Jump to content



Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Just_Me каза:

ДесиСлава в Хелс Китчън заедно с Габриела от МегаСтар, ма нея не я представиха 😅 Заедно са с Цецо Елвиса и Низамов.

Как да представят никому известно момиче от народа?

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Just_Me каза:

ДесиСлава в Хелс Китчън заедно с Габриела от МегаСтар, ма нея не я представиха 😅 Заедно са с Цецо Елвиса и Низамов.

Деса съвсем нормално да я представят, освен ако нямат томбола да познаят коя Тройница им гостува - А) Емилия Б) Кама В) Магда, верния отговор с смс на номер 1573 срещу скромната цена от 5лв без ддс.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Lelqtian каза:

Доня може да издаде сигурно поне един албума нейни реджекти за Евровизия. Може и повече. Не се ли говореше че гласяла тая там също? 

 

Не знам ама щеше да е интересно поне веднъж да я видим на сцената на Евровизия в друга страна. Тази песен щеше да е по-добра опция от Love Is Alive.

ПП: На Доня Десс трябваше да й представят новата тийн bff-ка Габриела, сега хората ще вземат да си помислят, че й е дъщеря или внучка, която е извела да си почине от уроците. :D 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Не знам ама щеше да е интересно поне веднъж да я видим на сцената на Евровизия в друга страна. Тази песен щеше да е по-добра опция от Love Is Alive.

ПП: На Доня Десс трябваше да й представят новата тийн bff-ка Габриела, сега хората ще вземат да си помислят, че й е дъщеря или внучка, която е извела да си почине от уроците. :D 

Или още по-лошо, кандидат снаха и да питат къде е кърпата ;) 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Lelqtian каза:

Деса съвсем нормално да я представят, освен ако нямат томбола да познаят коя Тройница им гостува - А) Емилия Б) Кама В) Магда, верния отговор с смс на номер 1573 срещу скромната цена от 5лв без ддс.

Bonny Boeva Star 🤣

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Михаела Маринова похвално, че се опитва, но е напразно донякъде. Има държави, където поп и рок вървят и дори са най-слушаните типове музика, но нашата не е от тях. Каквото и да си говорим масовият българин, дори тези, които не слушат чалга в дискотека друсат на нея. Ако някой иска хората да друсат телеса на неговите поп песни има възможности, но не у нас. Част от това да имаш бизнес нюх е или да правиш това, което се търси или ако не можеш да се изкривиш до толкова да отидеш на място, където това, което харесваш да правиш върви. Но пък в чужбина с връзки от БГ-то не става... :)

А на Татяна най-хубавите й песни за мен са "Страст в очите" и баладата "Хиляди сълзи", където много ми харесват нейните извивки на края на думите напр "самотааа", "питаш ме дали ще мога аз да ти простяяяя" , почти на руска песен ги изкарва.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Lelqtian каза:

Или още по-лошо, кандидат снаха и да питат къде е кърпата ;) 

Вярно... Ако иска да избута Софка от нишата й сред малцинствата ще е нужно много повече от песни. Направо да урежда брака с Майки, а ако след текстове като дебютния на Габриела не са сигурни в нейната почтеност, Лоренцо ще услужи тайно с неговата кърпа. :D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, mihael каза:

Михаела Маринова похвално, че се опитва, но е напразно донякъде. Има държави, където поп и рок вървят и дори са най-слушаните типове музика, но нашата не е от тях. Каквото и да си говорим масовият българин, дори тези, които не слушат чалга в дискотека друсат на нея. Ако някой иска хората да друсат телеса на неговите поп песни има възможности, но не у нас. Част от това да имаш бизнес нюх е или да правиш това, което се търси или ако не можеш да се изкривиш до толкова да отидеш на място, където това, което харесваш да правиш върви. Но пък в чужбина с връзки от БГ-то не става... :)

Според мен от тази поп генерация Михаела Маринова има най-голям шанс да се задържи като уважавана певица във времето. На мен не ми е особено симпатична именно заради бутането от страна на Саня, но като певица е много добра, а и като качество на песните не навлиза особено в продажното. Трябват й само повече хитове, защото с един за цялата кариера ще й е трудно, особено ако Саня и на нея й бие шута по някое време.

