Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

Това е доста старо, от 2020-та. Пише, че Биляниш щяла да пуска песен "Имаш да взимаш", но такава песен не е издавала реално тя, а Данна и Десита имат дует с това заглавие. Някой знае ли повече подробности?

TRUD.BG

Популярният модел и инфлуенсър подписа с „Пайнер“ Готова е с първото си парче „Имаш да взимаш“ и клип към него През юни стана майка на момченце Популярният модел и инфлуенсъ

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, mihael каза:

Това е доста старо, от 2020-та. Пише, че Биляниш щяла да пуска песен "Имаш да взимаш", но такава песен не е издавала реално тя, а Данна и Десита имат дует с това заглавие. Някой знае ли повече подробности?

TRUD.BG

Популярният модел и инфлуенсър подписа с „Пайнер“ Готова е с първото си парче „Имаш да взимаш“ и клип към него През юни стана майка на момченце Популярният модел и инфлуенсъ

 

Това е въпросната песен, просто е под друго заглавие:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, mihael каза:

Това е доста старо, от 2020-та. Пише, че Биляниш щяла да пуска песен "Имаш да взимаш", но такава песен не е издавала реално тя, а Данна и Десита имат дует с това заглавие. Някой знае ли повече подробности?

TRUD.BG

Популярният модел и инфлуенсър подписа с „Пайнер“ Готова е с първото си парче „Имаш да взимаш“ и клип към него През юни стана майка на момченце Популярният модел и инфлуенсъ

 

Не мисля че Имаш да взимаш някога е била за Биляниш. Текста е на Десита, а музиката на Галин.

А и Биляниш имаше цяла история за това че е искала да влезе във фолка и да дебютира с кавър на Nema te Nema.

Вероятно от сайта са взели заглавието от този пост където Биляниш е написала част от текста на “Няма те няма”

WWW.INSTAGRAM.COM

12K likes, 27 comments - 🔱BILYANA LAZAROVA🔱️ (@b_lyanish) on Instagram: "Имаш да взимаш още. @easyrentbulgaria #soon"

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

^^Ааа, сетих се!

Ех, ама само на мен ли ми се струва или 2019-та до началото на 2021-ва сякаш е друга ера, доста по-готино са звучали песните тогава. Някъде от около Пиян на Преслава до тази песен на Биляниш. Да, кавър е, но пък Пиян май е оригинал. То и в западната и източната музика от средата на 2019-та, цялата 2020-та и до към средата на 2021-та беше хубав период за хитови песни.

Само преди няколко години е, но си е съвсем друга мини ера според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, irritable2021 каза:

I speak-ah English-ah very much-ah

Тия шматки що правят контент като нямат читава техника за това? Гласа й вибрира все едно повръща докато говори. И как се кефят отзад хаха...

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

NOVINI247.COM

Премиерният български сериал София вкъщи предстои да тръгне в ефира на бТВ.  Той ще пренесе зрителите в колоритния свят на една от най-успешните компании за търговия с недвижими имоти в България. Сериалът разкрива натовареното ежедневие на група млади брокери и техните сложни взаимоотношения в един критичен за компанията...

Пуснаха реклама на този сериал, стори ми се, че май Деси Слава има епизодична роля.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, mihael каза:
NOVINI247.COM

Премиерният български сериал София вкъщи предстои да тръгне в ефира на бТВ.  Той ще пренесе зрителите в колоритния свят на една от най-успешните компании за търговия с недвижими имоти в България. Сериалът разкрива натовареното ежедневие на група млади брокери и техните сложни взаимоотношения в един критичен за компанията...

Пуснаха реклама на този сериал, стори ми се, че май Деси Слава има епизодична роля.

Да, ще участва, а сцените с нея явно са снимани миналата година, когато още беше руса и не беше много отслабнала. Иронично, но аз като нейн фен очаквам с по-голям интерес тази актьорска изява, отколкото новата музика.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

 

Певиците, дебютирали от 2000 г. нататък, се учеха от Ивана. Тези, дебютирали от 2020 г. насам, се учат от Клеа!

Двете топ менторки на чалгата!

 

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, mihael каза:

Да, аз всъщност само заради Деси бих си пуснал този сериал и ако не я бях видях в рекламата нямаше да я регистрирам изобщо.

Явно ще е дама от висшето общество. :D Тя много харесва някакви такива роли, защото и в Столичани в повече играеше някаква примадона, а имам спомени, че и в първия Вип Брадър разиграваше някакви такива артистични сцени.

Да зарязва музиката и да става актриса, тъкмо Андреа може да й помага на изпитите в НАТФИЗ, а в почивките двете могат да ходят да си взимат по нещо за хапване на промоция от близкия LIDL при Гери. :D

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Малееееее 🤣 Тя сериозно ли е съсипала поредна гръцка хитачка?! Вече не знам да плача ли, да се смея ли 😆

Нито едното от двете, просто игнор и това е. Просто 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...