Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 57 минути, Balkandji1 каза:

Ако бях на негово място, щях да взема отношение по случая в някоя социална мрежа и да дам разяснения. Че е купувал преди е ясно, но този ход на събитията с последната му песен изглежда напълно нелогичен.

Значи е някакъв бъг? То че е странно 400К за един ден е факт, като се замисля. И то не е в първите дни на премиерата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Willy каза:

Какво им отговори за купените лайкове на Нашата? 15к за 2-3 минути бяха дошли. 

Ама айде нека проверим до утре и директно в ютуб. В момента са 1,985,000

Сега проверих и вече са 2 012 672. Дошли са 26-27К за 1 час.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Stela каза:

Ами не мисля така. От години е в бранша, знаеш какъв фурор е предизвиквал, как песните му ставаха тотални хитове.. Сега се справя добре като продуцент, композира музика, продължава да твори, а участията му са винаги фул. Държи си ниво и то стабилно. При всички, даже и в световен мащаб има спад в гледанията, така че нормално и той да не прави колкото е имал преди. Кариерата му ако беше купена нямаше да оцелее толкова години. 

ставаХА. Галин след Няма да ми мине е пята песен.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Платената реклама явно доста умело замества купуването на гледания... Да вземем да кажем на Дес, току-виж е направила поп хит с 500k за денонощие и спре да издава само чалгии.:Jumpy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

ставаХА. Галин след Няма да ми мине е пята песен.

Има стойностни песни след "Няма да ми мине" и добри попадения. 

"Дилема", "Пак", "Да си ми ти", "Едно си пожелавам" са песни със стойност дори да не бяха големи хитове.

"Вендета" си стана среден хит и има 11 милиона.

Сборната им песен "Недей ме вини" е добра и също се беше наложила. Има 15 млн.

"Мамиш" имаше всички качества за хит и е готина. 

От тази година пък имаме "Алкохол", която си стана хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

реален интерес за 48ч.  = 753-673=80к

Ами 40К на ден. Поне стана ясно, че не е купувал. Всъщност рекламата в ютуб не задължава хората да кликнат на клипа. Все пак е проявен интерес за да го отворят. Много повече смисъл има в ютуб реклама, вместо във фейсбук. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Ами 40К на ден. Поне стана ясно, че не е купувал. Всъщност рекламата в ютуб не задължава хората да кликнат на клипа. Все пак е проявен интерес за да го отворят. Много повече смисъл има в ютуб реклама, вместо във фейсбук. 

Рекламата не е само отстрани, а и тия дето тръгват автоматично като реклама на клиповете.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Рекламата не е само отстрани, а и тия дето тръгват автоматично като реклама на клиповете.

Гледане нали се отчиташе някъде след 20-тата секунда от клипа. В повечето можеш да ги пропуснеш преди това и да не ги гледаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ерик говори за Глория и как не може да бъде сравнявана с Галена и Цвъто Янева

Spoiler

 

За ДесиСлава - била най-добрата певица в момента

Spoiler

 

Full video:

Spoiler

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Значи е някакъв бъг? То че е странно 400К за един ден е факт, като се замисля. И то не е в първите дни на премиерата. 

Сас сигурност. Точно нашта чалга уцелва два различни бъга в рамките на седмица. Още малко ще искат и заплати от ютуб като тестъри. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Гледане нали се отчиташе някъде след 20-тата секунда от клипа. В повечето можеш да ги пропуснеш преди това и да не ги гледаш.

С рекламите вероятно не е баш така. Платила си е Доня Галина да му излиза клипа като реклама, дори да я пропуснеш когато там може, пак ще го преброи. 

Но и както и да отчита, няма да му сервира 400 хиляди гледания накуп за един ден. Цура беше харчила пари за такава реклама и никой не отбелязал да е скочила така в рамките на един ден и толкова след премиерата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Гледане нали се отчиташе някъде след 20-тата секунда от клипа. В повечето можеш да ги пропуснеш преди това и да не ги гледаш.

Рекламите отчитат гледания за 5-10 секунди.

 Но ми се струва странно при положение че на мен не ми е излязъл клипа като реклама нито веднъж. Кама ми се пусна към 5 пъти, а няма такива гледания като Галин.

За тези гледания, които е набрал песента му трябва да се пуска по-често от рекламата на Takeaway.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Грамитата са пропуснали този мегахит:

Няма налично описание.

Хит на три турски морета! Бг версията я няма качена никъде! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum & @WindWalkerMonk

Защо това видео не беше изпратено на Оскарите за най-добър късометражен филм? Между другото, видеото показва реалност - Цветлина наистина уби музикалната кариера на сестра си.

 

 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

И аз не знам как я е убила. Цветелина изобщо занимава ли се с музика? Не съм чувал за нея от около 15 години.

Да, само че пее по механи, събори и подобни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...