Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 28 минути, -A. каза:

Последната бърза песен на Глория която ставаше за слушане.

11 години са минали!

След това има попадения, но повечето са балади.

Грешка. 10 години минаха, а песента е тази.

Един приятел Тенчо много й се кефеше по онова време. 😇

Редактирано от Balkandji1
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, adorable каза:

Цеца е една криминалка, която държи оръжие вкъщи. Замесена е в брутални схеми и т.н. Филми правиха за нея чак. Има държави от Югославия, където не стъпва. Що? Ореол имала. Да е жива и здрава, таланта си го има, но ако не бе Аркан да трови психиката на конкурентките й, щеше да си е останала само с една Кукавица. Ай аман от тия сръбски пачи, нашите са по-талантливи. Ти лично нареждаше Брена. Въртите както ви е удобно. Разбрахме ви мнението за Глория, не е нужно всеки ден. Като не ви кефи сега, пуснете си албума "Илюзия" или някой хит на някоя клубна терминаторка.

И Глория пусна най-силната си продукция, спонсорирана от мутра ;) Двоен аршин. Не понасям Цеца, но и Гюрга не беше светица в ония години. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Balkandji1 каза:

Цветея? Аман от непреодолимото желание на селяните да са оригинални.

Те с Наси до последно не знаели как да кръстят детето и накрая Джени като родила, се обърнала към съседната родилка и така избрали името. 

  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Wow 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Грешка. 10 години минаха, а песента е тази.

Един приятел Тенчо много й се кефеше по онова време. 😇

Туй беше хит

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, adorable каза:

Цеца е една криминалка, която държи оръжие вкъщи. Замесена е в брутални схеми и т.н. Филми правиха за нея чак. Има държави от Югославия, където не стъпва. Що? Ореол имала. Да е жива и здрава, таланта си го има, но ако не бе Аркан да трови психиката на конкурентките й, щеше да си е останала само с една Кукавица. Ай аман от тия сръбски пачи, нашите са по-талантливи. Ти лично нареждаше Брена. Въртите както ви е удобно. Разбрахме ви мнението за Глория, не е нужно всеки ден. Като не ви кефи сега, пуснете си албума "Илюзия" или някой хит на някоя клубна терминаторка.

Имала ореол. На черна, злобна, крива гарга.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Те с Наси до последно не знаели как да кръстят детето и накрая Джени като родила, се обърнала към съседната родилка и така избрали името. 

Тъй ще каже. Срам я е.

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, adorable каза:

Цеца е една криминалка, която държи оръжие вкъщи. Замесена е в брутални схеми и т.н. Филми правиха за нея чак. Има държави от Югославия, където не стъпва. Що? Ореол имала. Да е жива и здрава, таланта си го има, но ако не бе Аркан да трови психиката на конкурентките й, щеше да си е останала само с една Кукавица. Ай аман от тия сръбски пачи, нашите са по-талантливи. Ти лично нареждаше Брена. Въртите както ви е удобно. Разбрахме ви мнението за Глория, не е нужно всеки ден. Като не ви кефи сега, пуснете си албума "Илюзия" или някой хит на някоя клубна терминаторка.

И Цветелина Янева е криминалка. Разликата е, че не прави концерти с 3 часа пеене на живо пред 100 000 души. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

И Глория пусна най-силната си продукция, спонсорирана от мутра ;) Двоен аршин. Не понасям Цеца, но и Гюрга не беше светица в ония години. 

Ох... спонсорирани са клипове и концерт, като за концерта не е един спонсор, пише ги черно на бяло. Второ, аз имам и по-любими албуми от "Крепост". 10 години преди него тя беше звезда. В периода на "Крепост" лаврите обра Ивана и само Ивана, а не бе едноличен лидер. Аркан е подкупвал радиостанции, композитори, действал е с доста нечестни методи спрямо колеги на Цеца, за да ги разчисти (не просто от сцената), визирам Драгана. Самата Цеца е заподозряна за убийството на Джинджич. Занимавала се е с кланове и незаконни футболни трансфери. Банално е тая история да я повтаряме. Не ми е известно Глория да е правила такива неща. Мафията тук не е като там.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, adorable каза:

Боклук е много силна дума, не знам защо човек като теб я използва - изказът не добива повече тежест така. Само ще ти кажа, че имаше период, в който бях по-малък и имах претенции към Глория да прави нещо повече, така да го кажем - тя помни и дори го каза на представянето на книгата. В момента според теб "лижа", ок. Никога не сме си пили кафето, нито целя това. Има хора, които го правеха и вече не са сред феновете й. Те ходеха с дискографиите по предавания, не аз. И сега се сърдят и клечат на други певци, псуват я, защото не се домогнаха до нея. Аз не съм я предавал, с критика или без. Периодът е труден за всички и е редно повече да се влиза в положение на хората като цяло. За пореден път казвам, виждам старание от нейна страна, променила е много неща. А когато се критикува, има начини. Не е нужно да го правя пред @HIStory, за да си каже колко обективен фен съм. Никога не съм бил гъзолизец. Нито в живота, нито в работата (нали сме работили на едно място... само ако имаше как да знаеш на какво съм правил ръководството), но в живота така не става. Остро и грубо. Първо, трябва нещо да си дал от позицията си на някакъв... Най-малкото, което е, дай пример, факти, теза и чак тогава очаквай да бъдеш разбран. Аман от криворазбрани дискусии, кадифясах вече. Кажи поне кои песни искаш да чуеш на концерта догодина. :)

Като цяло не мисля, че който и да е фен има място до някой изпълнител. Съвети се дават, когато ти се плаща за тях.

