Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 минути, Balkandji каза:

Ахмед Доган, Делян Пеевски, Цура Янева, Кирил Петков, Корнелия Нинова, Бойко, бившият министър на вътрешните работи, настоящето правителство на република България. Как сте? 👺

 

 

Extra sme! 

FB_IMG_1642432826537.jpg

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, GSA каза:

Една легенда днеска се завръща с римейк на един тотален хит! Давай Пепа!

 

Явно се е охарчила да викне Андрейката и Мургавия и бюджет за камера не е останал .... Поне да бяха сложили малко артефакти все едно е запис на касетка от 82ра. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

На коя от двете най-нови флопаджийки ще е по-празно днес във Варна-Криско или Анелия?💀 Аз докато съм все още там ще се жертвам за Култ при Галя и Азис.

Аз пък ненавиждам мегапълни дискотеки. Нямаш място за нищо, бутане на макс, да не говорим, че става много задушно. Днес в Култ ще е тотална лудница

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

На коя от двете най-нови флопаджийки ще е по-празно днес във Варна-Криско или Анелия?💀 Аз докато съм все още там ще се жертвам за Култ при Галя и Азис.

На Анелия, разбира се. Криско някои все още го броят за рапър и доволно си пълни участията. А и Театро е класи над Порте. Колкото до Галя и Меди очаквам да е нещо страшно, жалко, че ще пропусна. Направи един клип на WTB. :D

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

На Анелия, разбира се. Криско някои все още го броят за рапър и доволно си пълни участията. А и Театро е класи над Порте. Колкото до Галя и Меди очаквам да е нещо страшно, жалко, че ще пропусна. Направи един клип на WTB. :D

И на мен Театро ми е любимата дискотека във Варна,ако не беше противния Криско със сигурност щях да съм там.😀 Нали днес щяха да са Галена и Азис? Ако е Меди не си струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

И на мен Театро ми е любимата дискотека във Варна,ако не беше противния Криско със сигурност щях да съм там.😀 Нали днес щяха да са Галена и Азис? Ако е Меди не си струва.

Моя грешка. Азо, да. Аз лично предпочитам Меди пред другата циганка, която единствено знае да играе кючек и да плейбечи на 100%  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Снощи на Габана за Лидия имаше опашка по дължина на центъра на Слънчев Бряг

Може би все пак е някакъв дол

Лидия е интересна все още като име, има големи хитове от преди, но просто последната и песен НЕ СТАВА.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DanielPiliov каза:

Лидия е интересна все още като име, има големи хитове от преди, но просто последната и песен НЕ СТАВА.

Единственото интересно в нея в момента е на Наско пацата. :da:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DanielPiliov каза:

Лидия е интересна все още като име, има големи хитове от преди, но просто последната и песен НЕ СТАВА.

Отвори анкета - "С кое име Тройницата е най-интересна" - не-Чипса, Лидл, Колева, Вещицата, Койота, Либия ...

За хитове няма смисъл, ние много добре знаем че тя такива няма. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Една легенда днеска се завръща с римейк на един тотален хит! Давай Пепа!

 

Супееер, много яко звучи. Това ми е единствената любима на Пепа синята прашка. :D

А слушаме ли истинските летни хитове?😃

 

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Пепа с това нейното "Ай стига с това ретро" може да само я поздравим с Ванчето разбира се Великова и да ходи да бие калдъръма да търси сармички или поне кремвирши.

Време ли е за ретро парти и да ходим по купони, купони, купони ....  

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ANGEL каза:

Еви Аспарухов вече не е част от лейбъла на Теди  :D :D :D
Имал две записани песни с нея (featuring), но няма да ги издаде, щял да пуска нещо негово си. 

Теди му е казалa

 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Теди му е казалa

 

Сега като се замисля ситуацията с ломската почти прилича на тази на Атанас Колев и Мария Илиева от преди години. :D

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, ANGEL каза:

Еви Аспарухов вече не е част от лейбъла на Теди  :D :D :D
Имал две записани песни с нея (featuring), но няма да ги издаде, щял да пуска нещо негово си. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, ANGEL каза:

Еви Аспарухов вече не е част от лейбъла на Теди  :D :D :D
Имал две записани песни с нея (featuring), но няма да ги издаде, щял да пуска нещо негово си. 

Затова като я питаха колко изпълнителя има в лейбъла тя каза “може да са 5, може да са 0 - колкото останат”

Как се очаква от жена с манталитет 14 годишна да се очаква да е мениджър/продуцент изобщо?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Затова като я питаха колко изпълнителя има в лейбъла тя каза “може да са 5, може да са 0 - колкото останат”

Как се очаква от жена с манталитет 14 годишна да се очаква да е мениджър/продуцент изобщо?

колко е психическата възраст на Емануела?

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

колко е психическата възраст на Емануела?

Видимо някъде колкото айкюто и - някъде по нулата, още се търсят смели доброволци да открият точното положение в дъното. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...