Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , adorable каза:

Не мисля, че някой е възприел насериозно сравненията между тази и онази певачка, еле па Кати, с Глория. Разбира се, че има ирония и не бива човек да се връзва. Само че, нали, някак е тъпо тия иронии да са все на гърба на Глория. А като погледнем реално участията на терминаторките, да ни идва да се застреляме. Ама на тях по презумпция всичко им е простено.

Ето снощи Глория разцепи в пиано бара - пя си пак жестоко и хората си изригваха на "Златна клетка", "Феникс", "Не заслужаваш" и т.н., даже пя "Пепеляшка", "Ненаситна" и акапели на "На мъжете, които не обичах", "Нека останем приятели", "Вика моята душа" и песни, които не пее по принцип, ама хората си ги знаят. На 3-ти е в Театро с Дани Милев. В смисъл, няма как да ги имаш предвид всичките тия неща и да кажеш, че не държи добро ниво. Не разбирам защо всеки път трябва да се привеждат някакви факти, за да се докаже на някого нещо. Който иска да се увери лично на живо, може да го направи на една ръка разстояние.

По една друга тема - много ме изкефи интервюто на Роксана при Мон Дьо и най-вече как е изобличила Галин. Първична е, но е супер откровена.

Било е жестоко снощи наистина. Толкова много стари песни е пяла, че да ти се напълни душата.

За албума каза ли нещо?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо подмокряне пак че нафталинената Гюрга пяла в никому известен пиано бар. Така като гледам отзивите в Гугъл си е пълна дупка,но все пак такова е и нивото на баба ни🤡

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Голямо подмокряне пак че нафталинената Гюрга пяла в никому известен пиано бар. Така като гледам отзивите в Гугъл си е пълна дупка,но все пак такова е и нивото на баба ни🤡

Кое не е дупка?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Голямо подмокряне пак че нафталинената Гюрга пяла в никому известен пиано бар. Така като гледам отзивите в Гугъл си е пълна дупка,но все пак такова е и нивото на баба ни🤡

Мисля, че трябва да излезеш от панелката и да провериш.

  • Like 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, stereoto_ каза:

Мисля, че трябва да излезеш от панелката и да провериш.

Никога не съм живял в панелка и не виждам какво общо има с темата това. Фактът че всеки втори отзив за въпросния бар е отрицателен и че се посещава предимно от фенове на Трактористката е достатъчно показателен какво е нивото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах черния бизон била една от най-популярните личности в държавата, сигурно говори за циглетата-съетносджии :D

"Купувам вече дърва с тонова" ми продължавай скоро ще има бетон само заради такива като теб :) Не че вече положението със залесяването не е плачевно.

Ми кюмюр си ма бизон :D

И тая като Кали тръгна моралистка да става и да плюе по жанра който я е хранил и я е направил това, което е в момента, щото е събрала малко кинти и е решила, че е самостоятелна и може да си прави каквото иска голямата работа стана тая циганка.

Монтажиста както винаги не си обработва видеото за ТВ а директно го пуска както го е снимала камерата и вместо черни ленти картината е опъната и тия са като гадулки :D

Обидила се, че Софка не яе поканила, е ти пари нямаш ли голямата работа един билет да си беше купила :D

Айде още малко кинти от интервюто за "мечтаната къшшшшта" :D

  • Like 2
  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Кака ви Тодора кой пак ѝ даде паролата за инстаграм та е качила 500 сторита 

05A3F324-073D-4138-A98C-DD09CA861CBE.jpeg.3a5673c4e5671a63668222562aee66bf.jpeg

Наистина е много досадна. Съвсем скоро мисля да я докладвам за спам,това не е сериозно. Добре че ангажираността ми в инстаграм с чалгарките е ниска и рядко ми се появяват  сторита и на малкото,които следвам.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Роксана като види камера и се превръща в някакъв философ на тема човещина и целомъдрие.

Синът ѝ на 20 не правил такива неща. И той като Лоренцо ще излезе някоя сокерес шушумига с нелегални призвания.

Не знам как не е теглила речта за уважението към циганите в чужбина за 10ти път този месец или просто са го изрязали.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, xroflx9 каза:

Наистина е много досадна. Съвсем скоро мисля да я докладвам за спам,това не е сериозно. Добре че ангажираността ми в инстаграм с чалгарките е ниска и рядко ми се появяват  сторита и на малкото,които следвам.

Кои следваш, че ми стана интересно? 😁

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 година. В крайна сметка излезе ли становище от полицията дали е убийство,самоубийство или инцидент? Мисля че не. Бързо се потули случая,така че май наистина не е самоубийство.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Било е жестоко снощи наистина. Толкова много стари песни е пяла, че да ти се напълни душата.

За албума каза ли нещо?

Ще ти разкажа утре в инстаграм, за да не се изтълкува тук като "подмокряне" и подобни неща. Готини неща се задават скоро, ще видите.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , lucellent каза:

Да де, нас защо не ни гледат? Езикът ние не е коренно различен от сръбския

Граматика е коренно различна. Българският език е аналитичен, докато сърбоподобните езици са синтетични. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сторитата на Десита за Денис са ми някак с лош вкус. Ясно е че ѝ липсва, но при положение че той имаше друга приятелка когато почина и Десита пишеше песни за това как той изневерява на приятелката си с нея - не смятам че трябва да качва снимки как се целуват и любовни съобщения.

Още повече че беше обвинила Алекса за смъртта му. Всичко това ми изглежда като някаква надпревара на негов гръб за това “коя е обичал повече”.

Защо непременно всичко трябва да се качва? Нека си скърби за него без да прави провокации.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...