Jump to content


Джена - Сърце от лего


Препоръчани коментари

 

музика: Деян Асенов
текст: Джена и Анастасия Мавродиева
аранжимент: Деян Асенов
режисьор: Людмил Иларионов - Люси
сценарист: Людмил Иларионов - Люси
оператор: Йордан Петков

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане не мога да преценя дали ми харесва. 
Клипа се е получил добре, но розовата визия като чели не се вписва много в сюжета.

Иначе дано прокопса в канала на Пайнер и да не се изгуби между клипове на Веско Маринов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът много ми харесва как се е получил, но и на мен розовата визия не ми се вписва в сюжета. Иначе и песента е хубава и носталгична, текста този път й се е получил доста добре на Джена. Музиката и аз на първо слушане не мога да я възприема, ще видим дали ще се получи, но ще ми трябват още няколко слушания на песента, не е като "Пияни нощи" веднага да те грабне за разлика от клипът, който много ми допадна като сюжет и история.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече дори Мария си качва нещата в собствен канал и не знам защо Джена си преебава проектите.

Харесва ми песента,на Джена й се получава с Асенов,но от поредния гаден клип на Люси ми се повръща. Трябва да му забранят да прави клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво пиано и като почнаха тенекииките бляк...

Все едно всеки момент ще запее на Симона "Обади ми се, моля те, вече не издържам".... 1:1 аранжимент.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е супер скучна и евтина!!!
Клипа и тоалетите са по скъпи от самата песен която Асенов е напарил с това кофти качество....
На мен ми харесва на Джена розовата визия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми клипа като идея е добър, но не за този текст. Не можеш да пееш за тротоари и цигари и да даваш невръстни дечица в същия кадър. Отделно се опитват да пресъздадат бедно семейство, панелки, боксониери и т.н. и в следващия момент се появява Audi RS6, и Джена супер натокана, направена, ключодържател с диаманти... 

Отново сериозни забележки имам към текста.... Джена не е имала нещо запеваемо от години насам, като изключим може би части от припева на "Пияни нощи".  

Като цяло добър проект с доста препъни камъни за да стане хит, но да видим. Защо не е в нейния канал? 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав замисъл, лошо изпълнение откъм Деян Асенов(аранжимент 1:1 "Навик", отсвири напомнящи "ВНЛ"). Джена както винаги уникална. Асенов трябва да се старае повече за нея, защото с "Пияни нощи" slay-на. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре се е получило и точно в стил Джена. Изпълнението и текста са супер и ми напомнят на старите нейни песни, които носеха въздействие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хубавата песен на Джен от години. Ще се сети тя истинските ѝ фенове какво (и как) искаме да ни пее. Не одобрявам предните ѝ напъни да има хит на всяка цена, защото това не е марката Джена. Дано стане хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...