Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , DevilWish каза:

Точно пък тоя травестит я надминал. 💩 Сигурно друг травестит е писал тази статия. 😁😁😁😁😁

Айде, сега. Какво ще се залъгваме. И тримата са травестити.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DarkChild каза:

Тя какво прави сега?

Нямам си на идея. Но определено липсват нейните интервюта с култови изказвания от типа на: "Как така тази песен попадна в твоето гърло".

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Jouey каза:

Нямам си на идея. Но определено липсват нейните интервюта с култови изказвания от типа на: "Как така тази песен попадна в твоето гърло".

Най-много липсват подмазвачеството и лицемерието ѝ.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин - Едно си пожелавам - утре в 17:00

Новите певици на Алфа ще ги видим чак догодина

Освен песента на Десита, Лидия и Симона също ще пуснат по една песен

Възможен дует на Галин с Галена

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, xroflx9 каза:

Не знам за вас ама аз имам чувството че Алфа не са пускали песен от 7-8 месеца

Те и да пускат и да не пускат - все едно, кяр няма за жанра. По-добре да продължат с дрехите, отколкото с музиката.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, pacho каза:

Те и да пускат и да не пускат - все едно, кяр няма за жанра. По-добре да продължат с дрехите, отколкото с музиката.

Ако говориш за дрехите,които правеха с Мегз,то отдавна не се занимават с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Това е новината,която всички очаквахме днес! Дано само не е дует с Илиян както се говореше тук,че няма да я слушам.

Не е.

  • Thanks 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, xroflx9 каза:

Това е новината,която всички очаквахме днес! Дано само не е дует с Илиян както се говореше тук,че няма да я слушам.

Нали бяха скарани навремето? Нещо имаше чук и бег там.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво хейтите Алфите... реално те, Даймънд и Мегастар продуцират някаква музика. +- някакви епизодични появявания на Александрова, Сторарови и тн.

Да, хитове за повече от месец отсъстват, но времената са такива. Всичко отива в коша след 7-30 дни. И това е тенденция навсякъде.

Следковидните години се очакваше да са зле.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Готови ли сте за сеира довечера? Надявам се че от Илюжън още не са сложили коледната украса.

 

Аз се чудя да се пусна ли и то само заради сеира 😂 + да видя дали на живо е слаба като на снимките от последното и участие 😄

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Just_Me каза:

Аз се чудя да се пусна ли и то само заради сеира 😂 + да видя дали на живо е слаба като на снимките от последното и участие 😄

Please 🙏🏼

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече в чалгата и един скандал не могат да сътворят - за това пък Рут Колева го направи. :D 

Сезират прокуратурата за скандалната фотосесия на Рут Колева

Районната прокуратура - Пловдив започва разследване на начина, по който е заснета фотосесията на Рут Колева в Перущица. Това съобщи районният прокурор Чавдар Грошев.

Певицата засне видеоклип и снимки, качена върху символичната костница, част от мемориалния комплекс, посветен на три поколения в Перущица. Грошев уточни, че в рамките на месец ще стане ясно дали ще се съберат данни, достатъчни за досъдебно производство.


"Ще бъдат снети сведения от лицата, направили клипа и от кмета на Перущица, за да се види дали са извършени хулигански действия; какъв е паметникът, поддържа ли се, какъв е достъпът до него", уточни Грошев. Той съобщи, че в Районна прокуратура - Пловдив е подаден сигнал на 4 ноември от кмета на Община Перущица Мария Вълканова, в който е посочено, че има хулиганство от страна на певицата пред саркофага на паметника.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...