Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , GSA каза:

Защо алфа мюзик не купуват гледания и лайкове на Донка? Коя майка си дели децата така? Тъжно е. 

Разбира се че няма да помагат на изпълнителка, която може всеки момент може да ги напусне. Тази обиколи всички лейбъли.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Разбира се че няма да помагат на изпълнителка, която може всеки момент може да ги напусне. Тази обиколи всички лейбъли.

Долни трансфоби, така прогониха и единственият човек, който си ползваше члена по предназначение - Дион.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Долни трансфоби, така прогониха и единственият човек, който си ползваше члена по предназначение - Дион.

Скоро ще отиде отново при тях, не се притеснявай :D 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Криско е изтрил Дискотеките са наши от срам, защото имаше 800к за година.😫

Това няма и 100к за три дни.

 

u/\u e kpa/\ nak u ca Go 3ampu/\u aBmoMamu4Ho

преди 6 часа , DevilWish каза:

Като взима около 15 годишна песен, няма да я обича!

 

Sofstantin HeMaxa mo3 npob/\eM

преди 6 часа , Willy каза:

Че кой е в този топ 10, ако Преслава не е?

Ga/\q

EMaHye/\a

Tega

npeca

AHe/\a

Djenna

Fuku

EMpax

Megu

coFka

 

u uMa noHe o6me 10 akmya/\Hu

Acq

djordan

C4emu

geca

kaMa

a3o

kokauH

/\opeH

guoH

apua

 

uMa u gpyGu

преди 5 часа , Mousie каза:

Александрова не е имала голям хит от "Ало, ало", която излезе края на 2021. Миналата година сами по себе си "Сладкото зло" и "Мангава тут" бяха много по-големи хитове спрямо всичко, което Александрова пусна за цялата година.

Ko e A/\o, a/\o - xum B koe ce/\o?

Tega cu uMa6e xumoBe c na/\oMa, EMaHye/\a, DJ Heg u cq c Don Mario!

преди 4 часа , DevilWish каза:

А въпросната "Гонка" на къде върви? Хит ли ще бъде според вас?

 

EcmecmBeHo

 

преди 3 часа , meleto каза:

Участия за юни:

Анелия - 12

Лидия - 20

Меди - 19

Преслава - 14

Емилия - 10

Мисля, че забелязваш как вървят старите имена и как се движат новите. Жалко, че повечето не си ги публикуват или аз не ги намерих.

Актуалните правят по 20тина+, а останалите 10+. И едно време беше така.  

 

Lidl egBa /\u B3uMa ko/\komo ygebe/\eHume uMeHa

преди 3 часа , -A. каза:

Преслава от няколко месеца прави между 14-17 участия на месец. Емилия винаги варира между 8-12.

Между другото, Меди миналата година имаше по 30 лятото сега е с 19, тва означава, че пропада ли ?

За Анелия не знам, но Ема, Преса и Галя редуцираха участията си защото вече не дават голям процент (или никакъв на Пайнер) и не им трябва да се спукват от работа защото си имат семейство пък и отгоре на всичко богат мъж. Лидия няма нищо и трябва да събира пари за операции на носа. От друга страна нека не сравняваме хонорарите защото официално тези дето си подчерал са с двойно по-голям хонорар от Лидка.

:D

Не знам Меле, но имам чувството, че имаш някакъв фетиш към лидия. Напомяш ми малко като СГ когато буташе Коя като новата лидерка. Видяхме къде е днеска тя и къде са Галена, Преслава и прочие. Иначе гледам, че последния проект на Лидка (дето има купени гледания) е забил на 2 милиона и дори ''Балканския разкош'' на Преслава я е минал. :D 

u 3a6mo caMo Lidl cnoMeHaBa? uMaMe u Apua, guoH

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Mousie каза:

Скоро ще отиде отново при тях, не се притеснявай :D 

Пайнерските договори са за по 5 години, а Дион не е много вървежна и ще си прежули двете дупки от работа и пак не мое плати неустойките. Най-рано 2026-та раздвижване при нея, но с това темпо тотално ще е залязла. Тя от Луда за лудница, болна за болница няма сезонен хит.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Fast каза:

Не я харесвам особено, а Диона ми е направо анти, но тия транс шегички са безвкусица.

В началото на появата на чифтокопитния Дончо на музикалната сцена бе ентусиазиран, защото е набор 97.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Пайнерските договори са за по 5 години, а Дион не е много вървежна и ще си прежули двете дупки от работа и пак не мое плати неустойките. Най-рано 2026-та раздвижване при нея, но с това темпо тотално ще е залязла. Тя от Луда за лудница, болна за болница няма сезонен хит.

Защото още е в процес, нека се получи и ще стане номер 1. 
Иначе Лидия е супер сладка, не знам защо й сипвате така.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Защото още е в процес, нека се получи и ще стане номер 1. 
Иначе Лидия е супер сладка, не знам защо й сипвате така.

Аз я обожавам (Лидл), но да се твърди, че е по-актуална от Пресис е далеч от обективната истина.

Само в Лидл има излъчване на световна звезда и мое да стане топ 3 А листърка, ако не я продуцираше джофрата от Добрич, а някой с акъл, талант и усет.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Аз я обожавам (Лидл), но да се твърди, че е по-актуална от Пресис е далеч от обективната истина.

Само в Лидл има излъчване на световна звезда и мое да стане топ 3 А листърка, ако не я продуцираше джофрата от Добрич, а някой с акъл, талант и усет.

Те дори не са в една категория. Флоповете на Пепчо сега ще са блян за Лидето. Тя ако стигне сезонните хитове на Пепи - леглото, до утре и т.н ще са връх в кариерата й.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Това е любимата ми нейна песен след "Всичко води към теб" и аз се учудих, защото години наред имах и други песни след "ВВКТ" като "Не ме принуждавай", "Не знаеш", "Само мене нямаш" и други които много харесвах. Тази е най-доброто в последните 10 , че и повече години даже! Но и "Зоопарк" беше страшен хит!

