Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Е, тя, 2014-та заяви, че Преслава си изиграла много зле картите. Годината, в която МСМ беше най-големия самостоятелен женски хит. Да не говорим, че отказа Ако утре ме губиш да бъде дует между двете. Анелия кърти с тъпотии по принцип.

2014 си спомням преди всичко "ФЕНОМЕНАЛНА". Страхотна е песента, много добре започна с нея.

2013 имаше естествено ЛЕТЕН хит - "Искам те, полудявам". Иначе след "Феноменална" пусна "Твоя съм" ама там имаше някакви разправии с песента, не си спомням точно какво беше. След нея обаче какво пусна, губи ми се? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Анелия така бавеше и хайпваше и този проект. Леко флопна реално, защото тогава абсолютно всеки от топ имената имаше по-голям хит от това. Да не говорим че е една от най-противните песни на Ана.

 

 

преди 2 минути, Willy каза:

Анелия така бавеше и хайпваше и този проект. Леко флопна реално, защото тогава абсолютно всеки от топ имената имаше по-голям хит от това. Да не говорим че е една от най-противните песни на Ана.

 

А това?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Анелия така бавеше и хайпваше и този проект. Леко флопна реално, защото тогава абсолютно всеки от топ имената имаше по-голям хит от това. Да не говорим че е една от най-противните песни на Ана.

 

И на мен не ми е от най-слушаните песни. Иначе самата песен се хареса, но просто не беше например хит като "Феноменална", "Искам те, полудявам", "Виж ме сега" от този албум.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

 

А това?

Това никога не съм го слушал цялото, дори забравих че е излизало.

2014 имаше една брутална песен и клип и взеха че ги изтриха...

 

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

2014 си спомням преди всичко "ФЕНОМЕНАЛНА". Страхотна е песента, много добре започна с нея.

2013 имаше естествено ЛЕТЕН хит - "Искам те, полудявам". Иначе след "Феноменална" пусна "Твоя съм" ама там имаше някакви разправии с песента, не си спомням точно какво беше. След нея обаче какво пусна, губи ми се? 

Песента с ДЪ Йоргос:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

2023 има ли по-голям флоп от топ име? Ако въобще може Емануела да броим за такова вече...

 

Флоп защото е с реални гледания, без платена реклама и без giveaway за коментари.
Както казах и преди, песните от същия период в Спотифай имат по-ниски цифри от “Първа Лига”, въпреки надутите гледания в Ютуб.

Изключение е само Балканско за разкош, но разликата между двете дори не е голяма.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Песента с ДЪ Йоргос:

 

Тази песен я забравих, но беше хит, да.

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана реално до Гот ми е и Дай ми още нямаше истински мега хит от години, който да е на нивото на тези на Галена, Фики, Галин, Преслава, Тони, Азис...от този период. Пускаше все средни хитчета или хитове които бързо се забравяха, но винаги беше класна, интересна, разнообразна, различна и затова не залезе. После като смени плочата с циганиите и дуетите даде задна.

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Българи Юнаци е безспорния флоп за годината като имаме предвид хайпа и финансите хвърлени по този проект.

Емануела два-три месеца ще пусне нова песен, а Емилия упорито ще си тъпче върху същата с “клубни представления”.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Българи Юнаци е безспорния флоп за годината като имаме предвид хайпа и финансите хвърлени по този проект.

Емануела два-три месеца ще пусне нова песен, а Емилия упорито ще си тъпче върху същата с “клубни представления”.

 

Нали ще пуска дует с Джофрин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Ана реално до Гот ми е и Дай ми още нямаше истински мега хит от години, който да е на нивото на тези на Галена, Фики, Галин, Преслава, Тони, Азис...от този период. Пускаше все средни хитчета или хитове които бързо се забравяха, но винаги беше класна, интересна, разнообразна, различна и затова не залезе. После като смени плочата с циганиите и дуетите даде задна.

 

Това е любимата ми нейна песен след "Всичко води към теб" и аз се учудих, защото години наред имах и други песни след "ВВКТ" като "Не ме принуждавай", "Не знаеш", "Само мене нямаш" и други които много харесвах. Тази е най-доброто в последните 10 , че и повече години даже! Но и "Зоопарк" беше страшен хит!

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Нали ще пуска дует с Джофрин?

Говоря за солови проекти, с дуети ѝ минава номера по принцип от години насам. 
Но и също това че продължава да прави “премиери” на песента 4 месеца по късно с надежда да се отключи интерес.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Марче обича лятото, но лятото не я обича, защото остави песента й да флопне.

Като взима около 15 годишна песен, няма да я обича!

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Говоря за солови проекти, с дуети ѝ минава номера по принцип от години насам. 
Но и също това че продължава да прави “премиери” на песента 4 месеца по късно с надежда да се отключи интерес.

Delusional at best. Като почнат да се правят на петреотки, а носят само ВерсачИ, са много смешни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някой преди само 2-3 години ми беше казал че докато имена като Преслава, Софка, Деса, Анелия, Азис, Емилия флопват, Джена има по-успешна песен от тях - щях да му се изсмея... и то с 4М за 4 месеца, което показва че летвата грам не е висока.

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2023 - Преслава и Анелия са аут. И двете не са виждали хит скоро... дори не им помня последните флопове. Бавно, но систематично, всички стари отпадат от топ 10.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

2023 - Преслава и Анелия са аут. И двете не са виждали хит скоро... дори не им помня последните флопове. Бавно, но систематично, всички стари отпадат от топ 10.

А кои са в топ 10 според теб и кои са виждали хит скоро?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

2023 - Преслава и Анелия са аут. И двете не са виждали хит скоро... дори не им помня последните флопове. Бавно, но систематично, всички стари отпадат от топ 10.

Че кой е в този топ 10, ако Преслава не е?

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

2023 - Преслава и Анелия са аут. И двете не са виждали хит скоро... дори не им помня последните флопове. Бавно, но систематично, всички стари отпадат от топ 10.

Понякога такива глупости се пишат в този форум, че чак ти става смешно. Кой е този топ 10 щом Преслава е аут ? Лидия ли ? :D 

А и ми е интересно защо ''Спомени'' не се приема като хит (за днешните чалга стандарти) ? За десет дни ще има около 1,3 милиона. В спотифай върви доста добре, подобно на ''Ергена'' примерно. 

Виж ''Горчиво'' и дуета на Теда Александрова вървят доста добре в спотифай. Не могат да минат Цура защото песента и е голям хит (преди сг да каже, че си плаща и т.н. да беше платила и за предните проекти хъхъ), но правят доста добри цифри!

  • Like 1
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

2023 - Преслава и Анелия са аут. И двете не са виждали хит скоро... дори не им помня последните флопове. Бавно, но систематично, всички стари отпадат от топ 10.

Няма как да отпадат от Топ 10 след като не влизат нови лица там.

Освен ако не броиш Дж Дамян и циганските оркестри които изхраниха целия жанр с кючеците си

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...