вееш коси на сив фон. Щото AI мое да го изпее и по-добре от тях.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Идеята, сама по себе си, не е лоша, просто реализацията е потресаваща.

Реално Деса трябваше да размени с Рени. Тави с баници и рецепти за тутманик. 

Рецепти си разменят хора, които готвят. Те двете само ядат.

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топли гевреци и баници, пресни и чудесни, парят, парят, топли бяха докат' се печаха,

самоковски картофи, моля, не се блъскай, по-полека, по-полека, по-полека,

Зеле, домати и всякакви салати, не остана, не остана, ЕЙ, МАНГО, Я МИНАВАЙ ВЕДНАГА ОТЗАД!

Аман, ма... со керес!

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Andrew Cunanan. каза:

Лоша е, когато единственото нещо, което направиш по песента е - да снимаш как вееш коси на сив фон. Щото AI мое да го изпее и по-добре от тях.

То само по гадното изпяване си личи че не отбили номера съвсем и поне в студиото са пяли вместо АИто. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Е да, това и аз го казвам като тук се повтаря какви титанични хитове били някои песни, защото излизали в Тик-ток. Ама там е въпроса - по никакъв начин не съм се интересувал от чалга в платформата и почти не съм се интересувал като цяло, въпреки което този AI чалга тренд ме заля и мен.

Време беше да Аито да ни превземе. Велкоме ту дъ Скайнет фючър, ризистънс ис фютайл! 

ALL HAIL, SKYNET - TERMINATOR FACE - Meme Generator

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още един хит на Манол който се затруднява да удари мильон гледания, ама само защото публиката няма вкус и чувство за естетика.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Казваш го все едно е късно за това.

Преди това да сервира запис на тази песен с клип, ще й бъде топ хит:

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...