Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, SG каза:

Абе да ти кажа и аз до неотдавна се съмнявах, въпреки че още преди години нейни приближени ми бяха казали, че е излязъл. Докато наскоро не попаднах не на един, а на два сайта, в който го продават на старо на CD. В discogs даже има две бройки, а миналата година даже е имало и поне една продадена, което означава, че като е излизал преди 16 години вероятно е имал цели ЧЕТИРИ продажби. :D

WWW.DISCOGS.COM

View credits, reviews, tracks and shop for the 2007 CD release of "Estoy Aqui" on Discogs.
M.BAZAR.BG

Вижте ДЕСИ СЛАВА - ESTOY AQUI // CD с испанска музика от ➤ гр. София на Цена 20 лв - ID37921803 ✔ Купувайте и продавайте в Bazar.bg ☛ Безплатни обяви без лимити!

Но да, концерта е по-малко вероятен дори от испанския албум. Говорим за Деси Слава.

Правилно не си се възползвал, някъф фалшификат ще да е. Уж Доня, а на снимките, особено вътрешните, ни гледа Гергана. 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, irritable2021 каза:

след като ги познавате - направете го challenge - певица А пее песните на певица Б и й отправя предизвикателство да изпее песните на певица В и.т.н.

То това си е челиндж на целия жанр - гледаш и не може да различиш коя точно пее, напоследък дори заглавията не помагат. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

От сички възможни заглавия ... точно това на Белослава и шопските мариачи ли ... Нечия майка със сигурност. 

 

Ако питат Емилия, ще им каже "Липса на майта ти п**ката" 😘 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Ако питат Емилия, ще им каже "Липса на майта ти п**ката" 😘 

Е да, да бяха взели точно тоя семпъл да е фючeринг Счета и репортерката на Бейза Ходжа, сас сигурност щеше да има голяма избухвация :D

 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:

Правилно не си се възползвал, някъф фалшификат ще да е. Уж Доня, а на снимките, особено вътрешните, ни гледа Гергана. 

 

По-скоро Шакира, включително и в заглавието. :D Някога Доня се вдъхновяваше от западни чалга диви, а днес от Наско Ментата - съдба...

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, BobiTo каза:

Галена нов дует с Криско ли ще пуска утре? @Willy

Галена колкото и да е ларж не мисля, че е стигнала фазата на нелепото фукане, че си мие ръцете с шампанско. Или ще е някоя баш несъобразителна мутреса тип Цветелина Янева, или някоя не съвсем умна ромска изпълнителка с кичозни наклонности тип Софка или Деси Слава.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

По-скоро Шакира, включително и в заглавието. :D Някога Доня се вдъхновяваше от западни чалга диви, а днес от Наско Ментата - съдба...

Nasko Mentata Style

The Original Spanish Troynitsa:

How about the Folkloric Album? 🤣

I suggest the title Desa Marzelana:

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Галена колкото и да е ларж не мисля, че е стигнала фазата на нелепото фукане, че си мие ръцете с шампанско. Или ще е някоя баш несъобразителна мутреса тип Цветелина Янева, или някоя не съвсем умна ромска изпълнителка с кичозни наклонности тип Софка или Деси Слава.

Софка е 

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо се бях зарадвал че щом Криско не беше пускал нищо от над половин година е разбрал,че времето му мина и ще спре да ни тормози,а сега цял албум ще трябва да изтърпим.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Софка е 

Да ти кажа точно на нея ми крещи този кадър... това е то да си си изградил такъв стил, че да те разпознават дори като е замъглена снимката. :D

Аз иначе имам интерес към албума на Криско и се надявам да даде пример на други по-млади изпълнители тип Галин, Меди, Гери-Никол и т.н, които имат пачки, а с години го карат без нито един албум и само на YouTube слава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Мария Илиева е новия треньор. Чели недочели пак - цялата ви работа такава. :D

За Мара може да попитаме точно същото със абсолютно същия отговор ;) 

Освен това Илиева е обявена една от евентуално 4ма треньора. Има доволно мегдан да я допълнят със още 3 сходно никому неизвестни, бедни хорица от народа. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , GSA каза:

Да де, но нито ти, нито аз сме масовия зрител, а даваш генерални заключения на база собствени наблюдения и впечатления, които не отразяват колективната реалност? 

Предаването тогава беше по-гледано от конкурентното Денсинг Старс по БТВ, излъчвано пак в прайм тайма. 

Иии твърдиш, че някой си спомня, че Райна е била в това предаване? Че въобще е имало такова предаване? Че тя и Глория участва в такъв формат и паметта отдавна е затрита.

Като кажеш Райна и всички се сещат за Вип Денс, нали? :D Според мен биха попитали: Коя е Райна!

Тия формати са за времето си. После никой не помни. Особено танцувалните, които изобщо не бяха с брутален рейтинг на фона на Вип Брадър, Мюзик Айдл, Х-фактор и тем подобни реалитита.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

За Мара може да попитаме точно същото със абсолютно същия отговор ;) 

Освен това Илиева е обявена една от евентуално 4ма треньора. Има доволно мегдан да я допълнят със още 3 сходно никому неизвестни, бедни хорица от народа. 

А с какво присъствието на някоя велика звезда в предишните сезони е допринесло за кариерата на някого в този формат?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Бресквица е последвала Галена. Дали Галс е кавърдисала този хит?

 

Защо пък точно тази песен да е кавърдисала? 😁 Може да я направи с Фики!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Защо пък точно тази песен да е кавърдисала? 😁 Може да я направи с Фики!

Имаше стори от колата как си я припява.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

По принцип е точно така. 

По принцип обаче в нормалните предавания е съвсем нормално да имат резервен вариант, когато гостите не сколасат да се затътрят до студиото на самоповярвалата си леличка. 

Явно са се надявали, че няма да има проблем. А и сигурно са запълнили с някого дупката.

преди 20 минути, WindWalkerMonk каза:

Ква кариера има тая Петя Панева, че ше е треньорка бе. На кво може да научи хората тя? Как да не успеят, как никой да не ги знае?

Коя е Петя Панева въобще? За сефте я чувам :D И кой е казал, че ще е треньор?

преди 12 минути, Lelqtian каза:

За Мара може да попитаме точно същото със абсолютно същия отговор ;) 

Освен това Илиева е обявена една от евентуално 4ма треньора. Има доволно мегдан да я допълнят със още 3 сходно никому неизвестни, бедни хорица от народа. 

Глупости. Илиева е точно топ звезда в попа. Жената си прави концерти. Вярно, закъсала е за хитове, ама кой от попа има хитове? Поне има авторитет. Коментарите за нея са топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Значи би трябвало да е факт вече книгата на Камс, защото испанския албум на Доня Десс Е излязъл в някои латино страни, просто тя самата винаги е била твърде обсебена от чалгата и махалата, за да го прокламира.

Аз албум не виждам никъде.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...