Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 45 минути, hohster каза:

Гло: Изписахте 10 страници за новите ми хитове, които наричате флопове. Днес се возя на гондола, а си мислите, че съм на къра с трактора.

Знаете ли през къде ми е за Вашето мнение?

FB_IMG_1687971965114.jpg.a513bbb6f08de6d2b40889cb5fc7a237.jpg

Гаджето ли е снимал? Браво, бе! Справил се е с тази задача.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория: негативните хора от Рамания не са ми приоритет, аз съм обградена от позитивни и добронамерени хора. Затова каквото и да направя, знам че ще се хареса от хората с вкус. Тези проекти вдигат нивото на жанра. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Гаджето ли е снимал? Браво, бе! Справил се е с тази задача.

Мен ми е чудно как гондолата е над водата, ако само те двамата са на нея. То няма никакво равновесие, той е доста по-тежък от нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, WindWalkerMonk каза:

Ох, Хилда, ако Глория е дъно дето все пак има песни които се знаят като тези за майката, дъщерята и т.н. просто не от най - младите, то Хилда няма дори 1 песен. Какво знаем на Хилда, нищо. 1 песен не й знам на тоя кукумицин. Беше ми много смешно как тя - жена без кариера дава съвети на Деса и Преса дето имат такива изяви. 

Така е, но ако Гюра имаше и 1% от излъчването и държанието на Хилда, сега нямаше да е от най-мразените и подигравани личности.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Глория: негативните хора от Рамания не са ми приоритет, аз съм обградена от позитивни и добронамерени хора. Затова каквото и да направя, знам че ще се хареса от хората с вкус. Тези проекти вдигат нивото на жанра. 

Жанрът булеварден бълвоч.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Глория: негативните хора от Рамания не са ми приоритет, аз съм обградена от позитивни и добронамерени хора. Затова каквото и да направя, знам че ще се хареса от хората с вкус. Тези проекти вдигат нивото на жанра. 

 


https://youtu.be/J4i_NBqg9iY

E HaucmuHa Bucoka 🤣🤣🤣

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Така е, но ако Гюра имаше и 1% от излъчването и държанието на Хилда, сега нямаше да е от най-мразените и подигравани личности.

Хилда е дупедавка и подмазвачка. Въобще зад тая фалшива помпозност и усмивка стои съвсем друго. Така че предпочитам трактористката, колкото и първобитна да е, поне е искрена и себе си.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

🤣🤣🤣🤣

 

Тази песен, ако не се лъжа, е кавър на мръсната долна сръбска шовинистична свиня алексич, която трие коментари на своите кавъри на български песни.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

Абе тя си измисля. Как малко лапе ще слуша леля ти Бийонсе, чийто последен хит е отпреди то да се роди?

Той Стефчо ставал на 14. Не бил вече дете, а тийн, и то от късна генерация Z, криво-ляво Алфа. Те и другите лели дето аз ги изредих не са естествено интересни на това поколение, а представяш ли си БИОНСЕ. :D

Но все пак си е доста добър подарък изживяването да те заведат до друга държава на концерт на световна звезда.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Хилда е дупедавка и подмазвачка. Въобще зад тая фалшива помпозност и усмивка стои съвсем друго. Така че предпочитам трактористката, колкото и първобитна да е, поне е искрена и себе си.

Koeто обаче не променя казаното от него. Ох, аз понеже слушам последните месеци кънтри, и само си драскам с вас, но все пак гледам снимките дето пускате. Ми как да сметна някоя чалгаджийка за хубава въобще. Сега гледам това: 

Mного красива е била и още  е де, но навремето особено е съвършена. Наще тука мязат на траверси. 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Хилда е дупедавка и подмазвачка. Въобще зад тая фалшива помпозност и усмивка стои съвсем друго. Така че предпочитам трактористката, колкото и първобитна да е, поне е искрена и себе си.

Не бих казал, че е такава. Но дори и да е така, Гюра също е фалшива и превзета. Но изглежда смешна и отблъскваща.

преди 4 минути, asylum каза:

He, Hacko Ko/\eB

 

Ау, да не я набие като Лидия?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DarkChild каза:

Абе тя си измисля. Как малко лапе ще слуша леля ти Бийонсе, чийто последен хит е отпреди то да се роди?

Ogramoti se, скъпа, това беше номер 1 хит миналата година.

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мен ми е чудно как гондолата е над водата, ако само те двамата са на нея. То няма никакво равновесие, той е доста по-тежък от нея.

В гондолите има и гондолиери. Но те са доста дълги и не се кривят толкова лесно.

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Хилда има нещо доста анти като човек, може би защото не изглежда никак искрена и дори е доста лицемерна в Капките, но като певица не е толкова зле. Няма как да е като баща си, но си е създала своята си ниша за ценители и постоянно прави концерти.

От Глория предизвиква по-голямо уважение, за жалост. Чалгата просто винаги ще е по-зле приемана от хората, особено когато изпълнители като Гло 20 години не правят нищо, за да не са клише на самите себе си.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам чие е било решението - на Галена или на Стефан, но който и да е избрал Бионсе - определено има ВКУС. Лимонадата е един от най-великите албуми на този век!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Не знам чие е било решението - на Галена или на Стефан, но който и да е избрал Бионсе - определено има ВКУС. Лимонадата е един от най-великите албуми на този век!

 

Глупости. Диша праха на Проект 13.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

В Хилда има нещо доста анти като човек, може би защото не изглежда никак искрена и дори е доста лицемерна в Капките, но като певица не е толкова зле. Няма как да е като баща си, но си е създала своята си ниша за ценители и постоянно прави концерти.

От Глория предизвиква по-голямо уважение, за жалост. Чалгата просто винаги ще е по-зле приемана от хората, особено когато изпълнители като Гло 20 години не правят нищо, за да не са клише на самите себе си.

Не знам за какво уважение мога да говоря и за каква ниша. Тя кариера няма като изключим две капки вода. Глория както каза @DarkChild, ако имаше наполовина акъла на Хилда щеше да е къде, къде. Но тя е абсолютен социопат и няма как. Това не променя факта, че другата кариера няма, нито има ниша. Никой не знае и една нейна песен, никой не е чувал за нейните концерти. Тя е просто една ТВ водеща последните години, насадена там без заслуги или талант. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...