Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Освен творчеството, маниера на пеене и визията, на всичкото отгоре сценографията при леля Ви Калория е демоде. Все едно гледаме някакъв по-лош вариант (ако разбира се такъв е възможен) на новогодишна програма на БНТ 1968 година, режисирана от Хачо Бояджиев. Баси безидейността и кринджалъка.

Разбита се че е възможен, но за сегашния пространствено времеви контиуум ни е спестен - Гюрултия в режисирана от Хачо новогодишна програма на БНТ. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнители с най-много месечни слушатели в Spotify над 100К:

1. Азис - 316К

2. Фики - 303К

3. Галена - 205К

4. Емилия - 191К

5. Криско - 177К

6. Меди - 139К

7. Цветелина Янева - 130К

8. Преслава - 126К

9. Галин - 119К

10. Емануела - 101К

(Алисия също е със 101К)

Извън жанра Дара има 146К, Вирго - 119К

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

Участия за юни:

Анелия - 12

Лидия - 20

Меди - 19

Преслава - 14

Емилия - 10

Мисля, че забелязваш как вървят старите имена и как се движат новите. Жалко, че повечето не си ги публикуват или аз не ги намерих.

Актуалните правят по 20тина+, а останалите 10+. И едно време беше така.  

 

Колкото и странно да звучи, Преслава и Галена пеят почти на едни и същи места и градове всеки месец, и са някакви по-топ дискотеки, барове. Което само по себе си говори, че сами са си подбрали изявите, а не го правят на всяка цена. И пеят главно в силните дни, Лидия и останалите алфи ги канят за фон в най-слабите дни, на 200 промоции и отстъпки. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

@meleto Сега липсва Горчиво в нейбъла. Сигурно и много други, защото доста песни са покачили позиции със същите гледания. 

На първо време не виждам проблеми за България, но ще разгледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължавам да съм на мнение, че днешните успехи в чалгата не са достатъчно убедителни, за да формират какъвто и да е ТОП. Почти всички вече са с флопове и само отвреме-навреме уцелват нещо, но хич не заслужават да се водят в каквато и да е позитивна десятка. Главно Галена, Фики и Меди, дори и да им сложим настрана цифрите, в които се съмнявам, могат да се нарекат имена, които са приемани като актуални - но и те са си главно в чалга средите, а не сред масовия българин. Преслава почти е изпаднала вече дори от тази категория, а Анелия отдавна е изпаднала. Алфи и тем подобни - популярни са като имена сред чалга феновете, става си купон на участията им, но заради неадекватните си продуценти вече нямат хитове.

От целия списък по навик се изключва единствената, която наистина може да се нарече някакъв номер 1 - Софка. През 2023 още няма убедителен хит, но през 2022 успехите й се рапространиха сред по-широк кръг от хора, отколкото на другите.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще кажа само едно, Фики преди "Отпусни се" се приемаше за финиширал кариерата си и песните му правеха по-малко от "Балканско за разкош", една песен го върна в играта и стана хита на годината. Така че не отписвайте никого. Сле флопа на "Черните очи" никой не очакваше, че Цветелина Янева ще пусне самостоятелния хит на годината, но тя го направи. Силно име със силна песен може да стане топ 1 без проблем. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова глупости прочетох, че чак ми е смешно да ги чета.

Емрах в топ 10…, Преслава пропада… има и още ама по-добре да спра до тук.

1-во Емрах изкара ТОТАЛЕН ХИТ, но в никакъв случай не е в топ 10.

И 2-ро първото място в чалгата винаги ще е на Галена и Преслава, равни те скоро няма да имат. Ако Преслава била пропадала обяснете ми тогава защо Сладкото зло вече минава 20М, Мангава тут скоро и тя, От утре беше също огромен хит. ДА последните и три песни са една идея по-слаби, но това за ПРЕСЛАВА не никакъв проблем, всеки преминава през слаб период и в момента е в такъв. Тя ако и 5 години песен не пусне, пак ще е на 1-то място. Вие си говорете глупости де, никой не ви спира, ама скоро Преслава като започне пак да изкарва песен след песен МЕГА ХИТОВЕ и тресе държавата отново, искам пак да ви чуя😚😚😚

  • Haha 3
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DevilWish каза:

Преслава е 10000000 пъти по-яка от Лидия! ❤️ 

Точно в тази песен нито едната не е яка. По-добре да не беше излизала. Имах очаквания за нещо съвсем различно от тази боза. 😁

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , meleto каза:

2023 - Преслава и Анелия са аут. И двете не са виждали хит скоро... дори не им помня последните флопове. Бавно, но систематично, всички стари отпадат от топ 10.

