Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 28 минути, stereoto_ каза:

Какви хитове, какво нещо.. 
Джена трябва да им забрани да й включват песните в компилации с такива некадърници.

Добре, че са Пияни нощи, Автогол и Красив герой, че думата хит нямаше да отива. А това е Хит Бикини по-скоро, не и Есен! Иначе песните на Симон, Соня Немска, Джулия и Мария поне са слушаеми за разлика от повечето други. Ама да не се излагат да слагат лятни песни в есенна компилация, както пролетните в лятната. :D 

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, GSA каза:

Майко - кака излиза днеска. Умирам…

 

Щом ти харесва "А бях ти казала", тази със сигурност ще ти хареса поне толкова! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Разкошна е. Текстът е попадение, смислена песен, все пак е Райна. Музиката е яка също: 

Kоментирай!

image.png

  • Wow 1
  • Love 1
  • drunk 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:
Kоментирай!

image.png

Боже, направо е като Коледата тези дни. Само любимки ще пускат клипове. Нинка е класа. Ясно е, че ще мачка пак!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая втора открояваща се песен за сезона. Веднага се забива.

Райна остана най-голямата звезда в Пайнер. Сега загрях, че тя прави 20 години на сцена. Чудя й се какво още прави в тази фирма.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

Най-накрая втора открояваща се песен за сезона. Веднага се забива.

Райна остана най-голямата звезда в Пайнер. Сега загрях, че тя прави 20 години на сцена. Чудя й се какво още прави в тази фирма.

21 години.. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, GSA каза:

21 години.. 

Така де, вярно че същинския дебют вкл. песента Гасне пламък бяха някъде от втората половина на 2001. Аз малко по албума се заблуждавам.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Сторитата на Десита за Денис са ми някак с лош вкус. Ясно е че ѝ липсва, но при положение че той имаше друга приятелка когато почина и Десита пишеше песни за това как той изневерява на приятелката си с нея - не смятам че трябва да качва снимки как се целуват и любовни съобщения.

Още повече че беше обвинила Алекса за смъртта му. Всичко това ми изглежда като някаква надпревара на негов гръб за това “коя е обичал повече”.

Защо непременно всичко трябва да се качва? Нека си скърби за него без да прави провокации.

Явно всички са против Алекса след като дори Емрах е качил снимка на Десита и Денис на стори + Емрах, Антонио и Деси взеха посмъртната му награда в Илюжън преди вр, от Алекса нямаше и следа.. Има нещо..

А даже на едната снимка на Деси, Денис е с русия перчем, а това е няколко месеца преди смъртта му, не е от времето, в което бяха официална двойка 🤔 Което е мн странно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Just_Me каза:

А даже на едната снимка на Деси, Денис е с русия перчем, а това е няколко месеца преди смъртта му, не е от времето, в което бяха официална двойка 🤔 Което е мн странно.

Десита сама каза че всичките ѝ солови песни са по истински случай.

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този МУлан яко го набиват за нищо, явно има много здрава кесия :D

И двете му бози в компилация, която въобще няма нищо общо с хитове :D

Бих си рипнал само 2-3 песни и хвърлям диска :D

  

преди 4 часа , Just_Me каза:

Явно всички са против Алекса след като дори Емрах е качил снимка на Десита и Денис на стори + Емрах, Антонио и Деси взеха посмъртната му награда в Илюжън преди вр, от Алекса нямаше и следа.. Има нещо..

А даже на едната снимка на Деси, Денис е с русия перчем, а това е няколко месеца преди смъртта му, не е от времето, в което бяха официална двойка 🤔 Което е мн странно.

Ще излезе, че преди с Десита си е бил в нормално обкръжение, и след това е кривнал от пътя в обкръжението на тази.

Ще очакваме един в зъбите ти скоро от тебе ...

Нещо се опитват пак лешперите да трупат гледания ама тоя път не им се получава.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DevilWish каза:

Може да бъде изображение с 6 души и текстово съобщение

То хубаво есен, но къде са хитовете? И толкова ли са изпаднали, та слагат извънземно, Дион + две други никому неизвестни бедни женици от народа, които дори до номер не са стигнали, на предната обложка? 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FolkEmpire каза:

Този МУлан яко го набиват за нищо, явно има много здрава кесия :D

И двете му бози в компилация, която въобще няма нищо общо с хитове :D

Бих си рипнал само 2-3 песни и хвърлям диска :D

Сакън недей! Направи както е модерно, обяви шумно как ще го пускаш от някъде. Нека видят и разберат всички как го правиш! 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , xroflx9 каза:

Дора,Симона,Галена,Преслава,Адам,Весо и Робов😀 а ти?

Галена, Преслава, Алфите, Робов, Весо, Андрешка, ЕмануелЯ, Меди, Азис, Константин, Глория и още ... 😁 Доста са, но все пак не са всички 😁

  • Like 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , xroflx9 каза:

1 година. В крайна сметка излезе ли становище от полицията дали е убийство,самоубийство или инцидент? Мисля че не. Бързо се потули случая,така че май наистина не е самоубийство.

 

Не е излязло нищо или поне аз не съм разбрала. Ако беше излязло все щеше да се чуе и пише по темата. Жалко, защото един млад човек си замина и каквато и да е причината трябва да се потърси отговорност и да се търси истината. Аз изобщо не вярвам да се е самоубил, няма логично обяснение. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Lelqtian каза:

Когато си поръчаш Рашия от Али експрес ... през Интернет експлорър ... 

Тук не моа се съглася, по скоро Рашия е тяхна имитация. Още 2003 в мрежата се беше появило фенче на Глория дето се увило в перде и пее 100% жена. Те на баба ти феновете са пионери, имаше един чак пола си смени още преди години. Къде Рашия е тръгнала да се мери с истинските царици. Абе дет се вика, не е ли пял 100% жена с роклята на мама, не ми го брой за фен.

  • Haha 3
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Stela каза:

Не е излязло нищо или поне аз не съм разбрала. Ако беше излязло все щеше да се чуе и пише по темата. Жалко, защото един млад човек си замина и каквато и да е причината трябва да се потърси отговорност и да се търси истината. Аз изобщо не вярвам да се е самоубил, няма логично обяснение. 

https://lifeonline.bg/bg/godina_sled_smyrtta_na_denis_teofikov__kakvi_sa_zakliucheniqta_na_razsledvashtite

Цитат

От редaкцията на LifeOnline.bg пуснахме запитване до Районна прокуратура София, които са заети с разследването, докъде е стигнало то и какви са заключенията.

 

От там и отговориха лаконично, че разследването продължава.

Цитат

Със сигурност теорията за самоубийство е била отхвърлена и случаят се разглежда като инцидент. Свидетелите на случилото се, които са шест или седем, на няколко пъти са променили показанията си.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Станало е нещо и се опитват да го прикрият, щом свидетелите си менят версиите...

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Не е излязло нищо или поне аз не съм разбрала. Ако беше излязло все щеше да се чуе и пише по темата. Жалко, защото един млад човек си замина и каквато и да е причината трябва да се потърси отговорност и да се търси истината. Аз изобщо не вярвам да се е самоубил, няма логично обяснение. 

Нека по повод този тъжен ден да си обявим мир помежду ни

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...