 

Зоопарк още си е хит, ето наскоро даже сърбите припяваха, с техния текст, ама тя и Галена си пя нейния ;) 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:


--------------------------------------
ИЗВОДИ:
*Десита и Лидия са на едно ниво с Анелия, при все, че те са още в начален стадий на кариерата си, а тя на 20+ години на сцена;
* Разликите от 2-3 милиона между тях и Анелия се дължат на това, че нейните проекти излизат във втората половина на годината и те са имали повече време да натрупат гледаемост;
* "Наранихме се" е по-голям самостоятелен хит от всичко на Алфа мюзик за 2022;
*"Нашата" спасява всичките от тотално забвание и е най-големия хит и на трите тройници;
*Симона има с 12 милиона гледания повече, защото има цели 5 проекта, а Анелия само 3. Най-нехитовата песен на Анелия е по-хитова от най-хитовата самостоятелна на Симона.

Има ли смисъл повече да се коментира тази тема?

Тройниците е ясно че са като дебютантки със всяка. една. песен. щото са неразпознаваеми не само за широката, но и тука у форума, но реално се мъчат вече коя петилетка, стига с тоя начален стадий. Анелия на петата година от кариерата вече се цупеше на Митьо че не и дава певица на годината. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Andrew Cunanan. каза:

В началото на появата на чифтокопитния Дончо на музикалната сцена бе ентусиазиран, защото е набор 97.

Е тогава беше пуснала само една песен, или още не беше. Не се сещам. На мен ми трябват няколко проекта за да изградя мнение за някой изпълнител. Защо четеш теми от пра ерата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Е тогава беше пуснала една песен, или още не беше. Не се сещам. Защо четеш теми от пра ерата?

Защото съм дърта минетчийка с интерес към археологически разкопки :) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Участия за юни:

Анелия - 12

Лидия - 20

Меди - 19

Преслава - 14

Емилия - 10

Мисля, че забелязваш как вървят старите имена и как се движат новите. Жалко, че повечето не си ги публикуват или аз не ги намерих.

Актуалните правят по 20тина+, а останалите 10+. И едно време беше така.  

 

"Актуалните" Тройници също имат навика да "пеят" в заведенията на един и същи собственик по 20 минути за един хонорар, в един и същи ден, и да ги обявят като различни участия. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Тройниците е ясно че са като дебютантки със всяка. една. песен. щото са неразпознаваеми не само за широката, но и тука у форума, но реално се мъчат вече коя петилетка, стига с тоя начален стадий. Анелия на петата година от кариерата вече се цупеше на Митьо че не и дава певица на годината. 

 

Точно това си мислех й аз. Няма как да са над Преслава дето си орбитира в А група. 
Не знам какъв е критерият де, но Лидия не е дори колкото Глория и Ивана. За да си голям трябва да може навсякъде да прокопсаш. Как виждате Лидка сред тази аудитория:

FB.WATCH

Празникът на розата и минералната вода - Павел баня. Прекрасно изживяване! 😍Благодаря за поканата, перфектната организация, сцена...
FB.WATCH

От сърце благодарим за поканата на община Чирпан и г-н Крачолов ! За нас беше чест да пеем за тази невероятна публика ! Честит международен фестивал на...

докато Преслава ще пръсне и там.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тези тройници. Коментирайте една истинска звезда, дето на 5-тата година от кариерата си беше държанка на Жоро И. и я бяха шили след оргия! Новите кога?

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Защото съм дърта минетчийка с интерес към археологически разкопки :) 

Повечето от интересните стари теми отдавна са затрити поради липса на място.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Точно това си мислех й аз. Няма как да са над Преслава дето си орбитира в А група. 
Не знам какъв е критерият де, но Лидия не е дори колкото Глория и Ивана. За да си голям трябва да може навсякъде да прокопсаш. Как виждате Лидка сред тази аудитория:

FB.WATCH

Празникът на розата и минералната вода - Павел баня. Прекрасно изживяване! 😍Благодаря за поканата, перфектната организация, сцена...
FB.WATCH

От сърце благодарим за поканата на община Чирпан и г-н Крачолов ! За нас беше чест да пеем за тази невероятна публика ! Честит международен фестивал на...

докато Преслава ще пръсне и там.

Виждам Гюргултия експлоатира някви страдащи от остеопороза момичета и ги представя като балет? вместо да ги изцери набърже като им забие по един шЪмар. 

А Лидл-а защо изобщо трябва да я виждам някъде? Не се ли предполага труженичките от нейния бранш да са дискретни? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Виждам Гюргултия експлоатира някви страдащи от остеопороза момичета и ги представя като балет? вместо да ги изцери набърже като им забие по един шЪмар. 

А Лидл-а защо изобщо трябва да я виждам някъде? Не се ли предполага труженичките от нейния бранш да са дискретни? 

Много е нелеп тоя балет, направо нямам думи. Отново си прав и тук.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен творчеството, маниера на пеене и визията, на всичкото отгоре сценографията при леля Ви Калория е демоде. Все едно гледаме някакъв по-лош вариант (ако разбира се такъв е възможен) на новогодишна програма на БНТ 1968 година, режисирана от Хачо Бояджиев. Баси безидейността и кринджалъка.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Много е нелеп тоя балет, направо нямам думи. Отново си прав и тук.

Идеята принципно е право в целта, като за Гюрга - дори тя е наясно как само тя на сцената не е достатъчно интересна, но за съжаление на жителите на което там село са я снимали, реализацията също е точно на нивото, което предлага трактористката. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...