Другата Михаела в попа - Филева - всъщност също е с голям потенциал, който усилено развиват с Графа. Ама и тя има нужда от още хитове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Lelqtian каза:

DARA - Mr. Rover (by Monoir)

Produced by: Cristian Tarcea (Monoir)

Малко пресилено нейна песен, все едно Кости като продаде - примерно - Турбуленция първо на Счета, и после на който не го примързи да се бръкне все едно са взели на Емилия песента, а не румънския тарикат ги дере всички както му дойде ;)

Щом е една от авторите, значи е нейна. Счета на коя песен се води автор?

преди 7 часа , Emanuela.Carey каза:

И на Кай това му се оказа една от най-слабите песни. Имайки предвид че той там е един вид Корейския Меди по известност.

Зор да развалим кариерите и на корейците.

Слаба, неслаба пак си е успех. То не е като да си руска пета колона във фейсбук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , DevilWish каза:
DesiSlava 
Нещо се готви.. 💋

Няма налично описание на снимката.


Дано това, което се готви е без месо! Иначе хвърлям манджата!!! ;)



Смях в залата е тази снимка на Джеса. Буквално всяка чалгарка си едитира снимка, ама тотално никоя, че дори и най-добрите творения на Андреа не са я докарали на крайно различен човек. Няма Д от Десислава на тази снимка. Годините и комплексите не прощават.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова доза вулгарност от адашката за Добро утро :heart: 

WWW.INSTAGRAM.COM

May 1, 2023 - 159 likes, 5 comments - IVANA (@ivana_music_bulgaria) on Instagram: "Голям да бъде искам...🫣😅😍 А вие какво си помислихте..."

Тръпнем ли за хита утре?:a040:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не би да й е златен... на ръката пръстена? :D 

Само Ивана може да пее за нещо, пък всъщност да не пее за него, хаахха. Малко стана като мисъл на Валери Б.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Някой чувал ли е тази песен някъде че да има 22М?! Нещо ми се отвориха очите май?

 

Ее тази песен е неуспорим хит. Това “Галине, Галине” го повтаряха всички.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Нова доза вулгарност от адашката за Добро утро :heart: 

WWW.INSTAGRAM.COM

May 1, 2023 - 159 likes, 5 comments - IVANA (@ivana_music_bulgaria) on Instagram: "Голям да бъде искам...🫣😅😍 А вие какво си помислихте..."

Тръпнем ли за хита утре?:a040:

Голям да бъде искам - вика! :D 
След повече от 15 години, ще й замирише не на любов... а на хит, естествено! Ивано, Ивано, набара хита с точните думи! Айде дано този път е МЕГА ХИТ!

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Някой чувал ли е тази песен някъде че да има 22М?! Нещо ми се отвориха очите май?

 

Тъй като посланието е към мен - добре са ти се отворили очите. По онова време Пайнер ползваха конкретна система за подсилване на гледания, която след разпада на фирмата останаха да използват само най-запознатите с нея (и най-жадни за слава). Поне според моите 'отворени очи', айде да не излезе че съвсем си налагам личните впечатления както обикновено се прави тук. :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как не й писна на Ивана на тия години да пее за пакети и простотии,а ходи по интервюта и се представя за мега духовната и начетена.. хит няма да види повече то е ясно…

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами след като публиката не й отрази "Този цирк", където даже и в клип беше вложила, остава да се пробва и по първичния начин. Няма да й е за първи път.

Но за да не излиза, че гледам предимно към негативното случващо се в жанра, да отбележа, че напоследък взеха да се възраждат опитите да се направи нещо извън баналната масовка. Меди, Алисия, Анелия... Много силни проекти. Жалко единствено, че трябва да опрем пак до кавърите, за да сме различни.

На Алис и Ан само им липсва бройка фалшиви начални гледания, за да внушат за какви хитове иде реч и да привлекат и естествен интерес. До тогава... дори и след реклама в праймтайма на националния ефир резултатът ще е 5k гледания за час и половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...