Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, Emanuela.Carey каза:

Следващата песен на Криско е дует с Константин

Така като ги е почнал сигурно после е Преслава

Оставаше и това...... Ама, да, така е - Константин само на дуети залага в последните години. 

Айде, мераците! :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен Глория и Кали имала желание да раздава ШЪМАРИ на някакъв Ричард! БОЖАНА пияницата мръсна с ОТВОРЕНА уста! Как гледа! (rofl)

 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Освен Глория и Кали имала желание да раздава ШЪМАРИ на някакъв Ричард! БОЖАНА пияницата мръсна с ОТВОРЕНА уста! Как гледа! (rofl)

 

Помня че я направиха на 2 стотинки след това че го раздавала мутреса, а в нейния сезон търкаше тоалетни и контролираше кой колко тоалетна хартия използва.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолк певецът Ерик е бил хоспитализиран в Германия и му е била направена сърдечна операция. Вече е изписан, чувства се добре и се възстановява вкъщи. 😐

  • Wow 1
  • Sad 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DevilWish каза:

Освен Глория и Кали имала желание да раздава ШЪМАРИ на някакъв Ричард! БОЖАНА пияницата мръсна с ОТВОРЕНА уста! Как гледа! (rofl)

 

Голяма е селянка. Цялата й аргументация тука е пълна простотия, иначе е права.
Има една голяма прилика между нея и Глория обаче - и двете имат проблем с комуникацията и изразяването. Постоянно пускат клишета, заучени фрази и двуяки сигнали. Самият начин, по който изпращат вербални сигнали, както и съдържанието им, са тотално погрешни. Затова и хората им се смеят.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива хора като Кала, постоянно изразяващи мнение и позиция, навирайки си я очите и ушите на хората, защитаващи всякакви каузи, правещи се на ментори и стожери на морал и ценности, са УЛТРА дразнещи и неприятни. 

"Ма, млъкни, ма!" както Нордел казваше. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Andrew Cunanan. каза:

Голяма е селянка. Цялата й аргументация тука е пълна простотия, иначе е права.
Има една голяма прилика между нея и Глория обаче - и двете имат проблем с комуникацията и изразяването. Постоянно пускат клишета, заучени фрази и двуяки сигнали. Самият начин, по който изпращат вербални сигнали, както и съдържанието им, са тотално погрешни. Затова и хората им се смеят.

Аутистки.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Нека да е с малък,но да иска само мен!

като изключим колко криндж е всичко,мелодията си е зарибявка.

И на мен взе да ми харесва :( 

  • Like 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове в Spotify от “Пайнер”
В края на първия летен месец е време да представим хитовете на “Пайнер”, които се радват на най-голяма популярност в стрийминг платформата Spotify. Top 5 PlanetaOfficial днес е посветена именно на тези песни, които носят най-голяма радост на меломаните.
С гордост можем да обявим, че първото място на най-популярните поп-фолк хитове на “Пайнер” в Spotify през юни 2023 г. е “Балканско за разкош” на Преслава. Следват второто място за Емануела с “Устните ти мръсни”. Певицата заема и четвъртата позиция с друга своя песен – “Първа лига”.

В класацията Top 5 PlanetaOfficial през юни трета е Джена със “Сърце от лего”, а петата позиция е за дуета на Теди Александрова и Дон Марио – “Гонка”.
Абонирайте се за YouTube канала PlanetaTV Official и първи проследете пълната класация на хитовете. Може да я гледате след това и в програмата на телевизия “Планета” и Planeta 4K.

 

PLANETA.TV

ТЕЛЕВИЗИЯ ПЛАНЕТА | PLANETA TV
  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Десита още от първото слушане ми създаде същото усещане като Момиче от лед и План Б в предните години. Да видим дали и невестата на момче богато е уцелила истински хит, който да се чува отвсякъде докато в Рамания се броят цифрите на други.

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

Как ще коментирате, че Спомени има с 13К повече стрийма в Спотифай от Абракадабра?! :roll1:

Подозираш Галс във фалшиви YouTube цифри от България ли?🤨

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Песента на Десита още от първото слушане ми създаде същото усещане като Момиче от лед и План Б в предните години. Да видим дали и невестата на момче богато е уцелила истински хит, който да се чува отвсякъде докато в Рамания се броят цифрите на други.

Подозираш Галс във фалшиви YouTube цифри от България ли?🤨

Сред ромите ще бъде хит на Десита, то си е предназначено на такава аудитория. Дали ще се наложи сред останалата част на обществото - според мен е 50 на 50 😄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Andrew Cunanan. каза:

Как ще коментирате, че Спомени има с 13К повече стрийма в Спотифай от Абракадабра?! :roll1:

На Галена и Теа я качиха преди 2 дни буквално, а на Преса е там още на следващия ден от премиерата. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Каква ти Бионсе, техния шеф сигурно не я знае нея. Пратил ги е да шпионират Галена и да уредят дует като за сезонна вървежност в чалга клубовете.

За целта не приюти ли Доник, след като Мехмед я изрита?  

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Mousie каза:

Сред ромите ще бъде хит на Десита, то си е предназначено на такава аудитория. Дали ще се наложи сред останалата част на обществото - според мен е 50 на 50 😄

Че ромки, туркини и други от малцинствата ще се припознаят най-много си е факт. Но по мое мнение парчето носи хитов заряд и като за масата, тъй като донякъде граничи със звученето и тематиката на песни от фолклора. Или с други думи - напълно отговаря на името на жанра и си е чист поп-фолк за народа.

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Аз си мисля че това което пусна Десита е всъщност мелодията на дуета им със Сими. 

Аз пък тъкмо вчера си представих каква разбивация можеше да е тази песен в изпълнение на Сими ако беше издадена около миналото лято вместо 100-те ненужни дуета, които я обезличиха. Направо щеше да я изстреля на върха след супер успешната 2021, но... за Гальо клубните колаборации бяха по-важни.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, BobiTo каза:

За целта не приюти ли Доник, след като Мехмед я изрита?  

 

Стратегии много върти шефа, но шефката не е достъпна. Не всяка фирма дава по 5 бона заплата и дует с Галена.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Ааааааааааааааааааааааааааааааааа не!

Ами не е ОК, освен това мъжете с малки много лашкат. Опитват се да компенсират и ше те пречукат с грубост за да заблудят себе си, че са лъвчета. Тоя на баба има много малка паца според мен. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...