Ти как би подредил топ 10 без всички стари? 😁

Ясно е, че Преса, Анелия, Деса, Емануела, Емилия, Камейсън не са виждали истински хит скоро. От изброените може би само Преслава може да забие такъв ако се стегне. Въпрос на време е да го направи и слабата серия дето нареди не я вади от топа. За другите не съм сигурна, но би било доста трудно да се дигнат. 

Като стана дума за старите, Константин защо не е пускал песен от толкова време? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Stela каза:

Ти как би подредил топ 10 без всички стари? 😁

Ясно е, че Преса, Анелия, Деса, Емануела, Емилия, Камейсън не са виждали истински хит скоро. От изброените може би само Преслава може да забие такъв ако се стегне. Въпрос на време е да го направи и слабата серия дето нареди не я вади от топа. За другите не съм сигурна, но би било доста трудно да се дигнат. 

Като стана дума за старите, Константин защо не е пускал песен от толкова време? 

Аз не виждам какво може да пусне Константин и да стане хит, ако не е дует… След напускането на Пайнер, всичко самостоятелно му флопваше освен дуетите с Алисия, Софи, Меди и Преслава. Може и да нацели хит, но аз не го виждам. Някак си, от трио БИК виждам единствено Илиян, като способен да нацели хит. Борис Дали тотално си загуби чувството за хит от 2020 насам, за Константин казах какво мисля. 😐

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Ти как би подредил топ 10 без всички стари? 😁

Ясно е, че Преса, Анелия, Деса, Емануела, Емилия, Камейсън не са виждали истински хит скоро. От изброените може би само Преслава може да забие такъв ако се стегне. Въпрос на време е да го направи и слабата серия дето нареди не я вади от топа. За другите не съм сигурна, но би било доста трудно да се дигнат. 

Като стана дума за старите, Константин защо не е пускал песен от толкова време? 

Той и да е пуснал, как да разберем без кралица Таня да ни уведоми? 

@zai4eto82 здрасти

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Галена пеят една до друга за първи път от години - засега още не се следват

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

  • Love 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Mousie каза:

Аз не виждам какво може да пусне Константин и да стане хит, ако не е дует… След напускането на Пайнер, всичко самостоятелно му флопваше освен дуетите с Алисия, Софи, Меди и Преслава. Може и да нацели хит, но аз не го виждам. Някак си, от трио БИК виждам единствено Илиян, като способен да нацели хит. Борис Дали тотално си загуби чувството за хит от 2020 насам, за Константин казах какво мисля. 😐

Fen TV 23:58: c/\Y6aM KoMa u cu /\qGaM

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Кралиците отново заедно! 👑 Преслава и Галена — “Живей” | Рожденият ден на Преслава 26.06.2023 ❤️

Брейййй

  • Wow 1
  • Love 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит Рожден ден на тази Пуфис и Савекс инфлуенсърка, снимаща се като статист в клипове на Константин, Илиян, Борис Дали и Милко К! 
Да е здрава, щастлива, обичана и да грее като слънчице!

413.png

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

Точно в тази песен нито едната не е яка. По-добре да не беше излизала. Имах очаквания за нещо съвсем различно от тази боза. 😁

Аз даже когато излезе, не знаех, че ще има такъв дует. Бяхме в Пловдив, влизам във форума и викам "Я, Преслава и ЛИДИЯ" :D Чух я и .....абе в началото ми хареса, но не очаквах да стане хит и познах, както в 99% от случаите. :D За Мълчете знаех, че няма да се получи, сега и за Спомени, само за Балканското сбърках, но у нас е мега хит, де! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит 39-ти Рожден Ден, на най-любимата, най-красивата, най-страхотната Певица! Пре-СЛАВА! ❤️ 
Да е жива и здрава, винаги толкова готина, мила, прекрасна, уникална! 😘❤️ 
ОБИЧАМ ТЕ, каки! 😘 

 

 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Преслава и Галена пеят една до друга за първи път от години - засега още не се следват

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Това, ако е пеене, Мария не е долен златотърсачески парцал.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Andrew Cunanan. каза:

Честит Рожден ден на тази Пуфис и Савекс инфлуенсърка, снимаща се като статист в клипове на Константин, Илиян, Борис Дали и Милко К! 
Да е здрава, щастлива, обичана и да грее като слънчице!

413.png

Честит рожден ден! Пожелавам й да я огрее да се снима в клип на Гюра на плаж в Гърция!

  • Haha 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...