Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 46 минути, ANGEL каза:

Всъщност с тия реклами Галин доказва къв комплексар е. Сакън Десита да не го измести от трендинга, защото за пореден път изкарва най-качествената продукция сама от цялата Алфа. Сред новите попълнения може да са и тоя гейтак Мартин Златански дето се пробваше с някакви кавъри на Меди и Адам. За Ина Гаярди се съмнявам да се премести от Криско при Галин - на нея пеенето не и е приоритет, нито участия нито нищо, има си достатъчно пари от Вени фризьорчето, че сама да си се продуцира. Пък и таргета на Галин са тийнейджъри (15-19 годишни) с повече пари на мама и тати. Поне все още сякаш няма издънка при него като гласови данни, но да видим новите. 

Тя от много време вече не е при Криско. Затова си смени псевдонима от Галардо на Гаярди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Според мен са:

Ина Гаярди - всички от Алфа я последваха едновременно

Славина - пее беквокали в новата песен на Адам и харесваше коментари където я питат в Алфа ли е вече

Елизабет Иванова - Галин сложи снимка на нейните очи когато го питаха кои са новите изпълнители

Аз чух за Мирела от "Игри на волята" 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, ANGEL каза:

Всъщност с тия реклами Галин доказва къв комплексар е. Сакън Десита да не го измести от трендинга, защото за пореден път изкарва най-качествената продукция сама от цялата Алфа. Сред новите попълнения може да са и тоя гейтак Мартин Златански дето се пробваше с някакви кавъри на Меди и Адам. За Ина Гаярди се съмнявам да се премести от Криско при Галин - на нея пеенето не и е приоритет, нито участия нито нищо, има си достатъчно пари от Вени фризьорчето, че сама да си се продуцира. Пък и таргета на Галин са тийнейджъри (15-19 годишни) с повече пари на мама и тати. Поне все още сякаш няма издънка при него като гласови данни, но да видим новите. 

Е тя се премести от Криско в Пайнер точно заради участията. :D Не знам, обаче, защо не отиде в Алфа, щеше да се впише повече, отколкото в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Не е казано, че цели да е песен за поздрави за рождени дни. Щом е балада, сигурно честити на бивш и му пожелава всичко хубаво, въпреки че й е еб.л макета! 

Но по-вероятно е крала от Екстра Нина Димитрова, държаща ключовете към портата между Европа и азия! 

 

Всъщност си прав. Най-вероятно такава песен ще е. :D И можем само да се радваме ако се е вдъхновила от ретро балада. Но тя песента нали щяла да е сръбски кавър, тъй че по-скоро някакво такова звучене чакаме.

Напоследък в поп-фолка взеха пак да се засилват с кавърите. На Галена всъщност и трите й песни тази година не са съвсем авторски. Дали не се опитват комплексно да докарат нова ера като златната?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Всъщност си прав. Най-вероятно такава песен ще е. :D И можем само да се радваме ако се е вдъхновила от ретро балада. Но тя песента нали щяла да е сръбски кавър, тъй че по-скоро някакво такова звучене чакаме.

Напоследък в поп-фолка взеха пак да се засилват с кавърите. На Галена всъщност и трите й песни тази година не са съвсем авторски. Дали не се опитват комплексно да докарат нова ера като златната?

Не си отклонявай вниманието от същественото ❤️ https://www.facebook.com/photo/?fbid=6093129500697596&set=a.390533344290602

May be an image of 1 person and standing

  • Wow 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Senhor каза:

Това не е баш така. 1997-1998 повечето й песни си бяха чисти плагиати на Цецините. Та чак до 2003.

И кои са тия "повечето" песни? Всичките й хитове в този период нямат нищо общо с песни на Цеца - "Носталгия", "Уморих се от теб", "Откраднат миг", "Стопроцентова жена", "Скъпи, купи ми нещо", "Бодигард"...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Гальо каза:

Това е едната нова певица на Алфа, казах ви😅 Зорница Петрова..

https://instagram.com/zornycapetrovaa?igshid=YmMyMTA2M2Y=

За другите не знам и аз, за Мирела чух също.

Ще останете изненадани съвсем скоро за друото им ново попълнение.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, stereoto_ каза:

Ще останете изненадани съвсем скоро за друото им ново попълнение.

Ще е жесток цирк да се гледа как Галин досега им помпа егото на тия, и сега новите като станат приоритет, и като почне да ги предлага по участия вместо Десити, Лидии, Симони

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

Ще е жесток цирк да се гледа как Галин досега им помпа егото на тия, и сега новите като станат приоритет, и като почне да ги предлага по участия вместо Десити, Лидии, Симони

Като бардак. Винаги трябват нови к***и.

  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Гальо каза:

Ще е жесток цирк да се гледа как Галин досега им помпа егото на тия, и сега новите като станат приоритет, и като почне да ги предлага по участия вместо Десити, Лидии, Симони

Единствената певица от тази компания, която би могла да направи нещо без Галин защото за разлика от Лидия и Симона тя прави песните си сама!

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те с галин и сума дуети нямят по един стабилен масов хит, какво остана и сами 😀

цялата фирма е смешна и нямя тежест. Прилича на нещо правено набързо с цел бърза печалба от шайла амбициозни провинциалисти - гялин, гяджетата му озвучители и тн

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, -A. каза:

Единствената певица от тази компания, която би могла да направи нещо без Галин защото за разлика от Лидия и Симона тя прави песните си сама!

И аз само нея харесвам, но нещо изобщо не и се получава. Пуска жестока песен, нещо пак не нацелва хита, който и е нужен. Не знам харизва ли няма, но няма заслужения успех. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Еуфория и Маракеш са минали милион стриймове в Spotify. Рекордни 13 песни над тази граница, за бг артист.

Боли ме

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Дреме й на пичката, права си е! Не требе да й дреме, както вика: абе мухльо, виж се къф си смотаняк.

Пат-пат! Чат-чат! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...