Иначе за концерта доста песни бих си поръчал, но нека на този етап е "Сбогом, адиос". Благодаря предварително! :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DenFevgo каза:

И Цветелина Янева е криминалка. Разликата е, че не прави концерти с 3 часа пеене на живо пред 100 000 души. 

Така е, прав си тук.

преди 1 минута, DenFevgo каза:

Като цяло не мисля, че който и да е фен има място до някой изпълнител. Съвети се дават, когато ти се плаща за тях.

Иначе за концерта доста песни бих си поръчал, но нека на този етап е "Сбогом, адиос". Благодаря предварително! :D

Ще я имаш. От сега ти казвам. И съветите знам как, кога и дали да ги дам, за да стоя адекватно. В крайна сметка всеки си има самочувствие и не бива да изпада в унизителна позиция. Подходът е важен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Туй беше хит

 

Помня. Среден някакъв. Яка е песента.

Това също беше хит поне у дома:

А това от предната година беше хит и в други домове освен моя:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DenFevgo каза:

Защото отстрани всичко изглежда много лесно, когато е на чужд гръб. 

И какво му е трудното да провеждаш телефонни разговори с хора? Тя това прави, а като чета за нея, оставам с впечатление, че модерния музикален бизнес се крепи на нейните рамена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Така е, прав си тук.

Ще я имаш.

Между другото по концерти грам не е наблягала на тотални хитове като "Дива нощ", "Илюзия", "Децата", "Скъпи, купи ми нещо", "Бодигард", "На неверен да съм вярна", "Откраднат миг",  "Присъда", "Намери си майстора", оригинала на "Приятелката", "По навик", "Кукла на конци", "Вика моята душа"... Смятам и че е време да се сложи край на миксовете от преди 20 години, които все още пее - ясно ти е кои са. Обидно е за песен като "Крепост" да бъде сбутана в някакъв общ микс без никаква сила и тежест. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямах предвид ореол като това, че е светица. Ясно ми е ква е Цура сръбска скапаната. Имах предвид за голяма част от хората е мегазвезда. Тва че продават с другите плескавици по 100 000 билета е показател. Глория не мое 3 000 да продаде.

много е лимитирана бабче.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Balkandji1 каза:

Помня. Среден някакъв. Яка е песента.

Това също беше хит поне у дома:

 

 

И у нас беше хит, даже щях да я постна, но с отказах, щото не се оцени масово. Ма ето - в 2 домакинства поне е звучала :)

преди 9 минути, Balkandji1 каза:

И какво му е трудното да провеждаш телефонни разговори с хора? Тя това прави, а като чета за нея, оставам с впечатление, че модерния музикален бизнес се крепи на нейните рамена.

Пълно е с мениджъри, но не са успешни като Сашка. Явно просто има по-добри умения за водене на преговори, чар, връзки и т.н. Свикнали са си с нея и трудно пробива друг сред кръчмарите. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И само в допълнение, за да си кажа цялата болка - никой не иска да гледа постоянно Симона до Глория на сцената, било то като дуетен партньор или беквокал. Те са две отделни изпълнителки, все тая какви успехи има Симона или дали изобщо има такива. Никой не отива на концерт на Глория, за да гледа дъщеря й. Това беше и един от проблемите на концерта в Пловдив - Симона, нейните "ученички" и Славеев сборно пяха колкото Глория, да не е и повече. Хората искат нея, не балерини и подгряващи. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е много лимитиран изпълнител:

1. Тя не прави кавъри, което е безумно тъпо решение. Едни от най - големите хитове на Ивана, Камелия, Деси Слава, а дори и в световен мащаб на Мадона, Уитни, Селин Дион са кавъри на песни. Това я ограничава страшно много, и поне преди като искаше подобна песен правеше копи/пейст на песента, но за да не е същото я изменяше и тя ставаше една идея по - зле. Примери няма нужда да давам?

2. Тя не сменя екипите, което е безумно. Няма как да се развиваш ако тъпчеш на едно място с хора, които очевидно са изчерпани до болка.

3. Тя не се води по модните течения в музиката. Дори не им дава шанс, застинала в пълнежите от 2005 (не дори хитовите течения тогава) тя продължава да бълва на кило песни, които НИКОЙ не слуша. Буквално бълва е точната дума, а те са еднакви и отвратителни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DenFevgo каза:

Мхм, затова от него излезе мега хит като "Трепни"... Нека спрем с глупостите. :)

Де да беше само Трепни. Албумът й има 5 песни над 50М и всичко друго също мачкаше с интерес. 

Фенове на Глора тръгнали да говорят как Цеца била слаба...

преди 20 минути, Emanuela.Carey каза:

Тази снимка как ми напомни на 2010 - кенефни снимки и руси екстеншъни  ❤️

29D2732E-8DA8-4445-B916-DDAA5C77C3A3.jpg

*Gergana - Facebook* slowly starts playing in the background

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...