Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 29 минути, SG каза:

Значи има шанс след десетина години да си уреди дует и с Цеца.:cv:

А Галена се заема с доста отговорна задача да се бори в една лига с емблеми като песента на Илиян или пък тази на оригиналната кралица на рождените чалга дни.:heart:

Или както би казала Глория - "Вървиш по острието, миличка".

И това е много голям хит и до днес

преди 12 минути, xroflx9 каза:

Явно тая година няма да имаме smash хит като ВНЛ или 1000 пъти.

Имаме три пъти по-големи хитове тази година.

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Според мен са:

Ина Гаярди - всички от Алфа я последваха едновременно

Славина - пее беквокали в новата песен на Адам и харесваше коментари където я питат в Алфа ли е вече

Елизабет Иванова - Галин сложи снимка на нейните очи когато го питаха кои са новите изпълнители

Ина Гаярди е добре,другите не ги знам.Аз си мисля че и ще изхвърчи някой скоро. Да видим дали ще е Адам или Десита.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Ина Гаярди е добре,другите не ги знам.Аз си мисля че и ще изхвърчи някой скоро. Да видим дали ще е Адам или Десита.

Аз бих заложил на Адам, въпреки че не си го представям на друго място освен ако не се самопродуцира.

Десита стабилно я прикоткват от Ра Мюзик и е с шефовете им всеки ден по сторита, но някак ме съмнява да остави Галин.

Винаги има и вариант Лидия да ѝ омръзне да си дели хонорара. Наско Колев има достатъчно връзки да я продуцира без Алфа.


Иначе това е Славина

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, WindWalkerMonk каза:

Това защото Гло по душа е дива котка и нея е страх. 

Особено ако са момченца с големи ...възможности

Примата не е само някаква си котка. Тя е и куче, и котка. :heart:

преди 31 минути, Stela каза:

Може и да не е Драгана, макар че и аз за нея се сетих първоначално. Би могло да се получи, но много зависи от песента. Драгана не е това, което беше преди като позиции. 

И двете не са, но Драгана чисто като име е известна Балканска легенда, докато Глория дори и само в България не остана като чак такова име, уви.

преди 12 минути, asylum каза:

И това е много голям хит и до днес

Да, вярно, не знам как я пропуснах.

Като цяло рождените дни предразполагат за подобни бързи песни и купон. Доста интересна и рискована идея от Галена да заложи на балада, но ако резултатът е добър може и да се получи хит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз бих заложил на Адам, въпреки че не си го представям на друго място освен ако не се самопродуцира.

Десита стабилно я прикоткват от Ра Мюзик и е с шефовете им всеки ден по сторита, но някак ме съмнява да остави Галин.

Винаги има и вариант Лидия да ѝ омръзне да си дели хонорара. Наско Колев има достатъчно връзки да я продуцира без Алфа.


Иначе това е Славина

 

А да,поредната песен,по която форума беше луднал,а аз се чудих какво им харесва.

Адам не го виждам като самопродуциращ се при положение че дори в Алфа не може да нацели някой голям хит. Ако напусне според мен ще приключи и кариерата му.

Като цяло за мен е безсмислено да дебютират още имена като Галин не може да продуцира правилно и сагашните си 4,но да видим какво ще стане. 2023 май ще е интересна за Алфа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Според мен са:

Ина Гаярди - всички от Алфа я последваха едновременно

Славина - пее беквокали в новата песен на Адам и харесваше коментари където я питат в Алфа ли е вече

Елизабет Иванова - Галин сложи снимка на нейните очи когато го питаха кои са новите изпълнители

Аз залагам на Гери Петкова - друга инфлуенсърка, която беше пускала песни в ютуб. Освен това имам спомен, че участваха заедно в някакъв интернет тийн сериал. Елизабет и Славина може, но за Ина се съмнявам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ANGEL каза:

То и Глория не е това, което беше преди 20 години. :D

Е така е, факт. Исках да кажа, че ако се разчита на това песента да се забележи заради Драгана няма да е толкова лесно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Ина Гаярди е добре,другите не ги знам.Аз си мисля че и ще изхвърчи някой скоро. Да видим дали ще е Адам или Десита.

Това е Славина - инфлуенсърка е

Десита събра опит, поналожи се е дори и да се махне от Алфа си мисля, че пак би си имала успех. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Каква Драгана? Александър Тарабунов сигурно ще е. 

Стига де ... Толкова срещи, снимки, гостувания при Драгана и накрая Таранбунов.. Не мисля 😁😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Стига де ... Толкова срещи, снимки, гостувания при Драгана и накрая Таранбунов.. Не мисля 😁😁

Или може пак с група Луна? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Според мен са:

Ина Гаярди - всички от Алфа я последваха едновременно

Славина - пее беквокали в новата песен на Адам и харесваше коментари където я питат в Алфа ли е вече

Елизабет Иванова - Галин сложи снимка на нейните очи когато го питаха кои са новите изпълнители

Ина подписа с Пайнер преди няколко седмици, така че не. 

За Славина е доста възможно да влезе в Алфа, така че няма да се изненадам.

Елизабет... израстнали сме в един квартал и никога не е показала някакви гласови данни, така че не знам... Силно се съмнявам.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mousie каза:

 

Елизабет... израстнали сме в един квартал и никога не е показала някакви гласови данни, така че не знам... Силно се съмнявам.

 

А една Лидия има гласови данни ли?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Или може пак с група Луна? 

Предишния им дует не беше лош. Аз честно казано не съм ги следила и не знам дали още пеят и на какво ниво са. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

@all искам да ви питам, боли ли ви гугутката за някой ? Мене ме боли гугутката за всички бивши, да умрат! 

Заболяваме като видя фейса на Ваня Великова. И ушите ме заболяват като я чуя да вряка. Общо взето е това. 😂

  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

@all искам да ви питам, боли ли ви гугутката за някой ? Мене ме боли гугутката за всички бивши, да умрат! 

Не, аз съм си клюкарка и следя всичко живо как е и какво прави. Профилактично ако са по-зле от мен да им се посмея, не за друго…

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

Не, аз съм си клюкарка и следя всичко живо как е и какво прави. Профилактично ако са по-зле от мен да им се посмея, не за друго…

Много обичам ❤️ 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Като цяло рождените дни предразполагат за подобни бързи песни и купон. Доста интересна и рискована идея от Галена да заложи на балада, но ако резултатът е добър може и да се получи хит.

Не е казано, че цели да е песен за поздрави за рождени дни. Щом е балада, сигурно честити на бивш и му пожелава всичко хубаво, въпреки че й е еб.л макета! 

Но по-вероятно е крала от Екстра Нина Димитрова, държаща ключовете към портата между Европа и азия! 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Е тя в началото там баш като беше на върха имитираше Драгана. После след 2002 почна да имитира Цура. 

Това не е баш така. 1997-1998 повечето й песни си бяха чисти плагиати на Цецините. Та чак до 2003.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, WindWalkerMonk каза:

@all искам да ви питам, боли ли ви гугутката за някой ? Мене ме боли гугутката за всички бивши, да умрат! 

Тая вече прилича на Дора от толкова филтри.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Това защото Гло по душа е дива котка и нея е страх. 

 

tenor.gif

Ще я обидиш. Глория е рак с асцендент скорпион, не си си научил домашното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност с тия реклами Галин доказва къв комплексар е. Сакън Десита да не го измести от трендинга, защото за пореден път изкарва най-качествената продукция сама от цялата Алфа. Сред новите попълнения може да са и тоя гейтак Мартин Златански дето се пробваше с някакви кавъри на Меди и Адам. За Ина Гаярди се съмнявам да се премести от Криско при Галин - на нея пеенето не и е приоритет, нито участия нито нищо, има си достатъчно пари от Вени фризьорчето, че сама да си се продуцира. Пък и таргета на Галин са тийнейджъри (15-19 годишни) с повече пари на мама и тати. Поне все още сякаш няма издънка при него като гласови данни, но да видим новите. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...